Inimioare de iulie - august 2005 (17)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corbioana spune:

Albinuta, esti grozava! Multumesc mult de tot pentru surpriza si pentru urari! Doamne ajuta sa fim sanatosi cu toti si s-avem parte de intelegere si bucurii.
Nicol_Mada multumesc si multi pupici la toate trei!!!

Ioana si Andrei Spiderman

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

Sarbatori fericite si un an mai bun!

La multi ani, Ioana si Stefanilor si Stefaniilor!

Mada, putere si sanatate, ai doua fete minunate si o familie grozava, va fi bine.

noi suntem la bunici si nu prea avem timp sa intram.

pentru anul care vine, am multe planuri si cred ca nu voi mai avea timp sa intru, ma voi retrage cel putin o vreme, dar va imbratisez pe toate si va doresc numai bine, voua si familiior voastre, iar piticilor sanatate si veselie.

numai bine
M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

SARBATORI FERICITE si de la noi, sanatate multa in noul an, putere de munca si noroc sa va indepliniti toate cele propuse, liniste in suflete si sa va bucurati de cei dragi!!!

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi
O nastere atat de frumoasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corbioana spune:

La multi ani Albinutzza, sa fii sanatoasa si fericita langa cei doi pui ai tai si sotul tau, sa va bucurati mereu unul de celalalt, si s-aveti numai impliniri, asa cum vi le doriti!

Un An Nou 2008 mai bun tuturor, cu sanatate si bucurii de la cei mici si de la cei mari!

Ioana si Andrei Spiderman, 2 anisori jumate!!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corbioana/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

DIN TOATA INIMA LA MULTI ANI CU SANATATE, NOROC, SPOR IN TOATE, ALATURI DE CEI DRAGI

LA MULTI ANI 2008!!!




Albinutzza& Luca bondarelu' 07 Iulie 2005 & Albimik Maria Antonia
1 Februarie 2007


The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Ioana, multumesc frumos...a mai trecut un an, si uite ca am 2 copii muninati, un sot deosebit (apropos am primit un cos cu 33 trandafiri-unu in plus)



Albinutzza& Luca bondarelu' 07 Iulie 2005 & Albimik Maria Antonia
1 Februarie 2007


The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

LA MULTI ANI!!!SA AVETI UN 2008MULT MAI BUN CA ANUL CE STA SA SE INCHEIE!SA AVETI SANATATE,SA VA BUCURATI DE CEI MICI SI NUMAI GANDURI BUNE DIN PARTEA NOASTRA!
LA MULTI ANI!!!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acusor spune:

In primul rand, LA MULTI ANI, ALBINUTZZA! Sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate, fericire si tot ce-ti doresti tu!

In al doilea rand, va urez si eu tutoror mamicilor, taticilor si copiilor, La Multi Ani pentru 2008! Sa realizati tot ce v-ati propus pentru 2008, sa fiti sanatosi, veseli, cuminti, destepti si sa aveti un dram de noroc!

Va pup si ne vedem la anu'!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmari spune:

La multi ani Ioanei si Albinutzei, sa fiti sanatoase si iubite!

Nicoll Mada. o sa reusesti si-o sa gasesti intr-o zi fericirea. Viata s-a dovedit pentru tine una complicata dar, vorba cea inteleapta, "cel ce nu este incercat nimic nu stie". Veiiesi din toata treaba asta mai puternica, iar fetele tale sunt o minune pe care Dumnezeu ti-a dat-o sa-ti stearga lacrimile.O mareeee imbratisare pentru tine de anul cel nou!

Va urez si eu un an nou plin de satisfactii, sa vi se implineasca proiectele cele bune, sa aveti copii cuminti, sanatosi si dragastosi, sa aveti liniste in suflete!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

LA MULTI ANI!!!SA AVETI PARTE DOAR DE BUCURII SI IMPLINIRI!
Am intrat sa va spun ca am reusit sa punem si noi foto.Le gasiti in albumele"octombrie-noiembrie" si "decembrie "2007.Vom reveni maine cu amanunte despre rev.Pupicei dulcei!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput