Miresele anului 2006 (88)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralu ma bucur ca esti mai bine.
Gio multa sanatate la Marco!! Diana azi a fost mai cuminte decat ieri, are zile si zile.
Fug la medicul de familie sa-mi ia tensiunea si sa ma cantareasca.
Deja am 8 kg in plus

26+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

numai 8kg?... ei... o nimica toata... nici nu se vad, sa stii...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

8 kg nu e mare lucru...cum zice si Ralu
...dar banuiesc ca in ultimul trimestru se pun cele mai multe kilograme


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 9 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Marco mi-a facut febra, acum a scazut dupa panadol. Nu vrea nici lapte prin somn...of...nimic nu a mancat.
Dr. nu e azi, avem programare maine dim. sa vedem cum mentin temp. scazuta pana atunci.
Nici apa, nici fresh de porto, nimic....doar siropul de tusa si antitermicele le ia.

revin mai tarziu.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

salutare, dragelor!
azi, nu am avut kef de nimic..si tot am avut treaba de facut..dupa ce ieri am stat acasik (si ce bine a fsot )...azi, moarta-coapta a tb sa vin la skarbici...
sunt in continuare cu nasu'n servetele..noroc ca s-a inventat olynth, ca altfel eram pierduta de mult ...vitamine c , fluimuciluri si alte asemenea medicamente...
mi-a mai dat dr sa iau niste bronhovaxon..pt imunizare...whatever...oi vedea cum ma mai simt maine...

noutati...nu prea am...trebuie sa ajung odata sa iau cadoul ala pt pr. mea..ca nici pana azi nu am apucat....

pupix pt toate, si multa sanatate tuturor!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Mai, Krelia, da' se tine ca scaiul de tine raceala asta... :( Ai grija de tine si tu! Si sa iei medicamentele. Poate iti trece intr-un final...

Gio, si Marco? S-a luat dupa Krelia, in spirit de solidaritate? Poate isi mai revine pana la noapte... :(


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

mai da ce ne-a lovit pe toate(Marco intra si el aici) raceala iarna asta
cele care a-ti scapat aveti mare grija...eu care nu am avut probleme niciodata...anu asta : sinuzita tratata 20 de zile cu antibiotice...apoi o raceala crunta si alte 10 zile de antibiotice...sper sa nu mai apara ceva ca a fost si asa destul!

Gio, cred si eu ca nu mananca Marco...saracutul, pai nici eu cand am febra nu pot manca sau bea ceva sub nici o forma...

Ralu ai ajuns la munca?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 9 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

cum adica daca am ajuns?
pai eu la 1 incep programul si acum e 4 jumate, deci... sigur am ajuns :)) :)) :))
e adevarat ca mai mult am dormit pe drum venind incoace...
si aici mi se cam duce nasul spre tastatura, dar mai am un pic si plec acasa sa continui de unde am ramas... :))
am rezistat ispitei si n-am baut cafea. Ca oricum nu stiu daca ma trezea. Cred ca era doar in subconstientul meu ideea asta. Asa ca mai vbine fara....


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Marco e de joi cu un inceput de raceala. duminica dim. cu febra, azi la fel.
de ieri m-a apucat si pe mine...am o voceeee si tot cu nasul in batistutze sunt.
Krelia e tare bun Olinthul. am luat pt. marco prima data.
Bronho....e un vaccin si trebuie tinuta cura indelungata parca. eu ii dau lui marco Imunogrip, pe baza de plante.
Insanatosire grabnica.
Ralu spor la munca.
Oana tu ce mai zici?
pai trebuie sa-l hidratez...si el nimic... cred ca-i dau lichide cu seringa de la Nurofen, poate asa le ia.

am sunat la gradi sa le zic ca nu-l duc toata sapt. aia suint disperati...nu au copii...vor fi pe minus luna asta.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

in sfarsit am incheiat si eu pe ziua de azi

mai trebuie sa aranjez niste dosare si o tulesc spre casa...la ora 7 imi vin niste potentiali viitori chiriasi sa vada apartamentul
sper ca saptamana viitoare sa nu mai vina nimeni ca incepe "actiunea impachetarea"

Gio, off nasol...sa speram ca reusesti sa mentii temperatura scazuta pana maine cand ajungeti la medic

Ralu, tot pe la servici? sau deja acasa la locul de munca nr.2


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 9 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput