Copiluti de mai-iunie 2005 (67)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Iar nu stiu unde e capul ala care se rostogoleste de ris! Danelutza, daca gasesti ce sa-i spui, sa ma anunti si pe mine, ca eu am una de 7 si una de 3 si tot asa fac si eu nici macar de ris nu-mi arde, mai ales cu aia de 7! Poate doar de ! Mai intra inca o data pe pitici si vezi daca vezi, mi-a dat niste erori dropshots-ul, dar acum, de la mine, se vad bine.

CORNELIA , mami de www.dropshots.com/Aurice#date/2008-02-23/18:30:04" target="_blank">AGATA, www.dropshots.com/Aurice#date/2007-12-02/10:49:08" target="_blank">TUDORA si www.dropshots.com/Aurice#date/2008-01-20/18:33:43" target="_blank">LISANDRU

In viata ta si a celor dragi tie, tu trebuie sa fii solutia... nu problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Am corectat mesajul meu, ca am reusit sa-ti vad piticutii.
Daca-i vrei pe cei din poveste, ti-i dau eu ca-i am in gradina, cu tot cu Alba ca zapada, ca din ceilalti ce misuna prin capul meu, nu dau ca avem toate cite unul macar

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns omustata spune:

babygirl-nici eu nu am zis chestia cu olita deloc ca pe o mustrare. De fapt eu am vrut sa-i spun Neliei ca citisem si eu ceva de genul asta.
Maya face intotdeauna pipi inainte de culcare. Asa am invatat-o inca de la inceputul pregatirii pentru olita. Dar ea se scoala singura noaptea si bea multa apa (exact ca sotul meu) si de asta cred ca umple pampersul. Noua pediatra ei ne-a zis ca renuntatul la pampers noaptea nu mai este chestie de antrenament si nu putem sa-i invatam asa cum facem ziua (ea zicea ca in nici un caz sa nu o trezesc noaptea ca sa faca, pentru ca ideea este sa se tina pana dimineata). Cand sunt ei pregatiti, renunta. De ex. cum a facut Tudora si chiar si Ema ta, au zis singure ca nu-l mai vor. Habar nu am cum este mai bine. Deocamdata nu-mi fac probleme pe tema asta.

nelia-tare dragute pozele.

monu-multumesc, dar inca nu sunt convinsa ca vreu sa recurg la metoda asta, desi Mircea ar aplica-o fara sa ezite.

Daniela-nici eu nu as stii ce reactie sa a am. Dar cam am tendinta sa fac urat daca imi raspunde obraznic.

Hai ca m-a apucat criza de tuse. Azi nu am facut nimic, pentru ca nu am chef de nimic. Cat a fost Mircea plecat cu Maya am stat si m-am uitat la 2 filme pentru ca nu sunt buna de nimic altceva.

Noapte buna!

Olga si Maya (28.05.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Baietii mei s-au dus la piata si mi-au luat o zambiluta, cica de Dragobete. A venit Andrei cu ea in mana dar n-a mai vrut sa mi-o dea Dupa multe rugaminti i-a dat drumul din mana, ca o tinea strins-strins Am pus-o intr-un pahar si din cand in cand se duce si o mai ia o tura si o pune la loc


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
www.dropshots.com/gabitzam2" target="_blank">Poze noi cu maimutzica mea, Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Aurasa, Monu, multa sanatate la copii!

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

"With or without religion, good people would do good things and evil people would do evil things; but for good people to do evil things—that takes religion" - Steven Weinberg - Nobel Prize winner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Noi suntem la limita cu binele ca cica ce e mult strica si mai bine fara lucruri bune.

Aurasa sanatate multa la bebe si la fel si tie Monu.

Mercedes eu am operatie facuta acum 8 ani cu laser si totul a fost super si am tinut cred ca 3 luni un pic de regim adica fara grasimi ca restul nu am putut.Sper ca esti bine.

Gabitza sa stapanesti sanatoasa zambiluta.

Danelutza daca vrei o poti lua si pe Mara e la oferta cu olandez langa ea.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Margott spune:

Va multumesc pentru urari! Sunteti tare dragute!


http://community.webshots.com/user/arcultro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

off am scris si nu stiu ce s a intamplat canu mi a aparut nimic, in fine reiau pe scurt.

Am ajuns azi acasa in loc de sambata e ok si asa. Sunt bine relativ ma misc un pic greoi dar ma gandesc ca dupa ce imi vor scoate firele va fi mai ok.

Multumesc ca v ati gandit la mine.

Sanatate bolnaviorilor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Gabi,bine ai venit! Recuperare rapida si sanatate multa!!


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
www.dropshots.com/gabitzam2" target="_blank">Poze noi cu maimutzica mea, Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monu spune:

Alexia tot cu febra. A trecut pe antibiotic.

Aurasa tot in spital. Bb e slabit. Nu prea e bine.

, mami de printese
Alexia - aparatoarea lumii si Antonia - avangardista

Sa lupti si sa cauti sa gasesti si sa nu te lasi doborat.

Mergi la inceput