Miresele anului 2006 (84)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

'na ziua fetelor...
sunteti bine??
am si io o rugaminte... aveti careva melodia aia cu "Doamne ocroteste'i pe romani"?? ca io nu o gasesc nicaieri... poate mi'o puteti trimite prin email...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Ancuta, cred ca te pot ajuta eu. Poti intra pe mess sa vorbim? Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

am dat add, sar'mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Nu e nimeni pe aici

vineri la petrecere a fost super...ca au renuntat oamenii in ultimul moment la tangouri si formatia a cantat muzica din anii'80...mancarea a fost buna...ce sa mai, nu a fost un chef tipic nemtesc unde toata lumea socializeaza
..aici s-a dansat,fiecare a primit si un cadou ...eu m-am intors acasa la 2 dimineata si am fost printre primii care au plecat.


Aly am cumparat tava intr-un final(5,99)
am cumparat si restul de dulciuri de Mos Niculae
asa ca acum tot ce mai am de facut e sa merg acasa



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:



Oana, si ce cadouas ai primit? Sau e secret?

Eu-s in concediu de acum incolo, pentru o saptamana

Sa vad ce program imi fac, desi... miercuri ma duc la concertul Fuego, sambata - petrecerea de la sot, poate reusesc intre timp sa fac rost si de invitatie la Hrusca. Mai am de vazut niste filme si sa imi mai aduc altele din retea, sa citesc ceva, sa dorm, sa ma duc la mama, sa astept pe Mosulica Neculai, desi lista inca n=am facut... Oare-mi ajunge o saptamana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

nu e secret
o cutie care contine o butelie de vin rosu, spaghete din alea verzi(cu spanac) si un sos gongorzola
baietii au avut in cutie vin si trufe

plus pentru fetite in plus o chestie interesanta care o pui pe masa (un fel de carlig...smecheria e centrul de greutate ) si iti poti atarna geanta ca sa nu o inghesui pe scaun langa tine.

ce fain ca esti in concediu...si io am, doar 2 zile da sunt bune si alea


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

din Timisoara!!!
drumul spre banat a fost mai rapid...3 ore, de mult nu am mai facut asa putin. dar a fost liber, marco a dormit 2 ore, nu ploei, asa ca a bagat mare si tare Clau.
Ralu, da, Clau a sarbatorit in avans....dar la cat de rar sarbatoreste...ii e admis.
Ma bucur ca esti in concediu, ce fain...te pregatesti pt. sarbatori, ca pe urma nu mai ai timp.
Oana fain ca te-ai simtit bine la chef. astea sunt cadouri specifice si italienilor. am vazut si eu agatatoare dintr-aia de geanta. e super utila, mai ales cand nu sunt scaune cu spatar adecvat gentii.
Ai fost la C and A?

merg si la papica, baite si pregatirea pt. o noua sapt. de munca/gradi.
, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova
Ma bucur ca esti in concediu, ce fain...te pregatesti pt. sarbatori, ca pe urma nu mai ai timp.


adica... sa ma apuc de curatenie si chestii de genul asta?
Doamne fereste! De pe acum?Doar nu o sa imi stric bunatate de concediu pentru ocupatii de astea... periculoase
Oricum, mare lucru nici nu prea as avea de facut. Ca oricum geamurile mai trebuie sterse si atunci o data, de aspirat si sters praful la fel... As vrea sa-l conving pe sot sa ma lase sa-mi fac bradutul, da' nu imi reuseste deocamdata... Mai insist...
Sa aveti o saptamana buna!
Poate ne auzim mai des zilele astea, nu doar dimineata. Desi maine, daca as avea chef, as trage o fuga pana la maica-mea... Mai vad eu...


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata de la Cluj! Vine cafeaua!!!!!
Maine dupa-masa ma duc la eco, sunt curioasa ce ne zice tanti doctor
Miercuri ma duc pana la mama sa le las cadourile de mosulica

19+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza si de la mine!
Kitzy mersi de cafea. Ii drept ca-s cam adormita. Ieri am tot dormit, inclusiv dupa-masa, asa ca aseara am adormit tarziu si normal ca azi dimineata greu de tot cu datul jos din pat. Deja numar si eu zilele pana la concediu, mai am trei saptamani.

Oana fain ca te-ai distrat la chef. Noi il avem in 14, sunt curioasa cum o sa fie. Sa-ti stapanesti sanatoasa tava si sa faci 'muffine' bune .

Gio bine ca ati avut drumul curatat, noi am prins sambata o portiune cu zapada batatorita. Am mers incet, asta e. Eu n-am avut curaj sa ma urc la volan.

Iar a trecut repede weekend-ul, mai ales ca sambata parca nici n-a fost.
Sa aveti o saptamana buna, fetelor! Fug la treaba.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput