Piticodromul de Sept - Oct 2005 (200)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:



Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela79 spune:

M-am distrat copios la dialogurile voastre cu copilasii,Doamneeee...dar de unde le scot oare?....sunt atat de piuri si sinceri la varsta asta...incat iti vine sa ii mananci..
Anya...pai puti este orgoliul lui,ar fi fost culmea sa spuna ca e moale...hihi...cred ca baietii dezvolta de mici un cult al podoabei respective....un narcisism pe care nici macar nu il ascund
Iaris e superincantat de comoara respectiva,o trage si o spala...si o priveste de parca nu exista nimik mai frumos pe lumea asta.


Mary, mamita lui Iaris(18.09.2005)
"La liberté est le droit de faire ce que les lois permettent"
de aici incolo alte poze noi cu noi
www.totsites.com/tot/iaris" target="_blank">paginuta lui Iaris
Mozart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Mortali Raducu si Calin! Am ras de ma doare burta!
Astept cu nerabdare sa aud si eu perle prin casa!

bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Asa e, Marinela, cred ca e ceva genetic. Baitul meu cel mare, pe vremea cand era mic adica pe la 2 ani, se admira dimineata in oglinda, cand il spalam: Puta maieeee!!!
Nu pot sa-ti zic cum ma abtieam sa nu rad in hohote, sa nu jignesc cumva copilul.

Acum, la 5 ani e pe post de profesor, ii arata lui Calin cum trebuie sa o spele si ii explica ca nu-l doare (Calin, de cand cu decalotarea de la doctor, mai are reticente in spalarea diverselor parti ale corpului).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

AAA, am uitat sa ma laud! A nascut frate-miu. Bine, nu el, cumnata-mea! Au o fetita ok, 2.950 si 51 cm.

Eu am 2 baieti si el 2 fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

Eu acum vreo 2 luni am facut o salata de boeuf pe care m-am chinuit s-o ornez frumos, evident cu maioneza si bucati de gogosar in forma de floare. Cum eram singura acasa si n-avea cine sa ma aprecieze m-am gandit c-as putea sa ma laud in fata copilului-eeee, ia uite sarah ce frumos a facut mai aici!! ce zici? Iti place?-uaau mamiii!!musi ani taiasaa, musi ani taiasaaa, aa muuusi ani !!www.flickr.com/photos/10388560@N04/?saved=1" target="_blank">Ines Nicole si Sarah Marie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

bravo, sarah!
radu a ramas cu ceva de la revelion - ce pahare prinde prin casa "unu' mie, unu' pentru tineee" si trebuie musai sa le ciocnim si sa strige el tare "la multi aaaani!!!".
de vreo luna i-am dat 2 pahare de plastic cu care se joaca in cada sa nu mai am grija ciocnitului si a cursului apei.

anya, felicitari pt nepotica mica!

ii caut din ce in ce mai disperata lui radu o masina/tractor cu pedale. vad numai prin parcuri la alti copii cum as vrea eu, dar prin magazine... sunt prea mari masinile pt piticul meu . vreau sa si ajunga la pedale. daca aveti un pont pt mine, astept cu interes.
incerc sa dau o raita si prin magazinele virtuale desi am o jena daca nu vad pe viu produsul.
si vreau cu roti mai cauciucate, mai cumva, ma zgarie pe nervi plasticul-plastic tarshiit pe asfalt.

cristina, mama de radu (09.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

ce dulci sint puiutii vostrii cum vorbesc

[b]anya[b/] bun venit nepoatei tale

gata sintem cu mucii,temperatura si marait ,azi ma duc la dr sa vedem ce ne spune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Nanadana sanatate multa lui Antoine .

Trebuie sa mai inca o data.

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Eu muncesc de-mi ies fulgii.
Si mai am cam o saptamana tot asa, cu stat pana seara inclusiv week-end-urile.
Da' slaba miscare pe aici, tineti cu mine sa nu raman in urma cu cititul.


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput