Miresele anului 2006 (86)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Aly... nici eu nu stiu ce sa mai inventez sa treaca vremea mai repede...
Pana acum am bagat Solitaire si intregrame la greu. Am mai citit ziarele pe net...
Dar chiar m-am plictisit si de astea. Nu stiu ce as mai putea face.
Am acasa niste carti in format electronic. Cred ca mi le trimit pe mail si le citesc aici...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ce carti ai? Ceva interesant?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Eu n-am nici o nunta programata anul asta si sper sa nici n-apara.


24+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Hi gagici
...am reusit sa scot capul dintre hartoage

vad ca vorbiti de nunti
anul asta avem doar o nunta...a colegului meu care ma succede la "tron" in Germania
nu stiu cum naiba ne alege tot asa...eu am plecat dupa nunta la 2 saptamani...iar el vine in martie si nunta lui va fi in iunie

dar cine stie ce mai apare ca doar e lung anul!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 24 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Eu n-am nici o nunta programata anul asta si sper sa nici n-apara.


nici eu n-am deocamdata ceva anuntat, dar sper sa nici nu se anunte ceva la orizont (e posibil verisoara mea si o va cununa tot nasa. Tot posibil e si nunta fetei nasului din prima casatorie, unde e musai sa ma duc, dar sper ca, totusi, nu se marita inca :D)

Aly, am o lista intreaga de carti... Nu mai stiu de unde am luat adresa, dar de pe net mi le-am descarcat. Hai ca incerc sa fac niste sapaturi si poate gasesc link-ul sa ti-l dau si tie.

Oana, eu cred ca anumit fac aia... :D


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

http://80.69.83.61/digibook/index.php?dir=

user:digibook
parole:cartionline

l-am gasit tot aici pe forum...
Si am verificat acum daca merge si da, e valabil. Scrii ID-ul si parola de mai sus.


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am disparut cu treaba si acum cand dorm baietii mei, am reusit sa intru.
si eu sper sa nu mai apara alta nunta. prietenii nostri s-au casatorit, am verisori, dar nu dau inca semne.
Oana dar sunteti obligati sa faceti schimbul asta de experienta? ce s eintampla daca refuzati?

merg sa-i pregatesc lapticul lui marco si ma bag si eu la somn.
, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Noapte buna, Gio!
Imi pun si eu sa vad un film si apoi somnic...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

era sa uit cafeluta pentru Aly (poate asa ii mai trece plictiseala de la munca)si ceiutul pentru Kitzy...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Ralu am aparut eu cu ele mai calde si mai proaspete.
fete o si un ceiut din partea casei...de la timisoara!!
si croissante , cornulete, prajiturele. ce vreti voi!!1

fug sa-mi trezesc piticul, sa-l pregatesc de gradi, caci vine Clau sa-l duca.
o zi faina sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput