Miresele anului 2006 (84)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly cum a fost la taiatul porcului? Ne-ai adus sorici?

19+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Cum sa fie, obositor. N-am stiut ca sunteti amatoare de sorici.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mie imi plac soricii, saptamana viitoare taie si socrii porcul, dar bineinteles ca noi suntem numai cu transportul
Abia astept sa pap carnati de casa


Maine ma duc la eco, sa-mi tineti pumnii stransi, sper sa definitivez si culoarea caruciorului.

19+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Eu nu prea ma impac cu multe chestii de la porc, inclusiv carnatii. Cand eram mica, stiu ca facea bunica si ii usca bine de tot in pod, de erau ca salamul de Sibiu, aia ii mancam si tare imi placeau. Acum nu mai sunt amatoare de carnati.

Tinem pumnii maine, sa nu mai fie asa pudic bebeul si sa va arate "culoarea caruciorului" .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ooana


Aly...pune intr-o punguta putin soric si pentru mine




You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



unde-i soricu???
mie si carnatii imi plac...

de la ora 11 incepem discutiile despre realizari 2007 si propuneri 2008
iar de la ora 14 la Restaurant la petrecerea de Craciun

Gio
am fost...inca nu au inceput reducerile...era ceva intr-un colt, ramasite cate o bucata din fiecare model, dar alea nu sunt reduceri
in schimb am vazut costume de schi...copii aprox 40-50euro...adulti aprox 100 euro


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Onutz deja va chefuiti? La noi cred ca o sa fie undeva dupa data de 10, adica la Alin la firma, la noi nush daca se tine si chiar daca se tine, nu cred ca ma duc. Abia astept sa impodobim bradul la clinica, e placerea mea ca oricum toate fetele fug de asa ceva

19+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Da Kitzy noi deja ne chefuim
la firma in Ro cheful e in 10 decembrie
deh...asa sunt nemtii mai organizati din fire(si mie mi s-a parut un pic cam devreme)


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana pe cand ai postat tu, eu deja fugisem acasuca. Dar mai avem o tura de porc in 15.
La noi cheful de firma se face in 14, la Bucuresti e saptamana asta vineri. Ce sa mai zic de sotz, ca deja l-au facut in 29. Bine, la ei e o situatie mai speciala, ca daca nu-l fac asa repede nu-l mai fac, ca pe urma incep chefurile altor firme si se tin la ei.
Deci azi mai usor cu munca. Foarte bine. Pe mine ma cam enerveaza chestiile cu 'realizari si planuri'.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Pe mine ma cam enerveaza chestiile cu 'realizari si planuri'.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year





si pe mine
da n-am ce-i face...asa e "reteta" aici...trebe sa fim exacti, precisi si programati!!!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am ajuns si eu acasa. am spalat masina...dar a inceput ploaia, asa ca s-a murdarit si in 2 zile va fi la loc.

Ralu relaxeaza-te cateva zile, pe urma mai fa ce ai zis ca mai ai.
cred ca ma ia pe mine durerea de gat. bag un tantum ca nu am chef sa se complice.
Oana mersi de info. sa vedem daca ajungem...la 50 euro am gasit si in Metro, doar ca e intreg si e cam maricel pt. Marco. mai caut pana mergem.
Aly spor la rapoarte.
Nici eu nu sunt cu porcariile, cand eram mai mica mancam de toaTE, acum nu...rar de tot, carnat prajit sau fiert.
Kitzy tin pumnii pe maine sa iti arate putzulica. eu merg dim. la dentist sa scot maseaua de minte, vai ce groaza imi e....

poze de la 1 dec., la semnatura.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput