Cirese de Mai-Iunie 2006 (64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Sarbatori linistite si pline de tot ce va doriti va ureaza Sabina si Ilinca! Promit sa revin cu povesti despre primul nostru Craciun in patru!

http://flickr.com/photos/20241237@N00/2136039552/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Salutare livada

www.flickr.com/photos/47847315@N00/2135194560/" target="_blank">CRACIUN FERICIT tuturor alaturi de cei dragi



Daca va uitati la semnatura ,remarcati ca Mosul a fost darnic cu noi .Hi,hiii...

Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abibrinza spune:

SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI!
Ildi, felicitari pentru cadoul de Craciun!Sarcina usoara si bebe cumintel.David e jucaus se pare.

Lacramioara, totul tau arata prea bine pentru o viitoare mamica.Se pare ca mosul a gasit darul potrivit lui Alec.

Ralucis, ce frumos e sa ai doua printese de Craciun in casa!

Diana, ce copii mari si frumosi ai!

La noi mosul a gasit cadoul perfect pentru Victor, un aspirator de jucarie.Ce-i drept, a avut la mosi care mai de care si un consecinta avem cateva zile cu jucarii noi si captivante.Noi am inceput de ieri vizitele cu prietenii si rudele si pana acum e tare bine!




Arabela si bebe Victor-Catalin (22 aprilie 2006)
www.flickr.com/photos/11775702@N07/sets/72157602054980121/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:


Sarbatori fericite! La multi ani!!

Oana 15+, mamica de Paul-Victor (21 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Ildy, felicitari! Dragalasului David, care a crescut(nu l-am vazut de mult, ce-i drept) cu siguranta ca ii lipseste o surioara sau un fratior
Ralucis, parca cele doua micute ar fi surori iti jur ca seamana




Lacri si Alec 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Sarbatori Fericite tuturor !!!

Boghi

poze Gongutza
www.arta-goblenul.myforum.ro" target="_blank">hai sa discutam despre goblenuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Ildi felicitari pentru bebe.Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos tun.

Noi am fost tare linistiti zilele astea, am dormit la greeeeeu, am facut doar 2-3 vizite obligatorii la neamuri, in rest,am chinuit paturile.Nu ne-am agitat ca anii trecuti, a fost super bine.Si ca sa nu ne iesim din ritm, cred ca vom intra in noul an la fel de odihniti.Intentionam sa continuam la fel.....

Va dorim tuturor multa sanatate si bucurie in familii alaturi de cei dragi, multa liniste si realizari in noul an.Dumnezeu sa va dea toate lucrurile bune pe care El le are pregatite pentru fiecare.
LA MULTI ANI!

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157601437566417/" target="_blank">ARDEIUL !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Si cateva pozici cu noi : http://www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157603558600845/

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157601437566417/" target="_blank">ARDEIUL !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

ildi felicitari pt sarcina. unde a gasit mosul piesele alea de plastic de construit?

ralucis frumoase fete ai....mama....nici nu-mi vine sa cred ca ai deja 2.

adela ce faine arajamete ai facut de craciun. mai, ardeiul tau e asa de dragut....si alex seamana un pic cu el.....la ochi cred, si la par

noi sambata plecam la munte la borsa 5 zile. va fi prima data fara alex. am nevoie de niste sfaturi, cum sa facem sa nu-i fie prea tare dor de noi. va ramane acasa la noi cu socrii. el nu plange si nu face scandal daca mergem undeva fara el, si-i spunem unde merge si cand ne intoarcem si ce-i aducem.....dar acum 5 zile e cam mult....nu stiu cum sa fac....va rog da-ti idei

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/" target="_blank">POZE
www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Arleena multumesc de aprecieri dar nu e meritul meu deloc.Sora mea e artista....ea se ocupa cu din astea, cu felicitari facute manual...decorari de case, de interioare....lucruri care mie-mi sunt straine cu totul (daca ma compar cu ea!).
Unde stati la Borsa? Si noi (adica agentia de turism la care lucrez) am avut luate 2 sau 3 pensiuni la Borsa din care una sigur e data la niste clujeni...de asta intrebam.Sa va simtiti bine pe-acolo!
Referitor la sfaturi chiar nu stiu ce sa zic....si mie mi se strange inima ca incep munca si Andrei nu a stat inca nici o jumate de zi fara mine.Imi tot zic: bine-a fi! Daca zici ca ramane cu bunicii, macar e in mediul lui, cu oameni cunoscuti, sa speram ca va fi bine.

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157601437566417/" target="_blank">ARDEIUL !

Mergi la inceput