Miresele anului 2006 (87)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova
sper sa mai gasim si noi vineri ceva.

eu zic ca ar fi mai bine sa va grabiti, ca daca se mai duce Oana de 2-3 ori (nu stiu care sunt indicatiile pentru "tratamentul" ei), e posibil sa nu mai fie nimic pe acolo...

Marco doarme si eu ma uit la un film pe HBO. se pare ca e de groaza si cam tremur pe aici. cine naiba m-a pus sa ma uit?

si cine te-a pus, totusi? las' ca e doar film, nu patesti nimic...
Daca te temi, treci aici inapoi si gata...




Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

aparusi si tu surata?

s-a terminat filmul, si am avut curaj sa merg sa-i prepar lapte la pitic.
acum tot butonez telecomanda, dar de la groaza am ajuns in extrema cealalta:xxx. doar e sambata seara, trebuia sa ma astept. mai bine inchiriam ceva fain. as putea sa descarc ceva, dar mi-e lene si sa-i dau drumul la celalalt calculator.
pana una alta, ma transform in bebeianfeb si deschid ceva subiecte pt. aniversatii de maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

am aparut...
a trecut sotul la nani acum...noi facem cu schimbul...
am dormit si acum nu-mi mai este somn... parca vad ca iar stau pana in zori cu ochii in monitor...
a... tu ai dat din greseala peste X-uri, sa inteleg?
Pai eu am 2 posturi care in fiecare noapte numai asta dau... Si nu de alea simple, ci de alea complexe, cu toate detaliile... Cum sunt cele de genul asta, din retea...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu canale cu asa ceva nu am, am dat din greseala peste unele. caci acum iar ma uit la unul cu urmariri, impuscaturi...mai bine asa totusi.

mai stau si eu putin si ma bag la somn, poate imi fac si unghiile intre timp.

Oana unde ai disparut?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, la mine sunt incluse in pachetul oferit de RDS Nu le-am cerut noi. Credeam ca sunt numai pentru 3 luni, la inceput. Dar acusi se face un an de cand tot acolo sunt...

Cred ca Oana deja viseaza. Ne-a parasit pentru patut...

Imi pun si eu sa vad macar episodul 2 de la Dinastia Tudorilor... Ca somn n-am...

Da' Clau cand vine? Maine dimineata?S-or fi dus intr-un club cu program de...?


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu nu am RDS, am DIGI. este o antena comuna pt. tot blocul si au facut italienii pachetul de programe. Acasa si AXN nu se mai vad de ceva luni bune.
Cred ca ne luam noi o antena, Boom sau Dolce, macar sa vedem ce vrem.

vizionare placuta.ma bag si eu in pat.
noapte buna, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

noapte buna, Gio!

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Salutare!!!
Ralu al meu barbat a venit la 5 azi dim. Nu ii plac streaptesurile, sau nu arunca cu banii pe alea. ei merg intr-un bar si stau acolo si povestesc.Oricum iasa destul de rar, asa ca nu comentez nimic.

Marco e tot pe el, ba il trage de sprancene, ba ii baga mana in ochi...vrea sa-l trezeasca...sa vedem cat rezista.
merg sa-i pun desene, poate mai sta cuminte, macar o ora.

o duminica frumoasa sa aveti....


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata si de la mine. Eu azi-dimineta la 8 am fost sus din pat si m-am mutat in living pe canapea si m-am uitat la tv pana s-a trezit sotzul.
Dupa-aia mi-a pregatit micul dejun si mi l-a adus pe tava
Nu toata ziua face el asa ceva, nu stiu ce s-a intamplat azi.

25+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Foarte bine a facut Kitzy. nu ai mai avut somn? sau nu te+a lasat Diana?

al meu barbat tot doamre, eu am pus o ciorbitya de lkegume la foc, pt. marco. ar trebui sa mergem la real dupa peste, sa vedem daca ma duc eu cu piticul, sau il treyesc si pe Clau.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput