Miresele anului 2006 (89)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ralu_trancu

stie socrela,

exact asta voiam eu sa te intreb in seara asta...
dar mi-au luat-o inainte...
Pai si... maica-sa nu i-a zis nimic? Sau nu o baga in seama?


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana
Ralu miros un viitor club de talentate bucatarese...cred ca o concurezi pe Aly


Oana, WELCOME BACK!!!!
Mama, da' ce dor incepuse sa-mi fie de tine...
Si in week-end ce pustiu a fost pe aici...
Abia asteptam sa reapari...

Mda, o fi vreun club pe undeva, da' eu sigur nu primesc legitimatie de membru, pentru simplul motiv ca... eu chiar nu ma pricep...
Iar pana sa o ajung pe Aly, multa apa mai curge pe Dunare spre mare...

Da, stiu aia cu speranta... Da' deja a fost ultima si a cam murit... Ma rog, nu chiar de tot, da' e pe-aproape sa isi dea duhul... Nu stiu cum sa o mai resuscitez...

Nu stii cu ce sa te imbraci la nunta? Simplu... te duci la Aly si iei costumatia ei...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova
Nu ma cadoriseste nimeni cu vreo 60.000 euroi? e clar ca am luat-o pe ulei....


Eu as avea nevoie de minim 40.000 euroi si mai pun eu restul sa iau apartament

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova

daca gasesc pe cineva care doneaza..il trimit la ralu prima data...sa aiba si ea casuta ei...pe urma la noi.


da, da, saru'mana...
am zis mai sus... doar 40.000... fie si numai 30.000, tot e ceva... Fac eu credit pentru restul... Cred ca vreo 20.000 imi va da vreo banca, nu?


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia
ps...je propun ca "a lu trancu" sa fie ralu si "moldoveanca" sa fie ral...ce ziceti? (asta ca sa nu le mai incurcam)[/purple][/font=Comic Sans MS]


... ca sa nu mai zicem ca si Kitzy e tot Ralu... Ce ne-am adunat...
Eu-s botic, daca nu stiati... Si alintat pe deasupra...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia
(auzi, cu matush'ta...mai "supt-tzire", da? sa ne intelegem...nu anul asta, in nici un caz ...pusai si io mana pe niste burtzi, si gata, ma si vazusi cu dorinte de bortzoshenie ...adek, dorintze sunt, dar..stai asa, sa le luam pas cu pas....sa ne facem curaj pt "masa placerii" ....de care mi-e groaza numa' cand ma gandesc, daramite cand o vad in poze pe net ...ca sa nu mai pomenesc de "dulcea intalnire" cu domnu' doctor....sa ne de aanalize d efacut....sa renuntzam la "imbracamintea" aia de care iti spuneam mai demult...etc....o sa fii si matusa, stai linistita )

recunosc ca m-am chinuit ceva mai mult sa citesc, da' am citit si eu pana la urma...
Draga mea, cand dai de curajul necesar si cand gasesti solutii la toate celelalte probleme din acest domeniu, sa ma anunti si pe mine, te rog, da? Si dupa-aia ne luam de-o mana...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mama ce limbarnitza avuserati.
eu imi savurez salata de fructe la comp., caci Clau imbaiaza copilul.

stati sa inteleg si eu...
Ralu bucuresteanca= ralu
Ralu moldoveanca= Ral
Ralu clujeanca nu se pune, ca e din start Kitzy.

Krelia lasa ca si noi am avut 320 roni/ ianuarie, cica acum suntem la zi cu facturile. nu am platit, si azi m-a sunat aia sa-mi reaminteasca. I-am spus ca nu sunt uituca si ca voi ajunge sapt. asta in centru, eu sau sotul. dracu sa o ia...cred ca incepem sa le trimitem primaria pe cap. Nu putem scapa de ei ca au majoritatea procurilor din bloc. blocul fiind plini de italieni...au votat cu ei.
Ral deci pica solutia pe care mi-ai zis-o? cu fratele?
Oana misto ca ti-a luat mama ta geci, eu nu m-am bagat la haine pt. mine ca nu nimeresc masurile. dar pt. pitic se merita la greu.
Ralu de stralucire nu mai stim nimic...o fi nascut...are bb mare deja...habar n-am.

mamaaaaaaaa ce-mi place atmosfera de aici.
fug sa-mi scot plodul din cada, ca de nu...va fi murat rau de tot.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

hai ca am vazut un film cam plictisitor pe Pro

Ralu...trebuie sa fim pozitive...io abia la onorabila varsta de 50 de ani o sa fiu proprietara deplina aici

la nunta ma gandisem ca merg cu un taxi direct la restaurant...asa ca nu stau in frig...caz in care mai pot folosi rochita de la starea civila
tinuta lui Aly a fost intr-adevar super

descarc pozele de pe drum sa va arat ceva frumos


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

off ma lasat bateria...descarc maine dimineata pozele

Gio stii cum e daca comanzi ceva si ti-e mare mai poti modifica numai mic sa nu fie...am mai ratat-o eu cu treningul de la Victoria Secrets

si da, si mie imi place tare de tot aici


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

noi suntem proprietari, doarca avem o clauza in contract. Maine mai platim niste banuti si ne mai raman 16000 euro de achitat anul asta. sa vedem daca produce firma lui Clau atat, caci ne-am epuizat stocul.

ma bag la .
si noapte buna.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput