Miresele anului 2006 (86)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

intre timp am vazut si pozele de la gradi...
Mai... ce scumpi sunt cu totii si cum stau si se uita la tortul ala... :))


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Ralu mersi de cafea. Acum fac eu una proaspata pentru restul fetelor si un ceiuc pentru tine si Kitzy.
Sunt cam pleostita. Ieri seara numai ce-am facut un piure de cartofi si pe urma am zacut la tv, parca as fi carat toata ziua saci la moara. Azi trebuie sa calc si sa fac mancarica, asa ca sper sa nu mai fiu asa pleostita.
O zi buna, fetelor!




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Ralu, Aly multumesc de ceai, il primesc dublu azi
Eu acuma am pus haine la spalat si o supica la foc. M-am trezit la 7 dimineata ca Diana avea program intens de step si dupa ce m-a trezit, s-a gandit ca ar fi timpul sa se odihneasca, asa ca m-am ridicat si eu pe la 8 din pat, am papat, am fost la cumparaturi si in rest cam atat.

24+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


krelia asteptam povesti de la cheful vietii. mersi de urale. o fi smecherul cartierului...ca e singurul copil de pe aici.
Ralu ii mai fac poze, doar ca nu mai pun linkurile. cine vrea sa se uite sunt la semnatura. linkuri pun doar la evenimente importante.
Kitzy ai fost harnicuta azi. si eu trebuie sa intind hainele si ma apuc de si de facut mancarica.
Aly lasa ca incet, incet te reintegrezi in program. sa-ti treaca plosteala.

fug la treaba, dar sunt prin preajma.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!
Sa ma laud si eu? N-am facut nimic azi si acum plec la munca.
Mi-a fost lene... Da' nu mai spuneti la nimeni.
Ne auzim mai tarziu (sper!)

ps- dupa atata pauza, era si normal, Aly, sa te simti asa...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Tocmai cred ca pauza a fost de vina. Pentru ca a fost o pauza activa, si la lucru e plictiseala mare. Nici nu mai stiu ce sa mai inventez sa-mi treaca timpul mai repede, mai ales ca nu am chef de nimic. Abia astept sa pot sa plec acasa.

Ce zapa sunt! Gio acum mi-am amintit ca m-ai intrebat de meniu la Belvedere. Sincera sa fiu, nu stiu cat ar putea fi, mai ales ca meniul difera de la nunta la nunta (adica si unde am facut noi, putea fi de la 145 de lei de persoana pana la 250 sau si mai mult). Parca zicea cumnata-mea ca o sa mearga la o nunta acolo in vara asta si ca au fost anuntati cat e meniul. O intreb cand ma vad cu ea, oricum, pana in iulie aflam.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ralu spor la munca.
Aly mersi, pana la vara mai este, dar sa-mi fac asa o idee. tipul nu a fost la nunta, dar ne-a luat cadouri, cam de 300 euro, cel putin atat erau ambele ceasuri primite de la el. asa ca....am ce pune in plic.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Asa-i, ai dreptate. Oricum, ii putin mai usor sa te gandesti cat sa dai dupa ce ai avut nunta si stii cat ai primit tu. Bine, normal ca tii cont si de alte chestii, cum ar fi locatia, cat timp a trecut de atunci si cum au mai evoluat 'darurile'. Acuma daca tu zici ca aia e valoarea cadourilor, nu prea te poti prezenta cu mai putin.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

da, astea sunt criteriile...
stiu cat au fost ceasurile, caci al meu nu mi-a placut si am mai pus eu bani si am luat altul.

pana acum nu stim de alte nunti. asta din iulie si in sept. cand nasim. ajung 2 costisitoare.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Si anul asta nasiti? Fain.
Noi avem deja 3 nunti anuntate: una acum in ianuarie, una in iunie la o vecina si una in august-septembrie la o verisoara de-a sotzului. Cea mai costisitoare e asta de acum. Dar no, sa vedem, cine stie ce surprize mai apar, ca anul abia a inceput.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput