Quelle 5

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Multumesc mult fetelor!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Deci? Cum ai comandat? Acelasi nr. sau mai mare?
Eu am riscat, am comandat tot 37, cat port de obicei, desi la masurare mi-a iesit 38...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Cei de la Quelle m-au dezamagit!!! La inceputul lui decemmbrie am dat o comanda telefonica numai cu hainute pt copii. Am primit confirmare prin mail, cu adresa CORECTA si pune-te pe asteptat ca in trei sapt vin. Ma asteptam sa ajunga pe la inceputul lui ian deoarece erau sabatorile...Dupa 4 sapt i-am sunat si am aflat ca mi-au fost trimise prin posta vreo patru colete, in zile diferite, desi eu facusem o sg comanda. M-au informat ca s-a renuntat la trimiterea prin curier, dar nu mi-a spus nimeni cum sta cu taxele postale etc...Cum n-am primit nici un aviz...am asteptat, dar fiind ca produsele de care aveam nevoie urgenta erau pt un nou nascut asteptarea mea urma sa expire...
Am comandat hainute de la alta firma...sunt super ok...
Ideea este ca mi-aub trimis coletele pe un nr de apart gresit (vecinul nu s-a sesizat decat dupa vreo 3 saptamani cand stransese vreo 5 avize, la inceputul lui feb). Chestia este ca si-au dat si ei seama de greseala si acum primesc avize cu adresa corecta, dar nu mai am nevoie de ele pt ca am deja hainutele de la alta firma (sincer mai frumoase si mai ieftine...).

Eu cumpar produse Quelle, pe unele le-am gasit in magazine TCM si am fost f multumita de ambele firme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

Fetelor am si eu o rugaminte la voi :stiti cumva daca se vand produse TCM on-line?
va multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

quote:
Originally posted by iana_mari

Fetelor am si eu o rugaminte la voi :stiti cumva daca se vand produse TCM on-line?
va multumesc anticipat



Produse TCM on line se vand doar in Germania...din pacate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

Multumesc Dana ,acum cativa ani mi-am luat o pijama de la ei si am fost foarte multumita de acest produs as fi vrut si altele,dar la mine in oras nu sunt magazine TCM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Ati vazut ca cei de la Quelle iar nu mai livreaza prin Curiero?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

nu am vazut ca nu mai livreaza prin Curiero
eu in ultimul timp am comandat cu livrare prin posta, ca sa nu mai stau dupa ei...ma duc cand am chef si timp si bani la posta

chiar mi-am comandat o rochie, un sutien, un traning adidas pt.bebe si niste boxeri pt.sotz...toate s-au potrivit tare bine, deja m-am specializat in masuri

ah ce ma roade sa mai bag o comanda

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Si-a luat vreuna dintre voi costum de baie de la ei? Ati fost multumite pe calitate? Masurile se potrivesc ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Am luat eu anul trecut in vara un costum de baie intreg. Inainte sa comand mi-am luat masurile dupa tabelul lor de masuri, m-am masurat in talie, solduri, sani. Si am nimerit foarte bine masura.
Calitatea este ok.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
www.dropshots.com/gabitzam3" target="_blank">Poze noi cu maimutzica mea, Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput