Miresele anului 2006 (84)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

salut fetele. Sunteti bine sanatoase? Eu mi'am impus sa fiu vesela toata ziua pentru ca nu degeaba este ziua mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ancuta , multa sanatate si fericirew!!!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

quote:
Originally posted by Ancuta-Maria

salut fetele. Sunteti bine sanatoase? Eu mi'am impus sa fiu vesela toata ziua pentru ca nu degeaba este ziua mea



Si ne tii asa pe uscat?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

virtual!
sau un suc pt cele cu retineri.
App, aseara au venit niste prieteni in vizita...cu tot cu bautura...eu pregatita sa am cu ce servi... ei, foarte contrariati spun "Voi romanii sunteti pe dos... de ziua ta toata lumea trebuie sa te serveasca cu de toate, sa fii rasfatat, nu sa cheltui tu. Cum sa faci tt tu, sarbatoritul, cinste?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Anca asa ti-au spus englezii? sunt tari daca gandesc asa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

iuuuhuu.......
m-am intors proaspat vlaguita...dintr-o zi de munca plina plina plina......super, nu?
ce bine ca am fost plecati din B...ca a fost apocalipsa in wee.....cu bradul lor minune........asa ca, ne-am relaxat..am papat gratarel, popcorn ..am jucat remi....si zau, de n-a trecut wee asa de repede..aprca nici nu ar fi fost...

asearam-am uitat si eu la 4/3/2 - hmm..sincer, ma asteptam sa fie mult mai tare, nu stiu ce au premiat astia...probabil ideea in sine...ca jocul sia ctiunea....mie mi se pare ca au lipsit cu desavarsire...in fine...oi fi io mai neduse pe la filme .....diseara voi incerca sa ma uit la troia..ca sambata am adormit si nu am vazut sfarsitu' ...

..intre timp a venit si webcam...abia astept sa-l montez in seara asta ...sa vedeti show live [:-)))[...pentru doritori, taxa de conectare ...

ah...daca a mai ramas ceva sorici....vreau si eu, pliz ...ca tare-mi place....

Anca, primeste, te rog, un La Multi Ani, cu drag, si din partea mea!!!flo]

restul fetelor, primiti si voi un mare pup, tot cu drag......cu scuze ca nu am stat sa va citesc, dar ma doare un cap...de nu ma vad...abia astept sa ajung acasa......


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

quote:
Originally posted by Giova

Anca asa ti-au spus englezii? sunt tari daca gandesc asa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)



da... erau saracii siderati

Krelia, multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

krelia ma bucur ca v-ati simtit bine la munte, parca acolo ati fost, nu?
Ce chestia Anca!!!

tineti-mi pumnii pe maine la 10.30 ca sunt la dentist.
mi-e groaza...dar scap eu si de asta.
ne auzim dupa ce ma killer-este.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Seara buna, fetelor!
Azi nu am stat cu voi la barfa... M-am trezit aproape de amiaza, mi-am facut repede bagajelul si am plecat la mama. M-am intors tocmai in seara asta, la 10. N-am facut cine stie ce acolo. Mai mult am stat la barfa si m-am odihnit.

Gio, pe mine, Tantum recomandat de voi m-a ajutat zilele trecute, sa stii. Deci poti sa iei si tu linistita. In schimb, cred ca m=a prins un pic frigul pe tren si acum am niste temperatura si imi curge nasul iar. Mi s-a intors raceala, asta e...
Tinem pumnii pentru maine si daca supravietuiesti, te asteptam sa ne povestesti.

Kitzy, asteptam vesti, ca de obicei! Eu as vrea sa fie fetita Sa nu ma bati daca e cum vreau eu.

Ancuta, la multi ani si aici!

Soric si carnati de casa am si eu, pot sa va trimit la fiecare in parte. Vreti? Alynutza era prea grabita si a uitat

Va pregatesc repede o cafeluta acum si ceiut pentru burtici si ma pregatesc sa ma duc in patut, sa mai vad un film la calculator.


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

mi-am amintit: vedeti ca maine si poimaine sunt 2 sarbatori cu cruce neagra, dar sunt de alea periculoase, care se tin: Sf Varvara si Sf Sava... Sa nu cumva sa va loveasca harnicia... :D Eu am scapat, asadar, de treaba...

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput