LMA albinute&bondari de martie-aprilie '07 (73)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

La multi ani Alexandru Stefan!!!

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Mark Alexandru sa fi-ti sanatosi si fericiti sa cresteti mari si sa aveti noroc
noi avem 4 dintisori , au iesit lopatelele de sus pe toata latimea, mai sunt umflati si cei din laterala de sus dar poate ne mai lasa,

aaa asa si sa mai laud o albinuta, mami se teo sa nu ma bati, de ieri Teodora (carmenfr)merge in picioare, si merge fetelor, zici ca de cand lumea face asta

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Buna dimi....???

offf.i-a trecut gatul lu razvi,nu mai e rosu,dar acum l-a apucat tusea...semana cu mine,eu fac asa...knd ma doare gatul,ragusesc si dupa ce imi trece ma apuca tusea....asta e!ii trece lui...

Stefanya knd vii sa ma suni sa iesim la plimbare cu baietoii...da???dak tu oricum te sun eu si iti dau si bataie...

LA MULTI ANI MARK,BEBE ROZZ!!!MULTA SANATATE SI MULTE FERICIRE!!!

va pup!!!


Poze Razvanelu

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Mihaelaaa e nazbatios tare dragutul de David. Doamne ce o fi fost in sufleul tau cand a lesinat. BIne ca sunteti bine.

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutah spune:

La multi ani !!!

Mark Alexandru bb de Mada rozz
Alexandru Stefan bb de Misha_tp

Sa cresteti mari si sanatosi !!!

Magda Matei 9.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

ALEXANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

Pana la urma am ramas tot la scutecele pampers parca nu am avut curajul sa i-au altceva,deocamdata sunt multumita de ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:


La Multi Ani! Mark Alexandru si Alexandru Stefan

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

LA MULTI ANI MARK ALEXANDRU SI ALEXANDRU STEFAN!SA VA DEA DUMNEZEU O VIATA PLINA DE BUCURII,SANATATE SI NOROC!

Mihaelaa eu am fost la spital pt mai putin de atat.Multumim lui D-zeu ca nu a fost nimic grav.

Mihael@...pai cum sa ramaneti mai fara dinti......pupa pe Stefania ca a plans doar atat ca al meu e mai mamos si a plans ca in povesti 3 zile inainte si 3 dupa.

ooops sa trezit...fug...o zi plina de soare si iubire


Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

La multi ani Mark si Alexandru !!!!
Sa cresteti mari si sanatosi, fericiti si norocosi !!!

La fel ca si Kitty va intreb unde poate sa faca soata niste cumparaturi din Viena. Pleaca saptamana viitoare cu treburi desigur si vreau sa ii fac program sa umble si pt. noi un picut... ca sa nu vina cu mana goala

Am o mare problema: Ian nu vrea sa manance daca altcineva in afara de mine ii da de mancare.
Cum sa procedez? In martie am un targ (Kidex) si voi fii plecata 12 ore de acasa si va trebui sa ii las pe pici cu mama. Oare de foame va accepta sa ii dea ea de mancare? Ca sa nu mai zic ca si zanica face cam la fel. Imediat zice ca s-a saturat sau ca o doare burtica si ca vrea sa faca kaka doar ca sa scape de mancare. Iar maica'mea ca si soacra'mea de altfel, zice: " nu-i mai trebuie mama, nu o forta!" si uite asa ramane nemancata.


Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput