banda de alergare

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

deus, multam fain ! o sa caut si eu o reprezentanta DHS . daca nu gasesc , o iau de pe net. este super la pret (eu alocasem cam 3500 lei, vazandu-le pe alea de la lifegear si kettler, care suuuuunt ffff selective.
si mai este super ca "accepta" pana la 100 kg ,ca sa-l pun si pe tati la scos nicotina din plamani (macar atat, ca lui ii place cu un pic de burticica:)
multumesc mult!
o seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Vreau si eu banda. Ocupa mult loc? voi unde o tineti in casa, ca eu chiar nu stiu unde sa o pun.

14 febr - 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Eu mi-am intrebat vecina in care camera sta mai putin si ce program are si am aflat ca ea fiind profesoara si este tare ocupata de dimineata pana seara tarziu dormitorul este liber. Asa ca am pus-o in dormitor langa geam ( trebuie aer cand faci sport ) si cu fata la tv. Oricum nici un musafir nu sta in dormitor deci pe noi noaptea nu ne deranjeaza si daca ai tv in fata poti sa umbli o ora pe ea cu viteza mare si sa te uiti la o emisiune care-ti place. Eu fac asa 6-10 km in functie de cat este de bun programul la tv si este super:)
Este scumpa asa ca sa te gandesti bine daca merita sau daca o sa atarni haine pe ea!

poze familia mea

quod me nutrit me destruit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

deus, multumesc frumos, dar eu in dormitor am un pat. Nu am loc sa mai pun nimic altceva in camera. Poate daca renunt la comoda si atarn tv in perete sa fac loc, dar ar veni in usa. Tot nu merge. In fata geamului nici atat. merci mult. Imi cumpar ceva mini.

14 febr - 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

sunt fericita posesoare a unei benzi de alergat. dhs 9522. m-am hotarat la asta pt ca e mai solida si are suprafata de alergare mai mare. diseara vin sa o si instaleze.
sunt asa de nerabdatoare....
si din tot sufletul sper sa o folosesc intens

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

sa o stapanesti sanatoasa!

Eu as vrea sa cumpar una, dar nu stiu unde sa o pun in casa, la bloc adica. Tu unde o pui?

14 febr - 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

in sufragerie.nu ma prea intereseaza ca "se vede". bine ca o am. pe timpul verii o pot muta pe balcon (inchis)- cred.
as mai putea pe hol(e fff spatios).in dormitorul nostru exclus pt ca este patul cat 70 % din camera.
dar ma gandesc ca poate ne vom muta la 4 camere si voi face una din ele special pt sport.
nu ai loc in sufragerie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

aaaa....si sufrageria are 4x5 iar locul va fi undeva la geam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

nu e de frumusete, e de spatiu. E vorba de spatiu. sufrageria e 3,5x5,5 dar am 2 usi si sper sa am o biblioteca mareeeeeeee... sambata dau comanda. Sambata dupa ce dau comanda si vorbesc cu sotul cu hartiile in mana ma hotarasc.

14 febr - 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Fetelor si eu sunt tentata sa cumpar o banda, dar mi-e teama tot de lipsa spatiului.
Cristina, pentru ce banda te-ai hotarat?


MADELAINE

Mergi la inceput