Miresele anului 2006 (87)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Alynutza
Lasand gluma la o parte, o cana de cafea pe zi e ok, excesele strica.

Aly, pai daca deocamdata se poate chiar si fara aceasta 1 cana pe zi, de ce sa complic eu lucrurile?

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

fetili....stiu ca suna aiurea intrebarea...dar..are cineva, din intamplare versiunea in engleza a contractului colectiv de munca??


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

eu nu :(

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Era la un moment dat pe net, stiu ca am avut eu nevoie prin 2005 si am gasit-o. Din pacate acum nu mai dau de ea si nici nu mai tin minte link-ul . Sorry.

Ralu eu n-am zis ca sa bei tu. Foarte bine ca poti fara. Ziceam numai ca nu-i chiar asa nociva s-o inscrii in categoria 'alcool, tutun, droguri' .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

gata fetili..am rezolvat-o...phuah...mi-am luat o piatra de pe inima

so, cand aveti nevoie...modelul CIM in enleza se afla al fata



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata si de la mine
cam tarziu dar...la prima ora am fost sa platesc dentistul ca am primit banii de la asigurare...
...apoi la ora de germana....
si imediat ma duc pe la cantina sa vad ce e pe acolo
ca imi e tare foame!

Aly merci de cafea...abia astept sa vad paharele sunt sigura ca o sa iasa super!

quote:
Originally posted by krelia

[purple]neatza fetili!
onutzu'...te iei de mana cu al meu hazband..ca si lui ii curge cola (coca cola, nu pepsi ) prin vene......de tziga'...nu mai zic




Kreliutz...cine stie...stie
asa e...cola, dar in nici un caz pepsi!

sper sa reusesc sa nu mai beau decat la mese festive


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 18 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by krelia

fetili....stiu ca suna aiurea intrebarea...dar..are cineva, din intamplare versiunea in engleza a contractului colectiv de munca??


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.



banuiesc ca te referi la cel la nivel de tara
e cu siguranta undeva pe net in lb rom...dar in engleza nu as prea crede!
din pacate pt noi e greu sa avem varianta in engl la unele site-uri ale institutiilor guvernamentale


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 18 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ciao fetele!
Sosit de la lucru si de la cumparaturi, fug sa pap si mai tarziu trantesc o supa de salata ca n-am facut demult.
Oana chiar ca ma inveti prostii, as chiuli eu, dar mai imi las ultimele zile de medical ca poate o sa mai am nevoie.
Gio si eu stiam ca, Ca da contractii, mi-a zis sa iau Ca efervescent timp de o luna o tb pe zi, acuma si eu cred ca stie ce zice, nu vb de-a lela.
Ralu chiar ca n-as fi incaput intr-un sertar din ala, dar macar capul l-as fi bagat acolo si nu-l mai scoteam pana plecam acasa

25+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by krelia

gata fetili..am rezolvat-o...phuah...mi-am luat o piatra de pe inima

so, cand aveti nevoie...modelul CIM in enleza se afla al fata



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.



acu am vazut ca s-a rezolvat...cautam si io pe net
bine ca stim acu ca il avem


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 18 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Ciao fetele!
Oana chiar ca ma inveti prostii, as chiuli eu, dar mai imi las ultimele zile de medical ca poate o sa mai am nevoie.

25+ cu Diana



da stii tu scopul scuza mijloacele...asa ca tot ce vroiam sa te invat era inspre binele tau


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 17 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput