Colectia de toamna-iarna 2005 (187)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ioana eu n-am dat poza nici la celelalte panouri, nici acum pt ca evit sa fac poze publice cu copiii mei.

Ripley adik tu numai bagi okiul si dai refresuri dar de scris...

Noki OK, revin cu detalii, mai tarziu putin.

Corap misto excursia, va ies cel putin 2 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

he,he, mihaelutzo, speranta moare ultima
da, lavi, ca mergem domol si nici n-avem mari obiective. e o plimbare in care n-o sa fortam nimic, nici pe noi, nici copiii. de ex, pt viena avem in plan doar gradina zoologica si plimbari prin centru. daca ajungem la schonbrun bine - daca nu, cu alta ocazie.
in rest, parcuri, gradini, snitzel

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

chiar, s-a umplut olita, nu se ofera nimeni s-o spele ?

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Cum Corapino, DACA ajungi la Schonbrunn??? Pai daca mergi la ZOO, ESTI la Sconbrunn, ca vorba aia de la panda la palat e cale de 200 de metri maaaxim.

Io n-am apa calda, deci nu pot spala olitza...

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Eu am unghii false deci din principiu nu spal nimic.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

io-s inca in(tre) scutece
noki, n-auzi ca-s cu copiii. ajung DACA vor ei

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

quote:
Originally posted by Mihaelutat

Eu am unghii false deci din principiu nu spal nimic.
Mihaela

album dn Titi







yo am greturi!!!( nu am pricep bre sa schimb scutecul)

Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

schimb scutecul.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Hello!!!

Va mai amintiti de noi???Sper ca da ...:)
Suntem bine ,sanatosi ,crestem ,ne desteptam pe zi ce trece ,vorbim super bine si multtttttttttttt:(((,cam atit despre pitic .
Ioana ,am trimis poze pt panou ,alegi tu una din ele ,te rog ,care se potriveste mai bine .
Poll:imi lipseste linistea ,libertatea de a iesi din casa ,la distractii etc. atunci cind am chef ,dormitul pina tirziu ,curatenia care era sfinta la mine iar acum tinjesc sa fie macar pe jumate cum era inainte ,nu mai pot tine ordine ,curatenie de nici un fel.


Vazut pozele Mihaelei ,super ,mi-au placut tare mult si nasii si finii.

Mi-am luat si eu 2 tinute de nasa ,una pentru mot ,alta pentru nunta ,e inr-adevar cam devreme dar mi-au placut mult si n-am rezistat ,acum sint in cautare de pantofi mov .

Concediul nu-l pot planifica de pe acum asa cum imi place pentru ca sotului i s-a oferit un nou loc de munca pe multi bani (deci nu putea refuza)si ar trebui sa inceapa prin iunie ,asa ca exclus concediu anu' asta ,tre sa plec singura cu copilul si probabil cu nasii sau sor'mea ,nu stiu ,vom vedea dar sint tare dezamagita ,aveam planuri mari pt vara asta ,


Fetele care tineti pasul cu moda ,dati-mi si mie ceva link-uri cu pantofi va rog ..

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada



www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Olita proaspat spalata si unsa cu toate alifiile, frumos mirositoare. Adica SCUTEC NOU

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput