Miresele anului 2006 (86)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

Din cate stiu eu, Oanele se sarbatoresc azi numai daca au chef... Adica nu toata lumea cu numele Oana petrece de SF Ion. De asta am sarit-o pe Oana noastra de la urari... ca nu stiu situatia. Oricum, La multi ani si tie, Oana, daca tii la aceasta sarbatorire. :)


Foto Ralu





Ralu cand eram mica ai mei nu mi-au tinut ziua asta...acum ca io decid ...normal ca sarbatoresc...doar ca in conditiile din ultimul an si de azi nu prea am cu cine
doar cu voi daca vreti sa ciocniti un pahar cu mine
da lasa ca recuperez eu la anu'

Gio...pozele sunt superbe...mai ales cele cu voi 2 sau toti 3...ultima e mortala...si daca nu il stii pe Marco din poza iti poti da seama ca e ca piperul


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 25 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Doamne, ce minte scurta am!
La multi ani tuturor Oanelor, Ioanelor, Ionilor si toate derivatele!!!
Onutz eu in prenatal intru abia la sf lui februarie, mai am pana atunci.
In rest ma odihnesc in concediul asta medical, parca si vad cum ma vorbesc pe la lucru, da nu-mi pasa nici cat negru sub unghie, ca sa fiu sincera.
Kreliutz trage chiulul, bag seama.
Alynutza bine te-ai intors, incepe sa se reintregeasca grupul.
Chiar ca ai avut de lucru in concediul asta, eu n-am facut mare lucru, am avut ceva musafiri da nu multi si nici cu mancarea nu prea m-am stresat.
Gio foarte faine pozele, ai o mandrete de baiat, o sa roiasca fetele in jurul lui cum e asa smecherel...
Ralu ti iti urez spor la lucru!

24+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Atunci, Oana, hai sa bem!
La multi ani inca o data, multa sanatate, fericire si bucurii!


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana ce fain ca te intorci acasa. Cred ca abia astepti si tu, mai ales ca acuma ai si cuibusorul tau.
Nunta matusicii este in 26 ianuarie, deci nu prea am timp la dispozitie, plus ca n-am mai fost pana acum la o nunta iarna si am avut dificultati mari in a-mi imagina cu ce ar trebui sa ma imbrac.
Pe urma o sa mai avem 2 nunti, dar aia mai la vara, una in iunie si una la final de august-inceput de septembrie.

Kitzy cam asa, am bucatarit de mi-a iesit pe urechi, si dupa revelion am spalat la vase cat pentru un an intreg, de se hlizea sotzul cica 'sper ca acuma te-ai convins singura si la anul mergem undeva sa stranga altii dupa noi'. De parca eu n-as fi mers, daca as fi avut unde, dar la Sibiu a fost bine ca n-am mers, mai ales cu vremea si zapezile care au fost.

Gio ii faina noua ta freza. Iti vine bine. Pe mine m-ai dat gata cu tortuletzul masinutza. Tu l-ai facut?

Edit: va ca ma retrag pentru azi. Ne reauzim maine dimineata. O seara frumoasa!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

Atunci, Oana, hai sa bem!
La multi ani inca o data, multa sanatate, fericire si bucurii!


Foto Ralu




hai sa bem atunci, ca de mult nu am mai sarbatorit
...domle' parca nu se mai termina ziua de azi...si mai trebuie sa merg si la germana


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 25 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

hai sa bem...macar asa uit de durerea de cap.

am fost la gradi la marco, a avut tort in forma de locomotiva.
a fost frumos, incerc sa descarc pozele.

Aly nu am facut eu tortul, traiasca cofetaria, caci eu nu sunt asa de talentata.
noi avem o nunta la Belvedere prin iulie. nu sti cam cat e meniul?
Kitzy lasa te iertam, acum neuronii ii imparti cu bb. tare uituca mai eram si eu si asa ziceam...ca sunt toti la marco.
Oana daca ai stii cum l-am tinut pt. pozeee...mai ales ca le-a facut Clau cu mana lui aia lunga.
avem o poza in care vroiam sa-l pupam amandoi, el s-a tras si am ramas cu buzele tuguiate unul in fata altuia si marco rade in spate. e mortala, dar nu am pus-o pe net.
Ralu e naspa sa stai degeaba. mai bine v-ar lasa acasa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, m-am laudat eu ca stau degeaba...
dar de pe la 16.30 pana am plecat, la 18.30, nu am mai avut nici cand sa respir. Se pare ca incepe lumea sa reintre in normal...

Oana, sa bem... Ce ne oferi? :D


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

poze de la gradi:
http://family.webshots.com/photo/2548865400065845318tXINqp
si gata cu pozele, pana la anul.
Ralu lasa ca asa a trecut timpul mai repede.daca nu faceai nimic, de abia treceau orele.
pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonsoir de noapte buna, dragele mele fete cucuiete!!!

La multi multi ani sanatosi, voiosi si plini de bucurii - pt sfintele sarbatoritele de azi (desi cred ca intru deja in 8, da' nu conteaza, ca pana in 12 ziua nu se pune ) - Gio si onutz' - ardelencele mele frumu frumu - va pupez si mi-e doruc de voi!

pupaturi apasate si pentru restul gastii - Aly, kitzy, ralu....

..si multumiri multe multe..pentru toate urarile frumoase din partea voastra!!

Sa-mi traiasca nepotu' si sa se faca shmekerul cartierului ..sa creasca mare si voinic!

pupix, ma duc la plapumioara...sper sa apuc maine o fereastra sa va pove cum fu...ca azi, la serv...fu ca la nebuni

somnik pufos sa aveti..pe maine! (de fapt, pe mai tarziu )


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Mda... cand am revenit si eu, a disparut coana iar...
Nu am apucat sa o prind tura asta...
Sa vedem maine...
Asteptam povesti.
Cafea pentru cine doreste. Ceiut pentru mine si pentru Kitzy. Pentru dimineata.


Gio, cum adica gata cu pozele? Glumesti, nu? :D
Noapte buna!


Foto Ralu

Mergi la inceput