Copiluti de mai-iunie 2005 (67)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Fetele, nu am reusit sa citesc tot dar vreau neaparat sa va distrez putin. Am un banc, o chestie cu chuck noriss sa va tavaliti pe jos de ras.

Cine nu a vazut un film cu Chuck Norris... nu conteaza!

Chuck Norris poate sa aplaude cu o singura mana.

Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. NOAPTEA!!

Chuck Norris a lovit odata un cal in barba... descendentzii acelui cal se numesc acum girafe.

Chuck Norris s-a nascut intr-o cabana construita de el.

Chuck Norris a inghitit odata un borcan de somnifere. L-au facut sa clipeasca.

Chuck Norris doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui.

Chuck Norris a ars odata o padure cand facea experimente cu apa.

Cand Chuck Norris face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.

Chuck Norris e cunoscut pentru modestia lui dar recunoaste ca este a8a minune a lumii.

Tu traiesti pentru ca te-a lasat Chuck Norris in viatza.

Chuck Norris doarme cu perna sub pistol.

Chuck Norris a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata.

Chuck Norris nu poate sa iubeasca, el poate doar sa nu ucida.

Chuck Norris stranuta cu ochii deschisi.

Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo Chuck Norris.

Chuck Norris a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.

Chuck Norris poate tranti usi rotative.

De ce doarme Chuck Norris cu lumina aprinsa?

Nu pt ca ii e teama de intuneric, ci pt ca intunericului ii e frica de el.

Chuck Norris nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita sa-l atace.

Chuck Norris nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.

Chuck Norris cand doneaza sange, el nu cere un ac. El cere un pistol si o galeata.

Chuck Norris joaca ruleta ruseasca cu pistolul plin. Si castiga mereu.

In loc de picaturi de ochi Chuck Norris foloseste Tabasco sos.

Cand Chuck Norris taie ceapa nu plange el ci ceapa.

De ce in calendarul lui Chuck Norris se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie?

Nimeni nu face misto de Chuck Norris!

Chuck Norris nu doarme. El asteapta.

Chuck Norris nu are frunte. Ala e doar al treilea sau pumn.

Nu exista lesbiene. Doar femei care nu l-au cunoscut inca pe Chuck Norris.

Fantomele sunt de fapt rezultatul faptului ca Chuck Norris omoara oameni mai repede decat poate Moartea sa ii proceseze.

Chuck Norris se poate sinucide si dupa aia traieste

Cand vrea Chuck Norris sa doneze sange el nu cere seringa, el cere un shotgun si cateva zeci de buchete de flori

Cea mai scurta cale catre inima unui om este pumnul lui Chuck Norris

Zambetul lui Chuck Norris a readus odata un catzelush la viatza

Lacrimile lui Chuck Norris pot vindeca orice boala inclusiv cancerul. pacat ca nu a plans niciodata.

Intr-o camera obisnuita sunt 1 242 de obiecte pe care Chuck Norris le foloseste ca sa te poata ucide, inclusiv camera.

Daca se intampla ca Chuck Norris sa intarzie vreodata, timpul ar face bine sa mearga mai incet si el.

Superman are o pereche de pijamale cu Chuck Norris.

Chuck Norris a mers pe strada odata avand o erectzie masiva. nu au fost supravietzuitori

Casa lui Chuck Norris nu are usi sau ferestre, are numai ziduri prin care acesta trece.

Chuck Norris e atat de rapid incat incat poate alerga inconjurul pamantului si isi poate da un pumn in ceafa

Chuck Norris is the best! I heard he can deflect bullets with his beard

Supeman has Chuck Norris pijamas

CNN was originally created as the "Chuck Norris Network" to update Americans with on-the-spot ass kicking in real-time

Chuck Norris counted to infinity...... twice

Chuck Norris drives an ice-cream truck covered with human skulls

According to Einstein's theory of relativity, Chuck Norris can actually roundhouse kick you yesterday.

Chuck Norris can divide by zero.

Cand apare un uragan, inseamna ca a stranutat Chuck Norris

Chuck e singurul om care vorbeste Braille. Fara accent american.

Cei mai mari producatori de dezinfectanti sustin ca produsele lor omoara 99.9% din toti microbii si bacteriile. Chuck omoara 100% din ce vor corpii lui cavernosi.

Chuck Norris nu vaneaza, pentru ca asta ar presupune probabilitatea lipsei unui rezultat satisfacator, el UCIDE.

Chuck Norris reguleaza toate femeile de pe pamant in secret odata pe luna pe fiecare. Asa se explica de ce ele sangereaza in fiecare luna.

Doar Chuck Norris poate sa omoare doua pietre cu o singura pasare.

Lui Chuck Norris nu i-a crescut niciodata par pe cojones pentru ca parul nu creste pe otel.

Chuck Norris este singurul om de pe planeta care te poate lovi in spatele fetzei.

Moartea a avut odata o experienta aproape Chuck Norris.

Chuck Norris nu este #8220;dotat#8221; ca un cal, caii sunt dotati ca Chuck Norris.

Chuck Norris a inecat odata un peste.

Copii plang la nastere pentru ca simt ca intra intr-o lume cu Chuck Norris.

Chuck Norris este a doua cauza a deceselor in SUA.



Nu am semnat acest mail ca sa nu ma gaseasca Chuck Norris.

Chuck Norris nu stie despre acest fisier, daca ar stii ar sterege internetul.


Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Moaaammaa, ce tare e C.N!


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
www.dropshots.com/gabitzam2" target="_blank">Poze noi cu maimutzica mea, Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Doamne ce haios

Hai ca nu mai puteam de nervi ca m-am trezit si in gradina din fata casei e un rahat de caine(presupun) cat toate zilele, ce nesimtiti is unii ma!!! Numai Chuck Norris mi-a adus zambetul pe fata LOL

Moama Loreen, bine ca nu s-a intamplat nimic!!....wow cred ca ma apuca lesinul sa stiu ca, copilul meu a fost in asa situatie...

Am fost ieri la magazin la baza si nu mi-a venit sa cred ca aveau ocheti de soare GUCCI redusi de la $260 la $49....acum am ocheti GUCCI, lol

Nepoata mea e bine in continuare, la fel si cumnata, parca e alt om.Ma bucur mult pt ei.


Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

"With or without religion, good people would do good things and evil people would do evil things; but for good people to do evil things—that takes religion" - Steven Weinberg - Nobel Prize winner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Monica, e mai bun la tuse. Mucosolvan Junior. Dar acuma iarasi depinde..

Laura, auoleu cred ca ma speraim si eu de numa.. Ce nasol...

Beatrice, mamic de Alex pifos




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Oana, citind faza cu spitalul m-a luat plansul mai.. Nu se poate asa ceva, zau. Sa fiti tratati aiurea. In plus din banii vostri se duc la asigurari si de-acolo si ei isi iau salariile... Vai de mama sistemului si de tara cacacioasa... Bine ca sunteti bine!

Sanatate tuturor copiilor.

La noi ploua de numa, azi stam in casa ca ieri am stat in gradina, am mai plantat eu una, alta si Pifos s-a jucat pe topogan.

Aseara mi-a cumparat sotul un aspirator de bucatarie si de chestii rapide ca sa nu dam jos de fiecare data aspiratorul mare si e super cool... Aspira in 12 min. E cu baterie, se incarca. Si un parfumel foarte fain. Cadou de 8 martie. Si tot felul de creme, si alte chestiuni...

Aspirator:
http://img110.mytextgraphics.com/photolava/2008/02/25/img3416-49my67pz5.jpeg

si parfumel:

http://img702.mytextgraphics.com/photolava/2008/02/25/img3417-49my6rurm.jpeg

ma duc la bucatarie sa vad ce face puiul meu in punga. pupam si o zi super sa aveti!

Beatrice, mamic de Alex pifos




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monu spune:

Bea, Alexia ia si mucosolvan junior. Are o lista de 7 medicamente. Nu e bine deloc. Si eu ma simt la fel de rau.

, mami de printese
Alexia - aparatoarea lumii si Antonia - avangardista

Sa lupti si sa cauti sa gasesti si sa nu te lasi doborat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simiena spune:

Ia uitati ce www.flickr.com/photos/24127532@N05/?find=simi_ena%40yahoo.com" target="_blank">desen i-am facut pe perete la Elian!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Simona, este superb desenul, cred ca e fericit Elian!


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
www.dropshots.com/gabitzam2" target="_blank">Poze noi cu maimutzica mea, Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monu spune:

Superb desenul. Tu l=ai facut?

, mami de printese
Alexia - aparatoarea lumii si Antonia - avangardista

Sa lupti si sa cauti sa gasesti si sa nu te lasi doborat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simiena spune:

Gabitza , Monu - multumesc de aprecieri - da , eu l-am facut - azi l-am terminat.

Mergi la inceput