Miresele anului 2006 (88)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

[b]Bey... da' eu de ce stiam ca ziua Oanei e abia saptamana viitoare? M-am trezit ultimaIarta-ma, Oana! N-a fost cu intentie!
Hai ca iti urez macar acum, din inima, La multi ani! Sa fii sanatoasa, fericita si iubita. Sa ai multe bucurii si noroc in viata. Sa ramai mereu la fel de tanara, frumoasa si cu suflet mare. Sa-ti realizezi toate visele si sa ai parte de tot binele din lume!







pt ce sa te iert?? normal ca nu a fost cu intentie

Multumesc mult de urari
...aceleasi lucruri ti le doresc si tie!

...si sa fim optimiste ca tocmai incepe o saptamana minunata! (ca nici nu poate fi vorba de una la fel cu cea care a trecut!)


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 12 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

eu sunt ultima, nu tu Ralu:
Oana , multa fericire si sanatate alaturi de cei dragi!!
asta e cu masinutza, s-a reparat, v-ati usurat buzunarul, dar ce conteaza? bine ca ati fost impreuna si va iubiti si sunteti sdanatosi.
multi de la noi si un camp de .

am terminat de citit tot, dar revin mai tarziu, dupa ce culc prichindelul.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)



da asa e Gio...bine ca am reparat-o...dar casco nu ne-a prea ajutat in cazul asta din pacate

si da, ai dreptate a contat ca am fost impreuna....nu stiu cum m-as fi descurcat sa fi fost singura...o scoteam la capat pana la urma...dar nu era la fel...conteaza mult sa fi in 2 si nu singur!

Multumesc de urari! Saru'mana!

..revin si eu...ma duc sa mai calc o camasa si sa mai spal o tigaie!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 12 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

o saptamana minunata? hmmm... cam greu... dar... nu imposibil...
Macar de-ar fi buna si linistita si tot m-as bucura.
Am de rezolvat niste probleme sapt asta, deci tot incarcata...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana
... si sa mai spal o tigaie![/font=Comic Sans MS][/navy]


te-ai moipsit de la mine cumva? :))
si eu spal vasele acum...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ralu...incarcata va fi saptamana asta...si eu mi-am adus ceva de citit acasa si nu am apucat...sper sa ajung maine mai devreme la servici

macar sa nu se intample nimic grav...oricum eu nu ma am starea de acu' o saptamana...asa ca trebuie sa fim optimiste!

tu cum stai cu starea de spirit?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 12 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana
tu cum stai cu starea de spirit? [/font=Comic Sans MS][/navy]


ma iau dupa tineca doar nu o sa raman singurica in pasa proasta... si nici nu vreau sa mai trag pe cineva dupa mine in stare de asta nasoala...
ce sa zic? m-am cam linistit in privinta colegei... incerc sa privesc totul cu detasare. Asta e, oricum lucrurile nu se schimba acum cu nimic. Mergem mai departe. A fost alegerea ei. Asa a considerat ca trebuie sa procedeze fata de mine... Ce sa-i fac? Sa-i fie de bine! Oricum, tot ei ii va parea rau... am vazut-o ca deja nu-i pica bine nici ei plecarea asta. E clar ca numai bani mai multi au putut-o atrage. Si, eventual, alt program...
In rest, ma voi duce, imi voi face treaba si gata. Incerc sa imi gasesc alte activitati acasa, prin oras... sa-mi ocup timpul.
Sapt asta si lunea viitoare am de rezolvat ceva cu mama. Sper sa o scot la capat.


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

asa Ralu incearca sa te detasezi...ca si eu asta am incercat ...dupa ce am platit geamul am mers si am baut o bere mareee
si m-am gandit ca va fi mai bine...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 12 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

stii... apropos de bere... am o prietena care, de cate ori iesim impreuna si bea ea bere, se opreste pe la jumatea sticlei si-i zice sotului ei: "Auzi, eu deja incep sa te vad cu alti ochi..."
Cam asa si tu cu masina... dupa bere... :)) :)) :))


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

am pregatit cafeluta si ceiutul pt dimi...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...unde mai pui ca am mai avut si un Campari acasa

sa stii ca asa e...dupa o jumate de bere vezi lumea cu alti ochi

maine asa o zi incarcata am, si nu ma dau dusa la somn nici cum
mai am cate ceva de aranjat pe aici si apoi sper sa adorm si eu

tu?

...am vazut Weeding Date...mi-a placut


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 12 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput