Miresele anului 2006 (90)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Va las cafea aburinda si ceai de care preferati!
Ieri n-am fost acasa toata ziua, asa ca m-am scos
Onutzule pt bebelina am luat cateva hainitze minuscule si sosetutze cat niste scame
Sambata ies mai devreme de la job si mergem sa ne uitam la un carucior, s-ar putea sa-l cumparam si poate dam comanda si la patut.

Mai am azi si maine de mers la servici si dupa-aia am timp liber cu gramada. Numa bine ca m-apuc sa fac un pic de ordine in camara ca e un super dezastru, sa spal frigiderul, mai aranjez un pic lucrurile prin dulapuri si dupa-aia aia ma delectez cu plimbari si somn.
Si o sa am timp sa merg la biblioteca sa-mi iau niste carti de citit, ca n-am fost de o gramada de vreme.

29+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Oana bine ca te-ai hotarat ce si cum, sper sa fie totul bine.

Kitzy ce fain de tine ca intri de luni in concediu. Asa as lua si eu o pauza de la scarbiciu... Dar inca nu-mi fac planuri de concediu, sa vad prima data ce se intampla, raman sau nu raman in firma... Plus ca vreau sa-mi invit o prietena din Bucale sa petreaca Pastile la noi si daca vine, o sa trebuiasca sa-mi iau atunci cateva zile de concediu. M-am gandit ieri la tine, ca am ajuns in Auchan la cumparaturi, ca am mers sa vedem de manere pentru mobila si eram in zona. Evident ca iar am plecat acasa cu o pijama si o bluza .

Nu mai am rabdare sa stau la lucru... Abia astept sa inceapa weekend-ul. Maine iar mergem la cutreierat orasul, ca eu inca nu mi-am gasit hainutza de stofa. Tot asa noroc am avut ca daca mi-a placut ceva nu aveau marimea mea.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly ai ajuns prin zona mea? Poate odata o sa ne si intalnim intamplator tot pe acolo.
Ceva manere ati gasit?


29+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Da, pe calea Bucuresti am fost la Salice si mai e un magazin langa. Acolo am gasit ceva ce mi-a placut si la un pret acceptabil.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata
merci de cafeluta

Kitzy spor la cumparat de carucior...cred ca acum e super cand va faceti planuri si mergeti la cumparaturi
mai ai 2 zile...ce bine,apoi o sa fi libera sa te odihnesti

Kreliuz...am ratat ieri seara, am dat drumul sa descarc un film si am adormit

Aly...eu asa ma bucur de fiecare zi de concediu acum...sunt constienta ca pana la vara prin iulie/august s-a terminat
nu stiu ce s-a intamplat anul asta ca toti imi spun ca deja sunt obositi si viseaza la concediu

Ralu...io primesc si de la frigi sa stii

acu de hotarat ...eu m-am hotarat sa vedem...ce o sa reusesc
ma gandesc cu groaza deja la prima zi de munca..joi


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ralu, sa nu uit...am vazut Norbit mai demult...si sa stii ca e o comedie misto!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana nu te gandi de pe acuma la prima zi de lucru. Bucura-te de concediul pe care il mai ai. Eu tin pumnii la negocieri sa mearga totul asa cum vrei tu si sa obtii ce vrei tu si chiar mai bine.
Eu nu pot sa spun neaparat ca ma simt obosita. Sunt mai mult plictisita decat obosita. La concediu visez ca de, pentru mine vara/mare/soare e combinatia ideala, nu pot sa nu visez la asta.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

da Aly..vra-soare-mare e combinatia ideala...iar pt mine daca mai si vizitez ceva atunci e perfect
lasa ca vine si vara...doar inca nici nu ne-am facut planuri de concediu

imi e groaza de prima zi pt ca am fost acolo...si a vazut ce si cum e...dar profit la plin de concediu acu
va tin eu la curent cum imi ies lucrurile ...acu doamne ajuta ca mai mult nu o sa vad, dar sper sa imi reuseasca macar cam ce vreau eu

doamnele pe unde sunt?...Gio, Ralu?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

Ralu are o semnare de cesiune de parti sociale cu plata in rate si o cesiune de creante de milioane de euroi, niste somatii de redactat, niste adrese la executori judecatoresti, si asta in regim de urgenta si pe genunchi asa, cu 12 persoane in capul meu in birou. Noi nu lucram in regimul asta de obicei, gen notariat, dar uneori trebuie.
Si sunt singura care poate lucra in vacarmul asta si cu coordonatoarea care cand e agitata cere aia din dosarul ala cu baba aia idioata si tu tre sa pricepi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!
M-am trezit si eu...

Oana, dau si de la frigi, ca am facut pe saturate...
Norbit inca nu am apucat sa vad...
Ma duc iar la "minunatul" meu loc de munca, sa vad azi ce se mai intampla... Deja am inceput sa ma obisnuiesc: o noua zi, o noua situatie aiurea...


Foto Ralu

Mergi la inceput