Miresele anului 2006 (84)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

fetelor, tin sa va anunt ca probabil eu voi pluti in ceata o perioada, pana reuseste al meu sot sa instaleze din nou, totul, pe calculator. In seara asta s-a dus naibii de tot Explorer-ul. Acum incerc sa ma descurc cu Opera. Dar nu stiu cat rezista si asta...

Las cafeluta pentru Alynutza si ceiutul pentru burtici.
Eu am o zi destul de plina maine.
Nu m-am mai vopsit in seara asta, ca pe teava de apa calda, curgea apa rece. Si nu aveam de gand sa raman pana maine cu vopseaua pe par.
Asa ca maine, printre niste iesiri si primirea soacrei in vizita, ar trebui sa ma si vopsesc. Iar la 6 seara sunt la Fuego la concert
Noapte buna!


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:



19+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Ralu merci de cafea. Chiar simt nevoia de concediu, tot mai greu ma dau jos din pat dimineata.

Oana ce-ati facut voi seamana taaare cu o chestie ce am facut-o noi anul asta in primavara la teambuilding. Numai ca noi am avut atunci o lista ditamai. Important e ca v-ati distrat.

Gio ati avut noroc cu vremea, aici e nasol de cateva zile, innorat si urat, desi deocamdata de plouat n-a plouat. Succes cu montarea mobilei!

Anca imi pare rau pentru sotzul tau, e super naspa sa dai peste cineva care sa nu-ti lucreze bine. Eu am fost destul de norocoasa la capitolul asta, iar acum chiar nu ma pot plange, cu stomatolog-chirurg in familie. Deja l-am anuntat ca nici nu ma gandesc la proteza, ci o sa-mi fac implanturi rand pe rand (cand a fi cazul... ce idei mai am si eu... ) Insa am exemple persoane apropiate care au patit-o cu granuloame si alte minuni din cauza ca nu au fost bine curatati dintii inainte de a pune plomba.

Kitzy deci pana la urma ... e roz


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly da, e roz pana la proba contrarie ca bebelina asta prapadita tine cordonul ombilical intre picioare, nu cumva sa vedem ce ii, dar doctora a scuturat-o un pic sa-si schimbe pozitia si a zis ca nu baga mana in foc, dar arata a fi fetita
Si eu care eram sigura ca-i baiat
Singura chestie mai naspa un pic e ca am placenta jos inserata, dar a zis ca deocamdata nu-s motive de ingrijorare, pe 27 ma duc iar la control, sper sa se ridice pana atunci. In rest fara efort si multa odihna. Cerebelul a zis ca e mai mare decat varsta sarcinii, dar a zis ca nu e o problema, o cred pe cuvant. Sunt curioasa cum o sa fie la controlul urmator.

19+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Pai mai stii, poate cordonul ala ombilical se dovedeste a nu fi chiar cordon ombilical . Vezi ai grija de tine, sa nu te surmenezi, mai ales acum de sarbatori. Cand intri in prenatal?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pai nu mi-am calculat inca, ar trebui pe la sfarsit de februarie cred. Am inteles ca din saptamana 32 se poate intra legal in prenatal.

19+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fetele!
...eu inca nu m-am trezit...am si trimis aiurea prin fax, un contract..dar m-am "reparat"...
kitzy, felicitari pentru bombonica roz
Anca, imi pare rau pt sotul tau...sa dea DD sa rezolvati ceva pe cale legala si sa le luati pielea de pe ei, pana in maduva oaselor ...nemernici..."doctori"...
ralu'...distractie placuta la concert, astazi ...s-ar putea sa onorez si eu o invitatie la un oareshce eveniment asemanator...sa vedem in ce toane imi gasesc sotul diseara...
oana, super distractie ce-ai avut ...
Gio, succes cu mobila si, ai grija sa nu ramai datoare
Aly, si eu mai vin pana pe 24...ca pana atunci am comenzi de ridicat...asa ca, nu poci ca sa plec ...si apoi, ne mai vedem la anul ..pe 7 ian....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz merci

19+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Eu nu mai am treburi de rezolvat si din 21 deja intru in concediu. Bine, ar mai fi rapoartele alea, dar chiar nu ma doare capul, n-au decat sa se descurce.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata...ultima zi de munca
de maine sunt in concediu
la 7 dimineata zbor acasa

Kitzy...io n-am vrut sa cobesc, da speram la ceva roz
Anca daca aveti putere si nervi...si documente etc merita sa incercati sa ii dati in judecata...un avocat specializat pe malpraxis cred ca va trebuie voua...
Aly...tine-te bine ca revin cu realizari culinare
...2 saptamani nu mai e mult pana la concediu...si apoi te invidiaza lumea ca stai acasa sub plapumioara
Kreliuz spor la munca...de dimineata si io sunt mai aeriana ...pana ma trezesc de tot!
de distrat ne-am distrat...doar vremea era cam naspa pt asa ceva, ca ploua si batea un vant de te sufla de pe picioare
Gio...spor la montari, vreau sa vad pozuci...sper ca de data asta sa reusesc sa fac si io
Ralu...aha deci azi ai intalnire romantica...de aia te-ai vopsit tu!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput