Piticlonti de iulie-august 2004 (239)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

quote:
Originally posted by alice2004

azi ma tin de citate din filme si muzici ... deci special pentru Cristal (mey, si cu 16% mai putin si tot e bine decit cu nimik, nu ??) - dedicatia zilei "IT'S A LONG WAY TO TIPPERARY" !!!! (La noi la firma poposira baietii de la fisc, deeeci daia sint io asa de glumeatza ... ca deh, se apropie moshii si e nevoie urjenta de bani de cadouri - sper ca nu citeste nimeni paici in afar de noi, nu ?).

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete




....poate nishte men in blec cu dresuri si veioze ca accesorii....pai crezi ca di ci iau dat astia premiul Cristalinei doar pentru stiintza???i-au dat si peentru postarile de aici!!
Btw Daria ,super Giulika cu soricelul,a mea are non stop in burtica o broscutza pe care o hraneste cu..masline si ii da sa bea ceai

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Noooo, nu cred ca menii in blec cetesc paici, ca daca o faceau, ii dadeau lu Cristal 16% in plus, nu in minus, parerea mea !! Si un camion de veioze drept premiu suplimentar, hihiihihihi !!


Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

...acu sa fim corecti,aia 16% si camionu cu veioze ie meritul lu' John!!!
...hai ca mi se facu dor de Noricica,oare ii iesi si ei din prima Zorro???
Si nu in ultimul rand dupa postarile recente ale Cristalinei se cere interventia AndreeiM sa mai optimezeze si gravidutzele noastre!

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Cristal, eu as pune-o pe barosana pe picioare si as legana-o in acelasi pat cu Maria!! Iti proptesti o perna mare la spate, ii mai spui Mariei o poveste...stiu si eu ce sa mai zic??

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

cristall, in casa la voi toate merg, lumineaza si cinta;))

quote:
Originally posted by cristalina

Le-am cumparat duminica Mariei un set de cumparaturi de supermarket, cu cos si tot tacamul si Ioanei o minge gonflabila care canta cand o lovesti.
Acum le-am cumparat un hipopotam care lumineaza si canta cand merge, o buburuza care lumineaza, merge canta si din cand in cand se da peste cap si un catel-xilofon cu un os in gura, care merge si lumineaza si canta si daca ii lovesti cu osul in xilofon se aude foarte frumos...:)))

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi




...anii cei mai buni sunt cei care-or sa vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

quote:
Originally posted by g_ioana

...acu sa fim corecti,aia 16% si camionu cu veioze ie meritul lu' John!!!
...hai ca mi se facu dor de Noricica,oare ii iesi si ei din prima Zorro???
Si nu in ultimul rand dupa postarile recente ale Cristalinei se cere interventia AndreeiM sa mai optimezeze si gravidutzele noastre!



Yep, aici itz dau dreptate !!
O asteptam pe Andrea la apel !!
Si chiar asaaaaaaa, Nora, venii Zorro ala sau se pierdu pe undeva prin trafic (ca de cind cu grevele astea internationale si cu reparatul de drumuri prin romanika, nu mai stii unde si cum si cu ce sa ajungi la destinatie !).
Si off topic, ca tot la birourile sefilor e fiscul, am gasit pe net jocul "arunca-l pe jiji din ghencea si l-am pocnit de vreo 129 de mii de metri !! Cine-a zis ca e rau la noi in tarisoara ???

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

deci de acum deschidem votarea pt urmatoarele subiecte: face nicole fata sau baiat, unul sau doi/ua?
Felicitari Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

felicitari, rain! sarcina usoara si bebe sanatos! breii sigur ie?;))
io zic ca`i fata, un singur ua da` lung:D

...anii cei mai buni sunt cei care-or sa vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Aparu Marina ... asa ca deschidem votarea cu amendamentul cit din prezicerea ei o sa se adevereasca (asta pentru ca io citesc rindurile ei si vaz ca varianta UNA fititz e exclusa).

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Io votez pentru!
Baiat! Respectiv unu...:)))

Carmen...dada...mai ales io luminez!...:))))

Alice, ioana...p'onoarea mea ca nu vrusei sa se sperie burticile! Nu e asa "goaznic" precum suna...:)))

Andries, nu adorm, aia mica evadeaza de pe perna si Maria sta sa se uite sa vada ce face bebe...:))

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput