Miresele anului 2006 (86)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Faine poze Oana! Si peisajele si tot, imi place mult.
Eu acuma pe acasa, maine merg la lucru si sapt viitoare mi-am rezolvat o sapt de concediu iar.

24 cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

pana acum m-am facut ca muncesc...
dar acum chiar nu mai am ce face...
cred ca pana diseara la 7 innebunesc...
m-am apucat de completat integrame...
Oana, abia astept sa vad si eu pozele cand ajung acasa.
Am baut pana acum cafea cu laptic de ala pentru cafea... Chiar mult... Iesea un fel de capuccino sau cioco calda... Dar acum am zis ca sa renunt de tot.
Kitzy, bine ca reusesti sa-ti iei liber. E cel mai bine asa. Decat sa iti bati mintea aiurea pe acolo, cu unii, altii... mai bine stai linistita acasa.


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Kitzy super fain ca ai reusit sa mai faci rost de 1 saptamana libera!
de cand intrii in prenatala? nu mai ai mult...

Ralu mai ai 4 ore...uff e nasol cand stai asa de pomana...da gasesti tu ceva de facut nu asa? o integrama...mai cauta si tu pe net, ca io asa de bine pot pierde vremea cateodata...

restul fetelor pe unde umbla
Gio il serbeaza pe Marco probabil...
Kreliuz o fi la munca deja?
Aly nu mai intra pe aici? o fi bucatarind oare...sau prajiturind?

eu imi fac manichiura in asteptarea hazband-ului, care munceste


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

ce sa mai caut si pe net? ca m-am saturat si de net...
uneori nici macar acasa nu am chef de net...
deocamdata sunt prinsa la integrame si Solitaire :)) ocupatii de... gradinita aproape...

fetele sunt ocupate probabil... Numai noi nu prea avem ce face...

a... distractie placuta pentru seara asta...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

baga cu solitar-ul ca asta e o ocupatie buna de pierdut timpul
...si daca si asa te plictisesti nu imi cauti cazare pt 1 noapte la Luxemburg...ca io nu prea am chef

merci de urari...mergem sa mai bagam ceva la ghiozdan "chinezarii" si sa ne vedem cu prietenii ca tare nu ne-am vazut de mult(de ieri)...de parca nu ar fi de ajuns cat am tot bagat in ultimele zile

...fug sa incalzesc ciorba ca soseste si Marius...si acasa am intrat la meniu de regim


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Oana, nu-ti caut, ca momentan, sunt in criza cu limbile straine. Inca nu mi-am revenit dupa Reve, dupa bautura...
Da' pentru ce iti trebuie cazare acolo?

Adica ii dai lui Marius sa pape si acasa si la restaurant? Pai ce fel de regim e asta? :))

Si noi am mancat aseara ciorba. Simteam nevoia dupa atatea prostii. Am facut de perisoare, de pe 31, dar pana ieri nu ne-am atins de ea. Tare buna este. Mai am vreo 2 portii, cred. Ca am facut sa fie...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mi-am luat o sapt libera pt ca sapt viitoare ar trebui sa stau la incasat si n-ar fi o problema majora, daca nu s-ar face si operatii si la cele de cataracta de obicei vin batranii cu aprobari de la CAS prin care platesc mai putin si nu ma prea am cu astea, sunt niste chichitze cand le incasez banii si mi frica sa nu fac boacane, asa ca decat stres, mai bine o sapt de concediu medical. Deja am vb cu doctora de familie daca mi-l poate da, asa ca m-am scos.
In prenatal intru de la sf lui februarie.

24 cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Kitzy, ai idee ce conditii trebuie sa indeplineasca pensionarii pentru reducerea asta, la operatiile de cataracta? E ceva in functie de pensie sau cum? Acum aud prima data si bunicul meu trebuie sa faca operatie de cataracta si la celalalt ochi. De asta m-ar interesa.

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Sincer nu stiu sa-ti zic, cred ca e pe baza de talon de pensie.
Noi ii dam un bilet tip cu tipul de implant si pe baza la ala se da aprobarea de la CAS, care trebuie avuta in ziua operatiei, dar am auzit ca se asteapta luni bune pt asa ceva.

24 cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

hmmm, probabil e ceva de genul cum am patit cu aprobarea subventionarii pentru proteza mamei mele, pentru picior...
e clar atunci...


Foto Ralu

Mergi la inceput