Quelle 5

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

am si eu un colet nesosit din noiembrie
am primit mail de la ei ca cica produsul nu e disponibil pe stoc si nu se mai face livrarea in termenul de 3 sapt., insa nu au spus ca s-a anulat comanda...si suntem deja in februarie

am mai bagat o comanda cu un trenchcoat alb si 2 perechi de balerini, cei cu buline si cu flori
sper sa vina

pana acum nu am avut problema, iar cu coletul nesosit ...nu stiu ce sa zic, chiar imi pare rau, ca vroiam neaparat produsele: un set pt.bebele meu, canapea+fotoliu+taburet cu Winnie

Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)
cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Am facut si eu o comanda la ei anul trecut in octombrie si am primit-o in 6 saptamani.O canadiana .Ma tot gandesc sa mai fac o comanda ,dar eu nu am mai primit catalogul pe anul acesta.Si l-as vrea dar nu stiu cum sa fac .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

eu am niste sandale comandate asta primavara, care nu au sosit inca. si o jacheta verde, dar asta e de asta toamna, inca nu ma ingrijorez :)

chris + alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Fetele care ati luat pantofi de la Quelle,va rog mult sa-mi spumeti si mie cum e cu marimile?
La noi port 38.Ce marime trebuie sa comand la Quelle?E numar pe numar sau un numar mai mare?

Va rog mult!Luni dau si eu o comanda si am pus ochii pe niste pantofi,sandale ..si nu stiu ce sa fac?Va rog mult dati-mi un sfat sa nu ma trezesc cu ei prea mici sau prea mari.

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns azurit spune:

Eu stiu ca difera numerele. Vara trecuta mi-am comandat niste sandale: port 39 in Ro si mi-am luat un 40; mi-au venit perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

monica, undeva pe site au o sectiune cu marimile lor.
iti desenezi conturul piciorului pe o foaie de hartie si apoi masori cu rigla distanta dintre degetul mare si calcai (iti arata acolo exact cum), si in functie de nr de cm, exista un tabel care iti arata ce marime corespunde.

in alta ordine de idei, mie nu mi s-a intamplat sa primesc colete deteriorate (numai prin curiero am ales sa-mi fie livrate coletele, o sg data prin posta)...si am primit chiar si in doua saptamani comanda. dar sa nu primesc deloc...nu mi s-a intamplat.

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

www.quelle-international.com/ro/q4r/images/_o/statische_seiten/masstabellen/masstabellen_damen.jpg" target="_blank">uite aici
in josul paginii.

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Monica, asa cum a scris si Raluca trebuie sa desenezi conturul piciorului si sa masori cu rigla, asa am facut si eu si am comandat cizme anul trecut si mi-au venit perfect!
Am scris mai sus ca nu am primit colete deteriorate, dar defalcate in timp comenzile da, toate! Numai ca nu a fost niciodata un capat de tara ca nu le-am comandat cu un scop clar sau sa-mi ajunga pana la data de...!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

eu port la pantofi 36 jumate si mi-am luat niste sandale platforma nr.36 si s-au potrivit

Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)
cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

In general sint numar pe numar.
Nu am avut probleme la pantofi.

Mergi la inceput