Miresele anului 2006 (84)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

va , plec dupa pitic si putin pe-afara, e frumos la noi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

aici e uraaaaaattttt.....ploua si e inorat...zici ca-i ora 5 dupa-amiaza.....

...distractie placuta cu piticu' cel shugubatz


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

nu am mai iesit, Marco era prea subtrel imbracat de stat pe-afara.
oricum au fost peste 10 grade, dar totusi frig.
Cica de joi se raceste vremea si din 21 dec. ninge.
asa ca va fi zapada de Craciun.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

vin si eu la ceas de seara

greu a mai fost...dimineata la 4 am ajuns in pat
iar la 9,30 eram prezenta la ora de germana ...habar nu am ce am discutat
apoi fugi la munca...si termina frate un proiect...deja l-am si predat asa ca m-am calmat
acu stau si ma gnadesc sa ma duc sau nu la tenis?
ca sunt asa de amortita dupa doar cateva ore de somn....

asa, si sa va spun...pt ce ne-au trebuit pantofii comozi, umbrela si geaca...
dimineata la 11 am inceput cu discutii, prezentari etc...pana la 6
apoi ne-au impartit in grupe,fiecare grupa a primit o lista cu 5 lucruri pe care trebuiau sa le gaseasca prin imprejurimile restaurantului...si ploua...era intuneric si friggggg...si noi cautam pe strazi...pana la urma a fost dragut ca ultimul lucru a fost comun la toate grupele si ne-am intalnit in piata de Craciun unde am baut vin fiert
apoi ne-am intors la restaurant pana dimineata

Gio, ma bucur daca nu te-a durut...si mai ales dupa cand e mai sensibil!super...
Ralu...io iau ce imi dai, toba, carnati, sorici...nu fac mofturi ca si altii pe aici

burticile isi fac de cap. cred eu...

Kreliuz deci fu misto la munte? zapada, un detaliu ceva?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

moama fetelor mor de nervi. MOR. Se duce barbatu'meu la dentist cu o durere crunta de masea... asta dupa ce acum mai putin de un an, a fost si si'a pus dantura la punct in tara, avea niste carii minore. Ce descopera acum?? ca plombele au fost puse peste carii, dintii(toti care au plombe) in interior sunt cariati si plini de puroi!!!!
Am facut primele demersuri sa imi dau dentistul din tara in judecata!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Ancuta-Maria

moama fetelor mor de nervi. MOR. Se duce barbatu'meu la dentist cu o durere crunta de masea... asta dupa ce acum mai putin de un an, a fost si si'a pus dantura la punct in tara, avea niste carii minore. Ce descopera acum?? ca plombele au fost puse peste carii, dintii(toti care au plombe) in interior sunt cariati si plini de puroi!!!!
Am facut primele demersuri sa imi dau dentistul din tara in judecata!!!!




offf...imi pare rau pt sotul tau
e nasol...eu una stiu din proprie experienta ca daca canalul nu e curatat bine si se pune o plomba...rezultatul e dezastruos...adica se ajunge la rezectie sau in cel mai rau caz se pierde dintele
aveti facturi de la stomatolog?

sa nu uit: La Multi Ani...cu intarziere si din partea mea!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana ma bucur ca te-ai simtit bine.
am vb. iar despre implant. cica ese fac la faculta de stomatologie. acolo o fi dr. tau. tipul care imi va face mie, cica face de 6 ani implanturi. are peste 1000 de suruburi implantate si numai 2 rateuri.unul din cauza pacientului. acum sa speram ca va fi bine.
oricum vreau sa-l fac in ianuarie, si 4-5 luni trebuie sa stau cu surubul ala, pe urma se pune dintele.
fugi la somn, bine ca ai terminat proiectul ala.
Ancuta nasol rau de tot, si eu am patit, ca nu mi-a curata bine si am pierdut vreo 2 masele asa. halal medici. fara facturi se poate face ceva?
eu nu am nici un bon fiscal de la nici un dentist la care am fost.

maine vin montatorii cu mobila si o monteaza. de abia astept.

va .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

[font=Century Gothic]Ralu sper ca stii ca glumeam si eu ca sa mai treaca timpul, cum se spune. Ca nu-s nici eu foarte stresi si de joi in doua saptamani e ultima zi de lucru pe anul asta.



vezi, vezi? uite cine va sta acasa, cand altii vor fi la munca, in plin Craciun

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Krelia, gata, tac. Imi cer scuze daca n-am picat tocmai bine cu ideea mea.Mai dau si eu gres, ce sa fac? Da' n-a fost cu intentie. In fine, subiect inchis, sa nu mai dezgropam mortii, vorba ceea...
In alta ordine de idei, chestia aia n-am facut-o acum, cand sunt mai mult sub plapumioara, ci acu' vreo saptamana-sau doua, da' abia azi mi-am amintit.
Gio, bine ca ai scapat cu bine!

Kitzy!!!!!! Ce ai facut la dr???

Ancuta, imi pare rau sa aud vestile proaste :(

Oana, da' ati petrecut, nu gluma! Sa-ti fie de bine! Ar fi trebuit sa va dea liber pentru azi.
Sa stii ca tie iti trimit de toate, daca nu esti mofturoasa...

La noi a plouat toata ziua si a fost foarte frig. Acum bate un vant... si ploua, evident.
Azi am facut o tocanita de cartofiori si clatite. Si cam atat. N-am avut chef de altceva. Nu-s intr-o dispozitie tocmai buna. Dar nu am o explicatie pentru asta.

Acum ma duc sa ma vopsesc.
Am nervi, ca azi mi-am busit (sa nu ma intrebati cum! Adica... poate nu-s eu vinovata, dar sotul da vina pe mine!!!)Internet Explorer. Vad ca acum, de jumate de ora merge. Sper sa nu plece iar.

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

chiar asa...Kitzy a fost azi la eco...cum de nu intra sa ne dea vestea??????

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput