Colectia de toamna-iarna 2005 (187)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

O primavara frumoasa tuturor!

La multi Ani, Felicia!!!!!!
sa fii sanatoasa si iubita!

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

LA MULTI ANI, FELI!!! Sa fii sanatoasa, iubita si fericita de toti cei dragi! Toti ce-ti doresti sa devina realitate si sa ai parte doar de surprize frumoase!!!!!!!!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Cuscra!!! Sa fii sanatoasa, iubita si fericita! Te poopam!!!



Diana 30+ mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Multumesc, va urez si voua o primavara frumoasa, cu multa sanatate si bucurie!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca_mo spune:

FELICIA. LA MULTI ANI!
Va dorim din suflet o primavara frumoasa!

Bianca, mama lui Serban
10 decembrie 2005
serban 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Felicia , LA MULTI ANI!!!! sanatate, fericire si numai bucurii alaturi de cei dragi sufletului tau


Lavi , cand afli ceva desper Sozopol ma anunti si pe mine te rog, ca ne tenteaza si pe noi Ce fac fetele tale, nu ai mai scris nimic de ele

Diana , sper sa scapati repede de teama de a face caca. Tu ce faci, cum te mai simti?






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

FELICIA.LA MULTI ANI!
SA FITI SANATOSI CU TOTII!CE FRUMOS E SA ADUCI PRIMAVARA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Feli, la multi ani, sa fii sanatoasa si fericita!!!!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Va multumesc, fetelor, vreau sa va zic, ca am avut cea mai minunata zi de nastere din viata mea, tati s-a intrecut pe sine. Cadourile au fost bine alese, pe placul meu: o colectie de dvd-uri de dramaturgie romaneasca (titanic vals, gaitele, anastasia etc.), o carte "Intoarcerea la Barsaloi" (continuarea de la "indragostita de un masai" si "adio Africa") si trufe cu portocale
Dimineata a pregatit micul dejun intregii familii (evident Ilinca nu a mancat mai nimic) iar seara am mers la un bistro din Cotroceni cu specific italienesc pe care vi-l recomand, are niste paste exceptionale, de fapt totul a fost f.f.bun, chiar si servirea (culmea, in Bucuresti) Acum poate iesim putin afara, desi cam bate vantul, insa Ilinca e pearda, trebuie s-o scoatem la aer inainte sa ne omoare ultimul neuron. Acum juma de ora am gaist cu snurul de la jaluzea in jurul gatului, i se parea foarte interesant cum se strangula

Va pup si... poate mai scrieti si voi ceva? Ca am chef de citit

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Felicia, scriu eu cateva randuri. Am intrat sa-ti urez si eu, cu o mica intarziere un calduros La multi ani! Sa ai parte de tot ce-ti doresti de la viata si sa-ti fie de folos cadourile primite.
Si la noi bate vantul ca turbatul, e f. frumos afara, cer senin si temperaturi bune, dar vantul asta ne da peste cap. Nu putem iesi afara, ne e frica sa scoatem fata, stam izolati in casa. Aseara cat pe ce sa smulga un geam de la casa vecinilor de vis-a-vis.
La noi in zona este un obicei ciudat (pt mine): pe 1 Martie se pune martisoare barbatilor, iar pe 8 femeilor. Asa ca eu ma pastrez cu urarile pt acea zi. Pup si weekend placut, ce a mai ramas din el . De maine din nou la servici.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput