Cirese de Mai-Iunie 2006 (64)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

Un mic cadou din partea mea si a lui Marc pt Anul Nou.

V-am mai pus un filmulet cu Barney si unul cu teletubbies( tubbies snow) in contul comun. www.4shared.com. Din pacate calitatea lor nu e prea perfecta. Sunt singurele pe care le aveam mai mici. Restul pe care le am ( de f. buna calitate)nu sunt format avi si nu stiu sa le transform din DVD in avi...... Sau mai grav sunt pe caseta video. Sorry.
Si multumim pt. Maria Mirabela si Veronica. Nu se prea omoara el cu ele dar macar mai aude romaneste.
La Multi Ani!!!!!

Mihaela

Ps. Ne puteti vedea la filme si poze.....Sunt multe....
www.onetruemedia.com/my_shared?z=196cc7766eb32af94624d1&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj 1 An
www.dropshots.com/mikiion" target="_blank">filme si poze

Virsta Marc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Mikiion, bine ai revenit
Arleena, sa inteleg ca pustiul ramane acasa, dar vin bunicii sa aiba grija de el? pai cred ca totul din casa o sa-i aminteasca de voi, solutia ar fi sa stea mai tot timpul prin parcuri, pe afara..
Cred ca mai usor ar fi sa plece in alta casa, a bunicilor..
Altceva nu stiu sa zic..
Petrecere frumoasa


Ajutati-o pe Sabina- un suflet curat!



Mami de Codrin - 2002, Olguta - 2003 si Cornelie mica - 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Adela, am vazut pozicile, Ardeiul are niste ochisori de te baga-n boale
Sunt tare frumosi fratiorii, cum se iubesc ei


Ajutati-o pe Sabina- un suflet curat!



Mami de Codrin - 2002, Olguta - 2003 si Cornelie mica - 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

salutare ciresime!!
Ati petrecut fain de Craciun? unde umblati? V-au cazut greu sarmalele, ai? hai lasati felia de cozonac jos si dati fuga cu stiri despre piticoti si marea intalnire!!

Noi (ca doar nu ne lasam mai prejos, nu?!) tot chiulangii suntem dar uite cand e vorba de extemporal venim...
Am trecut si noi cu bine de proba de foc: au ori nu succes jucariile de la mos. Anul asta am decis sa nu il aducem pe mos in persoana ca s-ar putea sa speriem cupilu si apoi tot mami trebuie sa stea noaptea intreaga de paza. Asa ca pe 24 seara, dupa ce am adormit una bucata Sofic nazdravan, ne-am apucat cu taticu si am montat si desfacut din cutii jucariile si le-am pus sub bradut.
dimineata a fost un circ nemaipomenit, nu mai stia la care sa se uite, dupa ceva deliberari am ajuns insa la concluzia ca papusile nu ne plac, cartile sunt ok, bucataria insa e super ca are tot felul de usite si accesorii si mai si discuta cu noi( pune brocoli in tigaie.. si altele asemenea) asa ca asta a tinut-o ocupata vreo cateva ore in sir( minune care la noi nu se prea intampla.. totul are farmec maxim 10-15 minute dupa care trecem la urmatoarea jucarie).

pentru cei mari a fost fain: am papat sarmalute si cozonac si altele asemenea, am ascultat colinde si am cam dus dorul zapezii.
gata cu darea de seama de la noi.. voi ce vesti povesti ne aduceti?

Cami 21+ & Sofia Alexandra(8 mai 2006)
poznewww.flickr.com/photos/40365301@N00/sets/" target="_blank">1 si 2 si filme1, www.dropshots.com/camiM" target="_blank">2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

DianaR, Neda, Lacri,Ildy,Adela,Mikiion am vazut poze cu strumfi care mai de care mai frumusei si mai poznasi.. ochisori superbi si mutrite delicioase.. o placere!! Multumim tare mult!!

Ildy felicitari pentru burtica!! sarcina usoara si bebel sanatos si la fel de de reusit ca si David!!

La multi ani Zax!!

la multi ani tutuor celor care au sarbatorit un Sf Stefan!!


Cami 21+ & Sofia Alexandra(8 mai 2006)
poznewww.flickr.com/photos/40365301@N00/sets/" target="_blank">1 si 2 si filme1, www.dropshots.com/camiM" target="_blank">2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Un An Nou Fericit!

Sa aveti parte numai de bucurii!

Va salutam din Bangkok!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

LA MULTI ANI!!! Fiti fericiti si iubiti cu totii si sa aveti un an cu sanatate si liniste!

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157601437566417/" target="_blank">ARDEIUL !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani si un an nou mai bun plin de impliniri!

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

LA MULTI ANI 2008!!!

UN AN NOU,asa cum vi-l imaginati fiecare

Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana.iat spune:

LA MULTI ANI!!!!!!
Va doresc ca anul 2008 sa fie asa cum vi-l doriti!

Mergi la inceput