Miresele anului 2006 (87)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

lasa-ma ca toata tremur. nu am gasit comedie, la inceput nu parea de groaza.....mi-e frica, dar vreau sa-l vad pana la sfarsit. tipa din film seamana foarte bine cu tine, are aceeasi freza ca si tine.

noi vinerea dim. vom fi in viena.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)



si cum a murit tipa?

deci plecati joi noaptea si ajungeti vineri nu?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 20 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova
Oana unde ai disparut?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)




am inceput sa ma uit la un film si am adormit
iti dai seama ce interesant a fost


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 20 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...ma tot tin de cateva zile sa va intreb de rovigneta?
pt Ungaria si Austria?

Aly help ca tu trebe sa stii de vara trecuta...

Gio voi cumparati?
noi cand am venit in De nu ne-am oprit in Ungaria deloc asa ca am venit fara...e drept ca atunci totul a fost atat de rapid... si noi eram obositi si contra cronometru sa ajungem...incat am uitat sa cumparam la intrarea in Ungaria
ne-am dat seama la granita cu Austria


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 20 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana!
Nu a murit tipa, doar era pers. principal.
Rovigneta trebuie pt. ambele tari. Risti sa te filmeze camerele pe autostrada sau sa te opreasca politia. sunt scumpe ca naiba, dar nu riscam sa nu le cumparam.

fug sa-l culc pe prichindel, am fost cu el la Real dupa peste. pe tati l-am lasat sa mai doarma.
e asa frumos afara...13 grade arata in masina, a sta la soare in parcare. dar e asa de frumos afara...pacat ca trebuie sa doarma piticul acum...pana se trezeste....se baga soarele si se intuneca.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

m-am mai linistit ma gandeam ca moare tipa

Gio si noi o sa cumparam ca nu se poate fara...
...cand am venit a fost foarte zapaciti...dar nici nu ne-am oprit deloc nici in Ungaria nici in austria... ne-am oprit doar in Germania
acum mergem si o sa ne oprim asa ca...nu avem scapare indiferent de pret vorba ta...nici nu vreau sa ma gandesc la amenda

sunt curioasa care sunt preturile, de asta ma gandeam ca poate isi mai aduce Aly aminte


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 19 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

va salut in mare viteza de la munca. Acum plec acasa.
Acasa n-am netE picat RDS_ul. Nu cred ca se rezolva azi. Asa ca nu cred sa ne mai auzim pana pe maine seara...
V-am pupat!

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana noi ultima data am luat vigneta pt. HU in noiembrie, iar pt. Austria in mai, dar nu mai stiu preturile.
Ralu sa inteleg ca ai lucrat azi?

asteptam sa se trezeasca piticul ca sa iesim afara...oricum soare nu mai e...si daca mai doarme mult...nici zi nu va mai fi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ralu da pe unde umblii mama?!? doar nu vrei sa zici ca ai fost la birou
iar cu RDS-ul asta...nici nu ma mai mir, ca intotdeauna ma face sa imi pierd rabdarea!

Gio a-ti plecat la plimbarica?
si aici a fost frumos si cald azi.
Pe Marco il duceti la Alba cat sunteti voi plecati? dar o sa fiti si voi mai linistiti la cumparaturi...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 19 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana cum trec zilele...au mai ramas 19.
Nu am plecat, ne-a luat o lene...de nu avem chef de iesire. saracul copil....
Cred ca o voi chema pe mama aici, ca sa nu mai mergem noi la Alba. e mai scurt drumul din Tm. parca m-ai intrebat cati km sunt pana in Viena...habar n-am. ma interesez si-ti spun. cu masina cred ca facem vreo 5 ore.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

da, Gio mai sunt doar 19 zile...dar nu mai am rabdare, asa e intotdeauna cand se apropie finalul...nu mai am stare, abia astept sa imi despachetez geamantanele acasa

si eu ma gandea ca poate merg macar pana la banca...dar m-a cuprins o lene!

te intrebam cat e de la pensiunea la care stati voi pana in Viena dar cred ca in jur de 60-70 km ceea ce e prea mult pt noi...care vrem sa vizitam pe acolo
oricum de pensiunea din Ungaria am auzit numai lucruri bune
cred ca abia astepti sa plecati!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 19 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput