LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (283)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Am primit un nou mail de la Tudor:
"Da au ajuns toate,
Am asamblat bucataria si a "gatit" pana la 11 seara. N-am facut poze ca n-aveam aparatul la mine. Dar o sa fac maine is o sa le si postez."

si mi-a dat un link cu poze. pun linkul de la prima poza:
http://picasaweb.google.com/tcalin/Maria/photo#5074781306139743282
iar am bocit ca o proasta. e asa frumoasa pitica.......

Acina m-ai facut sa rad cu talia de bondar. se vede din poze ca e o grasana. merge in picioare?nu va mai pune asa pe ea, dupa ce va umbla singurica.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Giova ce ma bucur ca i-au placut jucariile. De abia astept sa puna poze. Oricum e superba blonda mica.
A si uitasem...vroiam sa ii multumesc Catalinei pentru poezia trimisa si nu numai pentru ea ci si pentru restul poeziilor.


Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Un sofer mergand pe drum cu masina intalneste pe marginea drumului o blonda,, autostopista cu o canistra in mana.
Omul se opreste si o ia.
- Ce aveti in canistra?
- Benzina.
- Pentru ce-ti trebuie benzina daca mergi pe jos?
- Lasa ca va stiu eu pe voi, cum intram in padure cum se termina benzina...



Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Uitati aici a scris Tudor:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84127&whichpage=22

si eu ma bucur din suflet ca e incantata de cadou...si am putut sa-i facem o bucurie, chiar daca cu intarziere.
Va multumesc tuturor celora care ati dat un banut pt. acest cadou. In special, le multumesc mamicilor, care nu mai activeaza pe forum, dar pt. aceasta actiune au cotizat.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Am citit si eu si m-am uitat la pozele Mariei. E asa de frumoasa......si mie imi dau lacrimile de fiecare data cand o vad.

Eu sunt azi la servici. Am schimbat ziua libera de joi cu vineri. Sotul nu a mers azi la servici iar maine trebuie sa mearga la inmormantare, a murit bunica lui. Eu voi ramane acasa cu copii, nu are rost sa mergem cu copii acolo. Plus ca eu inca nu ma simt bine, tusesc si ma doare capul, cred ca m.am pricopsit cu o sinusita.
.......calculator inca nu am, asa ca........

V-am pupat si ne revedem luni.

Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)


Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Mira condoleante!

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Vai de mine, fac cu nervii cand nu vrea Angelo sa manance Acum nu e numai faza ca intoarce capul, isi pune mainile spre fatza sa nu pot ajunge cu lgt.....mai nou, cand e cu fatza spre mine si reusesc sa duc lingurita la gura, strange frate sa nu deschida gura, de nu mai pot cu nervii....Luna viitoare mergem la romanca sa vedem daca.i da vitamine pt pofta de mancare,nu e normal sa nu manance si el ca alti copii
Giova, cum am scris si ieri, ma bucur ca au avut succes darurile pt. Mariuca, ai fost inspirata cu bucataria Eu as fi vrut poze si imbracata cu rochita Ce dvd-uri ai trimis? Sa ne spui pana la urma daca invata Marcolino poezia Poimaine este 1 Martie dar la nemti nu inseamna nimic Nici la greci Nici 8 Martie nu au
Irina, mai pune mami si tu poze cu voi!
revin pe seara, merg sa vad un film...dupa-masa vin socrosenii sa-l scoata pe Angelo, cred ca ne ducem si noi in Mall ca au bagat fel de fel de nimicuri cu 1€. Giorgos a luat lant din ala cu elefantul din Winnie Pooh( cred ca e pt .aniversari dar noi l-am pus pe hol pt. Angelo )
Silvi cand are examenul?

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Mira condoleante.
Maraki nu mai pun poze ca nu imi vine in cap nici o parola ca sa imi protejez maimuta vedeta de atacuri webiste.Glumeam...o sa pun cateva zilele astea , numai timp sa am.



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mira condoleante. a murit bunica in casa careia stati?
Maraki te cred ca esti nervoasa cand nu mamanca Angelos. asa eram si eu cu Marco. acum are o perioada mai buna, sa vedem cat il tine.
hai mai irina pune poze cu Mario. mai e cu suzeta?
1-8 martie? nici nu stiu daca sa iau ceva pt. educatoare, ingrijitoare. stiu ca la astea private nu se da nimic...habar n-am...poate vad eu ceva maine dim., si le cumpar macar cate un buchet de ghiocei. sunt 14 in total la 41 copii. nu stiu de ce naiba au angajat atatea.
ieri vorbeam cu o mamica si mi-a zis ca anul trecut nu a dus si nici acum.of....ce probleme am eu acum.

Clau s-a dus dupa marco, astept sa ma sune, ca sa ne intalnim in parc.
nu cred ca stam mult afara, caci e mai frigut decat ieri si cam sufla vantul.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Da Giova i-am dat suzeta ca dupa cateva zile atata mai plangea si ma intreba "undi sisi"? incat am zis gata.De ce sa sufere atata? Vb lui mama, suzeta se arunca , mai rau era dc sugea degetul , cu ala ce faceam?



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput