Colectia de toamna-iarna 2005 (187)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Noki draga se spune "o tempora o mores"....si s-a dus dulce minune si-a murit linistea noastra.....
Mihaela


album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

Mihaeluta, te rog sa-mi scrii si mie versurile alea cu catelul manios...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Nu sunt suta la suta convinsa ca sunt coecte, eu le-am mai adaptat, dar suna cam asa:
Azi Grivei e manios,
Ham ham
Nu razbeste cu un os,
ham ham
Maraie si se framanta zici ca s-ar lua la tranta
Azi Grivei e manios,
Ham ham
Nu raspunde daca'l chem,
Peste os se arunca ghem,
Maraie si zici ca spune
Stai sa vezi cand te-oi rapune,
Azi Grivei e manios,
Ham ham.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

sal!

miha si eu cred acelasi lucru despre cantecelul cu elefantii, este singurul care a facut-o pe fii-mea sa taca cand era mica si pe care ma lasa sa il cant.

ganda succes! ( ti-am spus ca o sa fie de bine)

meems , multumesc de intrebare..e bine, creste, da din picioare non stop e foarte activ..trebuie sa merg la eco peste 2 saptamani sa vad cum se prezinata bubus .NU mai pot sa dorm noaptea si el tot activ este.
Rianna e bine? e bine la serviciu?

catalina, alexia pe cat de scumpa este pe atat de rea si neascultatoare. MI-a facut creierii pane cu urletele si zbieretele ei.vorbeste non stop, pune intrebari, e foarte activa si nu ma asculta de nicio forma.Fuge de mine cand ma vede ca ajung seara acasa, urla sau ma respinge, daca suntem pe strada se tavaleste pe jos, intra in magazine si se jeleste ca vrea ciocolata.Dar cand vine la mine si ma pupa si imi spune ca iubesc mami, imi trec toate.
si slava domnului e sanatoasa!
Cum se simte mihai?

Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Xandra, Vladu' se vede tare in ceata in poza care ai trimis-o, nu ai alta?

Mai astept poze am eu ambitia asta sa fie un panou pe cinste:)

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Anda, Ina, Lavi, Mihaelutat, Pumba, Bic nu-mi trimiteti poze cu copii vostri? Fac si eu apel la cele care scriu mai des aici, daca am scapat pe cineva, mii de scuze.

Poate apar si Monet, Mara, Alinush, mai stiti ceva de ele?

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Ioana, pe cand estimezi ca e gata panoul?

Roxi- las' ca vine bb si o sa se cuminteasca Lexi.O sa vezi ce o sa te ajute!Numele e definitiv Matei?



Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

votez si eu pt melodia cu elefanti unica pe care au acceptat-o amandoi ai mei plozi.

poll: ce va lipseste cel mai mult din viata ante-parinteasca?

ca mie-mi lipseste luxul de a boli in liniste. mi-e groaza sa fiu bolnava si cu copiii avand cate o pretentie de la mine. mi-e dor de dormiteala de o zi cu ceiut si o carticica, cand puteam si io sa ma simt ca dracu' in pacea mea acolo...

edit: lavi, nu mergem cu avionul, mergem cu masina, dar ceva de genul: sibiu- 1 zi, viena - 3 zile, innsbruck - 1 zi, zermatt -finally 7 zile si la intors schimbam viena cu budapesta, unde stam mai putin. cam asta-i schema. batut in cuie e numai zermatt, la care am facut rezervari si am platit deja avansul.
pentru restul nu mi-am batut capul inca.


c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mie-mi lipseste LINISTEA atunci cand dintr-un motiv sau altul Sarah se smiorcaie.
A...si independenta de a merge fara opriri-urlete-fitze CU MASINA...

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Ioana unde trebuie sa trimit poza si pana cand, ca am uitat, na uite asta e un din lucrurile care imi lipsesc de cand cu copilul, adica memoria, asta ca sa ii raspund si lui Corap. Ma accepti cu o poza ceva mai veche?
raspuns la poll: in afara de memorie, amintita mai sus, imi lipsesc asa:
1. Cititul in tihna pentru ca si fi-miu si barbata-miu nu suporta sa ma vada citind si ma deranjeaza constant;
2. Libertatea de miscare mai ales in afara Bucurestiului;
3. Dormitul pana tarziu dimineata in week-end;
Si iata aceleasi motive din cauza carora nu mai fac al doilea copil. Inca mai sper s amai recuperez din cele de mai sus.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput