Miresele anului 2006 (86)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio imi pare rau ca nu a iesit vacanta chiar cum ai vrut tu, ce sa faci, astia sunt copiii, bucura-te ca-i sanatos si are energie, cu toate ca si eu cred ca as fi facut cu nervii sa fiu in pielea ta.
Dar una peste alta, a fost bine, nu?
Ralu vad ca tu ai scris la greu pe aici

23+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

pai da, Kitzy, aproape numai eu am prestat munca patriotica...
de-acum e randul vostru sa va intrati in mana...
va ajunge petrecutul... hai, la treaba!

Gio, m-am distratCe-mi place de Marco! Vezi ca intr-adevar trebuia sa vin ca bona la Reve-ul vostru... Doar stii ca vorbisem... Bine ca a fost fain si v-ati distrat. Restul, sterge si tu cu buretele si gata. Ce vrei? Sa stea locului si sa nu clipeasca macar? Lasa-l in pace sa faca acum... ca se va cuminti... (oare cand?) Si apoi il vei vrea activ...


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

La Multi Ani !!!...un An Nou mai bun decat cel ce a trecut, sa aveti parte de tot ce va doriti

...cu intarziere ce-i drept...n-am mai avut timp de nimic...cumparaturi, pregatiri etc...au trecut in zbor parca zilele astea!

Noi a plecat in 28 spre Maramures, Botiza si ne-am intors doar ieri seara rupti de oboseala...cand am ajuns la cabana am observat ca nu avem semnal
...semnalul se gasea prin centrul comunei, pe dealul din spatele bisericii...deci am trimis toate mesajele in 1 ianuarie...ca la ce frig era nu am plecat nici in ruptul capului in cautarea semnalului.

A fost frumos...dar fara zapada...dar ne-am plimbat pe la Manastirea Barsana, Sighetul Marmatiei, Sapanata, Cavnic (la partia de schi)...am facut vreo 600km

mancarea a fost buna, poate putin cam grasa pentru noi...si mi-a parut rau ca a fost un ger cumplit fara zapada

Gio am vazut pozele, super faza cu multi Mosi...ma bucur ca a fost frumos(Marco e energic dar se va mai linisti, ai putintica rabdare)

Ralu, asa e...spontan ies lucrurile catodata mult mai bine decat cele organizate...fain daca pana la urma v-a iesit totul bine!

Kitzy sa iti dea DD o bebelusa sanatoasa si frumoasa...asteptam vesti de la 4D

Aly, am facut vreo 3 ture de muffins si s-au bautut oamenii pe ele..iar n-am facut poze ...trebuie sa ma invat si cu asta...ca noi papam tot imediat si dupa aia imi aduc aminte de poze

Kreliuz, cred ca a fost super pe Valea Prahovei...vad ca te pregatesti de mare sarbatoare, cu organizarea sigur stai bine ca doar ai experienta

revin cu pozele...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!
Ce faci, Oana? Esti in program de refacere? Vrei o cafeluta?
Eu m-am lasat de pe 31 incoace... dar pentru voi, pot sa pregatesc una... Sau ceiut?
Noi sambata intentionam sa plecam la ai mei. Si... cand ma gandesc ce temperaturi anunta astia la Meteo, nu stiu ce sa fac... Nici n-as vrea sa inghet de tot pe trenuri si pe drumuri. Nici n-as vrea sa o supar pe mama spunandu-i ca nu ne ducem.


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ralu accepta o cafeluta
...desi sunt la a doua deja(chiar daca pun cate un kilogram de lapte)

refacerea merge greu...dar ce bine imi pica acu zilele astea de concediu...nici nu imi vine sa cred ca a trecut timpul atat de repede si duminica zbor inapoi in De

te cred ca iti e groaza...la ce am vazut pe la Tv...parca anuntau si in Bucuresti pt azi ninsori si viscol
cat stati in deplasare?

oricum iti tin pumnii daca plecati

eu tocmai ce am aflat ca diseara merge la un restaurant chinezesc la Rerevelion...aceeasi gasca doar un alt loc


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

pai... daca plecam, ne ducem dimineata sau la amiaza si ne intoarcem seara pe la 9-10...

la noi nu e ninsoare, viscol...

dar e destul de frig si e anuntat in continuae si mai frig de maine incolo. Sper sa nu vina si viscolul, ca asta ar mai lipsi.

Ma tot uit la tv si vad ce nebunie e in tara si nu numai....

De cafea m-am lasat incepand cu data de 31 dec si sper sa o tin tot asa, macar o vreme.

Gata, fug la munca. Ne auzim mai tarziu.


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Onutz imi pare tare bine ca v-ati distrat, mai naspa a fost ca n-ati avut zapada, bine macar c-a fost frig. Nici la Cluj n-a prea fost zapada, cat de cat s-a pastrat ultima cazuta, macar de Craciun a fost chiciura si am avut pomii albi albi
Ieri am iesit in parc la zapada, doar ca sa facem poze, ca n-am curaj sa ma urc acuma pe sanieoricum a fost foarte frumos mai ales ca nici n-a fost frig.
Ralu spor la munci, maine merg si eu si apoi mi-am mai rezolvat o saptamana libera

23+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Spor la munca Ralu ...si ne auzim mai tarziu daca mai ai timp

...referitor la cafea, incearca cu mult lapte...adica mai mult lapte cu cafea, eu asa servesc


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Kitzy...zapada s-a pastrat si la Mures de Craciun...chiar si acu e zapada pe afara, atat cat sa zicem ca e Ianuarie

pe unde am fost noi nu a nins......dar se vedeau muntii plini de zapada...macar priveliste am avut
si pana la urma am mers noi la zapada daca nu a venit ea la noi

tu ce faci? pe acasa?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Revelion in Maramures


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput