Piticlontzi de iulie-august 2004 (247)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

..am pus si io neshte poze cu clovnii lu' gorodea:))
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/februarie%202008/


www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele
gorodeii noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna ziua,

Statui doua ore cu gura cascata la dentist...m-a anesteziat si mi-a pilit toti dintii de sus...Pe o parte mi-a pus lucrare provizorie, pe partea cealalalta sunt vampir...am dintii ascutiti...
Sper sa raman asa vesela si cand trece anestezia...
Roxi, ce spuneai tu ca iei dupa ce te duci la dentist?! Ca uitai...
Frumos cu alegerile de martisoare pentru fete...Puneti bani la CEC de pe acum ca in liceu prevad ca o sa cam aveti cheltuieli
Gabi, complicat cu Badiu, grija asta nu o aveai...
Sunt convinsa ca o sa ajungeti repede la un consens, asa cum zice logopeda...
Ioana, va pregatiti de nunta?!
Olivia, foarte responsabil Luca de pe acum...:)
Autoservire la varsta asta?! Astia vor sa combata obezitatea prin infometarea copiilor de la gradinite?!
Daria, eu nu i-as da cu lac...da' la noi la gradinita nici nu vin fetitele cu unghiile facute...
"mami, ti-ai lucrezat unghiile?! da-mi si mie cu coja!" "nu se poate, numai oamenii mari au voie"
La noi e alta belea, se fac repetitii pentru serbatrea de 8 martie si fetele mari au fuste lungi si inflorate...In fiecare zi e tragedie ca nu are fusta (ea se duce la gradinita in trening) asa ca doamna ne-a somat sa-i cumparam mai multe fustite.
Roberta, eu chiar voiam sa ma duc sa ii zic educatoarei sa fie mai ferma cu Maria, ca macar ei sa nu i se suie in cap...:))
Anca, si eu cred ca e lista de vaccinuri pe care le-a facut, sigur poti face rost de ea...
Ema, asa repede v-a lovit adolescenta, pubertatea!? Mi-e groaza de perioada in care o sa creasca si o sa inceapa nebunia...
Va urez sa treceti cu calm peste toate neintelegerile...

Incepe sa treaca anestezia...o zi frumoasa tuturor!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

hihihi, la noi nu mai plouaaaa! Asa ca azi avem moral bun! Cum spunea Anca, vremea rea e deprimanta rau!
Astia au plantat in oras lalele si abia astept sa infloreasca. Va fi plin. Plin e si de o trupa de romani aciuiti pe-aici la cersit

leeloo, nu stiu ce sa zic de Badiu, dar parca e prea de tot!

Am uitat sa va povestesc o faza de zilele trecute. Dialog la joaca Tati-Codrut:
Codrut: Feriti-vaaa, vine Croitorasul cel Viteaz!
Tati: Vine cu masina de cusut?
Codrut: Nuuuu, vine pe jos!
:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Hellou girlz !
Multumesc de sfaturi. Giulik a inteles k mama`sa e dispusa sa i lipeasca abtibildurile la cerere, asa k e fericita si incantata si e pace si ne iubim mult mult de tot.
Cristal, chiar asa, dc nu iei fetei fuste d`alea ? :-)
Roberta, imi pare rau k tre` sa va operati, dar dak nu e alta solutie, atunci sigur asa se rezolva problemele !
Ioana, ce frumoasa e Gorodica !!! O dulceata de fetita !
Leeloo, io zic k don`doctor la nastere sigur nu va lipsi ...
Auziti, apropos Badiu, ce mai stiti de Rain ??? ??? ???
Rox, do fete in grupa ? Ce fain, te ai scos. :-)
Kim, ce istet e Luca !
AncaMaria, invidii din partea mea pt concediul asta lung !
Alice, unde esti ?
Andries ? Amironeanu ? Pako ?
Vrabiuta ??? ...
Da` de Corianai si fete mai stiti ceva ??? ??? ???
Carmenp, ce esti asa de scurta ? :-)
Mitzu, Tudor cum mai e ???
Adema, a ajuns soarele la voi ?
Ema, voi ce mai mesteriti ???




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

mey, io`st depasita de inkiderile astea de luna nici nu termin bine de lucrat la prima ca se termina si-a doa:D pe unde ma bucur pe unde nu;)) de bine ce-am terminat ianuarie tre sa ma apuc de februarie, deh daca nu mi-o placut ingineria;))
apropos de martisoare, baieti si fete, pin`acu numa` am dat de`acu mai si primesc;))
ioano, vazut gorodica! auz, la mine ie soare rau la tine tot mohoreala e?;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Mai, am vorbit eu azi si cu Andries si cu Vrabiutza! Amindoua sunt bine - ocupate cu joburile...Marcela va trimite salutari la toate - si ea si Lia-pui sunt bine!

Eu tocmai am mincat si ma simt ca un greierash - as iesi si sa stau la soare ca am vazut ca e tare cald si frumos afara...dar am prezentari de terminat ...

Gabriela 27+ cu si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

g_ioana, frumoasa foc "nimbo" a ta! Am admirat-o indelung!

cristal, cum esti cu durerea de dinti? Rezisti?

Ema, ce faci??? A iesit reteta de cozonac?? Ca si eu abia astept sa o testez!

mamagiuliei, bine ca v-ati inteles cu pictatul unghiilor! Parca era cam prea devreme pt. "accesorii" de-astea!

roxi, cum mai e la marea ta? A dat-o pe ploaie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

quote:
Originally posted by carmenp

mey, io`st depasita de inkiderile astea de luna nici nu termin bine de lucrat la prima ca se termina si-a doa:D pe unde ma bucur pe unde nu;)) de bine ce-am terminat ianuarie tre sa ma apuc de februarie, deh daca nu mi-o placut ingineria;))
apropos de martisoare, baieti si fete, pin`acu numa` am dat de`acu mai si primesc;))
ioano, vazut gorodica! auz, la mine ie soare rau la tine tot mohoreala e?;))

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3


..ia,ia a iesit soarele si pe strada mea,mai ales ca m-a invitat sotziorul la o partida de..shoping,ca sa-l iert ca de 1 martie nu-i acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Adema, ma bucur ca a ajuns soarele acolo, nu citisem inainte.
Ioana, spor la shopping !

Noi azi avem iar invitati la cina, insa gratarim pui si ciuperci si mult mujdei ... tanananana





Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

chiar asa, mai spuneti ce mai gatiti, mai dati idei!

Mergi la inceput