Colectia de toamna-iarna 2005 (187)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Stiti cate ore a stat noi afara asta seara????? 4, de la 17-21!!!!!

Lavi, cum faci, nene, de gasesti cele mai misto, relaxante, intime si pitoresti locuri psibile???? [emoticn plin de invidie constructiva].Detalii ma refeream in sensul de link catre hotelul din Barcelona, plan de buget, informatii complete tipice tie.

Feli- asta da belea cu mama ta si cu Ili!Sanatate infinita! Da macar e bine ca din mesajul tau transpare hazul de necaz.

Roxi- ehehehe...io zic ca am cu un kil-doua in plus fata d ecele din vara care oricum erau multe si cu aproximativ 4 in plus fata de acum o luna. Sunt incurabila cu mancatul. Declar sus si tare ca traiesc ca sa mananc!!!!

Anda- votez gradi de destepti chiar daca e mai scumpa. Da' face ceva educativo-constructiv iar cu limba germana ceva ce-i va ramane o viata: un instrument de lucru extrem de apreciat.

Gata ..fug la nani. Pup colectia drag!!!

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Am vazut si eu poze care mai de care mai frumoase

Feli, sanatate mamei tale!

Roxi, ce face Matei din burtica?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Feli, sanatate multa-multa mamei tale si Ilincai! Doamne ajuta sa fie bine ! Te asteptam cu vesti bune cat mai curand!

Multumim tuturor pentru gandurile bune si urarile de sanatate!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Deci bluza gri care vad ca a impresionat o inreaga asistenta este luata de la DaDa, magazinul din care nu am reusit sa imi iau niciodata nimic, din cauza ca erau super tyraznite pentru mine, dar de data asta m-au nimerit.
Miri nu stiu daca e unicat, s-ar putea, ca aia fac oricum numai traznai, iar de costat m-a costat vreo 250-300 ron, nu mai tin minte exact. Nu am putut sa imi cumpar si pantalonii de la bluza ca erau stil MCHammer, rapperul copilariei noastre daca va mai amintiti. Iar bluza are un fir auriu prin ea si la lumina este un gri-auriu-maroniu.
Anda rochia animal-print e la botezul asta, dar nu se vede decat foarte partial, pozele de la restauranta nu m-au surprins in toata spelndoarea mea. Dar au mai facut poze niste amici si cand le iau caut una cu toata rochia.In ceea ce priveste pozele din Elvetia de indata ce dau de copilul nasilor nostrii care are pozele brut si nu montate le afisez.
Mihaela


album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Hello !

Ce facti, nu ami scrieti nimic ????
Mama, ce pustiu e pe aici!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Dau refresh de 2 ore si nimeni nu scrie nimic :((

Ripley, mami de Ana Ecaterina (10.11.2005) si Iris Maria (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Helooooooooooooooo! Unde sunteti, fetelor dragi ?????

Mitzo-politista-sefa, striga prezenta,ca nu se mai poate asa!

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Auzind strigatul de lupta al lui Noki am revenit.
Am fost la un interviu, pe care l-am si refuzat, pentru ca eramun fel de one man show, adica eu eram tot departamentl juridic, si sef si subaltern si fameia de serviciu si cea care mai mult decat probabil stinfeam lumina in cadrul multinationalei. Asaca ca l-a momentul la care mi-au spus salariul le-am spus ca nu exista nicio suma care sa ma faca sa accept acest loc de munca. Inca nu doresc sa ma ingrop intr-un maldar de dosare dintre care sa imi scot nasul pe la un 1 noaptea, ca asa se prefigura.
Ieri am luat mirul finutei de duminica. Am fost absolut impresionata de fetita. La 1 luna jumatate aproape ca se rostogolea complet, dadea din toate cele si era extrem de atenta si receptiva. Avand in vedere ca fi-miu nu facea decat sa urle la aceasta varsta iar rostogolitul l-a descoperit undeva pe la 5-6 luni si oricum nu i-a placut si a abandonat aceasta activitate fizica, sunt de-a dreptul impresionata de micuta Alexandra-Mihaela. Daca nu eram pe faza imi cadea de pe masa de infasat....De asemena mi s-a intarit convongerea ca melodia cu elefantii care se leganau precum si "Azi Grivei e manios" au clare calitati hipnotice. Cu aceste doua melodii ii anesteziam pe fi-miu si pe Sarah cand veneam din parc si erau crizati si am adormit-o pe asta mica. Este clar ca vaca, sa citez un clasic in viata aka Noki, ca aceste doua melodii sunt geniale, desi cu versuri cel putin idioate.
Mihaela


album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

Hello!
Uite ca asunt eu pe aici, m-am intors la munca de ieri, insa nu am avut timp de mai nimic.
La serviciu sunt intr-o alergatura continua, iar acasa este un fel de alergare viteza, doar ca lunga cat un maraton!

Totul este foarte frumos, insa sunt in urma cu somnul de o mie de ani. Schimbul de experienta cu fostii mei colegi de birou s-a dovedit a fi absolut benefic pentru mine si familia mea.

Copiii sunt sanatosi, voinici... Stefania a facut primii pasi pe 28 februarie, este o scumpa.

Am sa vad daca voi reusi sa va citesc in amanunt, dat fiind ca la serviciu cele 6 ore pe care le muncesc par a nu fi suficiente. Insa promit sa mai intru pe aici macar ca sa va dau vesti despre noi si pentru a fi la curent cu nasterile fratiorilor/surioarelor colectiei. De altfel, imi face placere sa citesc despre progresele nemaipomenite ale copiilor nostri, parca odata cu primavara infloresc si ei.

O primavara frumoasa si insorita, plina de lucruri placute va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Gandacel, bravo-bravo-bravo pentru micuta alergatoare!Reacomodare rapida la seriviciu!

Mitzo- mama...ce vremuri ai evocat....

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput