Miresele anului 2006 (90)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Botic sper sa gasesti un alt loc de munca...nu e bine sa mergi asa cu ganduri din astea la servici

de fapt uita-te la mine ca nu mai cunosc nimic pe aici, sistemul etc...de zici ca am fost izolata in jungla
si cand ma gandesc la ziua de joi ...sper ca asta sa fie doar inceputul

...plus ca trebuie sa imi fac toate analizele, ca m lipsit atata timp...si protectia muncii


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

of si mai am o problema
spuneti-mi unde aveti facut CASCO pt masina....ca nu stiu ce sa aleg....si mi-e cam lene sa ma apuc sa ma uit pe net...plus ca trebuie sa vorbesc cu fiecare in parte...ca stiti voi anumite detalii le afli doar daca mergi si vorbesti cu ei...sau mai rau, cand ai probleme

noi a avut la Omniasig cu franciza 100 euro


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Pai, Oana, si eu ca si Alynutza, caut, caut, caut...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


eu am avut ceva musafiri si nju am intrat decat acum.
Oana profita de zilele astea de concediu si nu te mai gandi.
Kitzy ma bucur ca mergeti la cumparaturi de lucruri pt. bebelina. sa vezi ce placere iti va face. tin minte ca eu am pozat toate hainutele, mobila, caruciorul...eram innebunita.
Ralu la patrat...va doresc spor la munci.
Botic vreau fasolica cum sa nu.
Aly sper sa-ti gasesti si tu paltonas/geaca cat mai repede. eu va trebui sa umblu dupa pantofi.

Noi suntem bine, fac bagaje ca maine plecam in Alba si ne intoarcem doar luni.
In seara asta iesim la restaurant cu inca 2 perechi, sa-l sarbatorim pe sot si cu piticul. Nu vom face noi multi purici acolo, ca nu va fii cuminte marco, dar nu avem cu cine-l lasa.
cam atat despre noi.
si o zi cat mai scurta sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio distractie faina diseara!

Oana noi avem CASCO la Generali. Asta e al doilea an. Ce-i drept, n-am avut probleme asa ca nu stiu cum se comporta in cazul in care trebuie sa plateasca. In schimb hotelurile amandoua sunt asigurate la ei, asa ca banui ca-i ok, ca altfel asigurau in alta parte, ca vorba aia, sunt mult mai multi bani la mijloc decat pentru o masina.

Fetelor, va doresc un weekend placut!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly weekend fain si tie!
oana noi avem Casco la Asirom, parca. ca am facut-o direct la ei, din al 2-lea an, daca nu am avut niciun eveniment, avem o reducere de 15%. oricum, noi platim destul de mult, cam 24 mil.an. dar asta e in functie de masina.

gata, plec dupa pitic.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, distractie placuta diseara si drum bun pentru maine!

In rest, week-end placut va doresc tuturor!


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

eu am casco la unita, pentru ca era singura societate care nu introdusese clauza aceea cu franciza - acea claza prin care prima suta de euro din dauna o platesti din buzunar. si cum traficul de aici inseamna in mare parte zgarieturi minore sau oglinzi rupte, plateam tot numai de buzunar.
inainte am avut la asitrans, si am fost foarte multumita.
eu cu evenimentele... destul de dese - un incepator nu tocmai talentat la condus, si care o zgarie/loveste in parcare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

hello!
pe unde sunteti?
eu-s prin casa, cu activitati casnice, ca de obicei in sambata mea libera :D


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

noroc cu vikendurile...ca mai apuc sa scriu si eu cate ceva....
neatza dragelor!

...ca sa nu mai zic ca am scris ditamai romanul...si am uitat sa bag user si parola...si, s-a sters tot textul ...

onutz, aci sunt....n-am plecat, numai ca...unele treburi de skarbici m-au tinut departe de voi ...si ieri si azi...asa ca, primul strat de fundatie..cred ca l-am terminat
sa-mi dau si eu cu presupusu' la salariul bun in mom. de fata....din pct meu de vedere...un sal relativ ok cred ca ar fi undeva intre 1000-1500 de euro.....fara prea multe decizii de luat...dar, evident, nu pe stat degeaba...dk pui si fonctzia de director..probabil ca se pleaca de la 2000 in sus....e drept, ca poate difera si in functie de domeniul in care activezi...ca, degeaba m-as duce eu directoare la magazinul Cocor, cu sigurnata ca nu as lua atitia bani ...am cunostiinte care insaa muncesc o gramada pe bani putini, dupa mine...adica..sa ai zile cand pleci de la birou la ora 3 dimineata (ca tb sa predai revista)..numai pt 24 de mil...mi se pare o aberatie...la ora actuala, cred ca cele mai bune salarii se castiga in banci (40 de milioane lejer, fara sa fii mare director), IT (programator bun - 2000 de euro)..iar crema cremelor, cred ca sunt constructiile (aici nu am cunostiinte, deci nu pot sa-ti spun vreo suma (repet, cifrele astea sunt din ce cunosc eu..ca or fi si altii cu sume peste, sunt convinsa...ah, mint..cunosc si un director care lua anul trecut 4000 de euro)
auzi, hai poate in seara asta nu mai ratezi

Aly, botic..iesiti din butoiul starilor nasoale si aveti incredere in voi...ca va iesi postul potrivit pentru voi, cand nici nu va astptati! Noi tinem pumnii

Gio, cu miile de scuze...vin acum si iti spun cu mare drag la multi ani pentru Clau! Sa-ti traiasca si sa fie sanatost!
of, nici nu mai stiu ce va scrisesem....ah, ziceam tot de Clau, ca pt ce facea el acolo, mie chiar mi se pareu putini banii...asa, si ii ziceam si ralucai sa aiba grija cu raceala, ca pe mine ma tine de nu stiu cand cu nasul infundat..de umblu mai mereu cu picaturile dupa mine....iar pe botic o invitam sa vina sa ma ajute sa fac o ciorba, ca destul l-am tinut pe al meu, iar..pe racituri si uscaturi ....ca si asa mi-s singura si mi-e o lene...nici carnea nu am dezghetzat-o..asa ca, mai stau...te-astept ..

ah, si ii mai ziceam saru'mana lu' bortzoshica ..pt cofi....ca zilele astea 2 numai cofi rece am beut...ca dk m-au bagat la jug...deh.....si macar de-ar cadea euroii aia de care vorbeam mai sus ...

de casco, chiar nu stiu, ca al meu se ocupa...stiu insa ca vrem sa ne facem asig pt casa la asiban..parca...avem neshte relatziuni pe acolo..si, daca tot e pe cunoscute...de ce nu?

ma duc sa fac aprovizionarea cu morcovi, ceapa, dovlecei si alte alea pt ciorba....poate imi vine cheful pe drum


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput