Inimioare de iulie - august 2005 (17)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

la munti ani Ioana si
la multi tuturor! sa ne aduca 2008 numai impliniri si multa sanatate

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corbioana spune:

La multi ani tuturor, un 2008 mai calm, mai bun, mai bland cu noi toti, mai voios cu copiii nostri!

Yasmari, Emaimee multam frumos pentru urarile de ziua mea





Ioana si Andrei Spiderman, 2 anisori jumate!!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corbioana/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Fie ca 2008 sa fie cu sanatate si noroc pentru copiii nostrii si cu impliniri pentru noi. LA MULTI ANI!

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Vali, si eu m-am bucurat de intalnirea noastra si mai ales de faptul ca s-au jucat foarte frumos baieteii nostrii scumpi. Cu siguranta ca trebuie sa repetam aceste intalniri, mai ales in formula din acea seara .

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

La Multi Ani 2008, sa fie un an mai bun, cu impliniri si realizari multe, cu sanatate, bucurii si iubire!!!!

Multumesc fetele pt urari (cele de ziua mea), sunteti dragute

Noi treb ieri sa plecam la munte, dar cu nebunia de zapada am anulat tot, asa ca stam acasa, si...muncim

Fetele, gravidutele cum va simtiti?! Diana, Cami, Irda?!
Asteptam vesti de la voi



Albinutzza& Luca bondarelu' 07 Iulie 2005 & Albimik Maria Antonia
1 Februarie 2007


The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valcampan spune:

Buna mamici si copii,

Din motive personale va trebui sa ma retrag si eu de pe acest forum, cel putin o perioada de timp. Poate din cind in cind voi avea timpul necesar sa intru pe aici sa vad ce mai faceti. Tin sa va multumesc pentru toate incurajarile primite de la voi. Sper sa aveti parte numai de bucurii si multa sanatate. Pupicuri multe din partea mea si a lui David pentru toti copilasii de pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Ce se-ntampla dragelor de renuntati toate?
Mamini, Valcampan?
Am citit noutati nu tocmai placute si despre Irinabungau...

Ce-i cu voi?
Se zice ca anul 2008 e anul invingatorilor! Capul sus!

Kasi si Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Fetelor ce ati patit? Ce se intampla???



Albinutzza& Luca bondarelu' 07 Iulie 2005 & Albimik Maria Antonia
1 Februarie 2007


The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

La Multi Ani,sanatate si numai ganduri bune tuturor sarbatoritilor ce astazi isi serbeaza ziua de nume,fie pitici,mamici sau alte persoane dragi voua!!!Realizari,impliniri si tot ce va doriti!
Fetelor,chiar,ce se intampla?!!Nu pot decat sa sper ca sunteti bine si ca vom avea cat de des cu putinta cate un semn de la voi.
Irina !!!Si pt cretulina tot ce e mai bun de la noi!Razbim noi,puii au nevoie de noi tari si cu zambetul pe buze!
Pupicei pt toata lumea.De azi sunt la munca,intru mai tarziu.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns truli-luli spune:

La multi ani! tuturor, sa aveti parte de un an 2008 cu multe bucurii, sanatate si impliniri!
De asemnea urez La multi ani! si celor care isi serbeaza azi ziua numelui. Sa petreceti sanatosi si voiosi alaturi de cei dragi!

Imi pare rau sa aud de absente si vesti mai putin bune. Sa dea DD sa fie totul bine si sa va pregateasca in viitor multe bucurii si fericire.

Eu vin cu vesti bune despre noi. Ana nu mai are probleme la picior. deja alearga si sare fara probleme. Dupa ce am dat jos gipsul a fost greu pt ca ii era f teama sa paseasca si sa se lase pe piciorul cu buba dar de la zi la zi a facut progrese astfel ca acum am scapat si de schiopatat si am trecut la sarituri si alergat

In afara de asta in ziua de Craciun mi-a facut o faza care m-a dat gata. S-a trezit de dimineata si a venit in patul nostru cu doua papusi: printul si printesa, si a spus :
" p(r)intzu iubesc" (precizez ca inca nu face acordul predicatului cu subiectul) la care eu o intreb
"pe cine iubeste printul?"
"p(r)intzu iubesc p(r)intzesa"
iar tati o intreaba serios "si tu pe cine iubesti, printul sau printesa?"
Ana sta un moment sa se gandeasca si spune "ANA IUBESC MAMI"
Va dati seama ca m-am topit toata

In alta ordine de idei greturile mele sunt in toi, chiar mai nasoale decat la Ana (naiva de mine speram a doua oara sa fie mai usor) dar astept sa treaca, sa ma pot bucura mai bine de burtica. Azi merg la control si sper sa fie totul ok. Oricum pana acum am slabit doar 3 kg, cu Ana am slabit 4, deci mai este loc In afara de asta mi-e un soooomn si nu prea pot sa dorm dupa-amiaza ca e domnisoara mea in priza. Dar nu-i bai ca atunci cand ma lasa sa dorm m-a trezesc invelita cu paturicile ei de cand era bebe. Are ea grija de mami, scumpa mea.

Gata, va las ca trebuie sa incerc sa rezolv cu masina, ca sta pe butuci dinainte de anul nou. Tineti-mi pumnii sa ii dea azi de cap.

Cami si ANA (17.08.2005)

poze Ana
varsta Anei

Mergi la inceput