Miresele anului 2006 (83)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

am ajuns acasa!!!
unde fugiti?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

eu nu fug nicaieri...
cu un ochi la tv, cu unul la calculator... sunt pe aici...


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

cum sta Steaua?
maine o lamurim si cu filmul ala ca trebe musai sa il vad in weekend
eu cred ca sting lumina si aprind veioza sa mai studiez nitel...la aprofundarea limbii germane


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

A stat Steaua bine vreo 75 de minute si s-a dus naibii totul in cateva secunde. :( Au facut egal si adio Europa!

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ati disparut toate?
Krelia super scont ai obtinut...te pricepi.
Oana asa mai zic si eu...cu asa asigurare...normal ca faci acolo tot ce poti.
Ralu cam tarziu venisi.

eu am wireless-ul activat si un barbat intelijent.
asa ca ma pot sta pe net unde vreau...si ce e fain e ca nu ne mai batem pe calculatoare.

fug in pat...pe maine.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Azi va dau eu cafeaua de rigoare ceiutz pt cine mai vrea.
Si inca ceva: avem zapada!!!! Yey!!!!!!!!!!!!

18+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Intr-adevar, avem zapada de 2 degete la Cluj, si traficul deja e infernal. Nu vreau sa ma gandesc cum o sa fie cand o sa ninga mai serios. Am facut dublu cu masina pana la servici, coloana dubla fata de zilele obisnuite.

Kreliutz felicitari pentru negocierile reusite!

Oana eu pun un pic de ulei de masline, tu faci cum crezi. Da, le rumenesc nitzel, ca imi place baconul sa fie rumenit, in cuptor nu se mai rumenesc asa tare. Asa ca rumeneste-le cat iti face tie placere. Si eu gatesc in vase de teflon in general, nu pun mult ulei si folosesc ulei de masline pentru gatit.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!
Gio...asigurarea fiind internationala e valabila si in Ro, sa veyi ce ochi mari fac toti doctorii cand le cer factura, bon de casa si descrierea detaliata a tratamentului/consultului
platesti pe luna cam multicel dar merita

bai Marius nu reuseste sa faca netul si astia de la RDS sunt culmea...trebe sa astepti dupa ei de parca ti-ar face nu stiu ce pe gratis
...si noi o sa optam probabil pt wireless...cand o sa ma intorc acasa cu laptopul ca sa nu ne

Kitzy, merci io am servit o jumate de cafea si un ceai...da mai iau o tura de ceai

Aly, am inteles sa traiti!
m-am prins de smecherie...o sa incerc sa si dovedesc "munca artistica" cu o poza
...si vreau sa fac si niste muffins...sti cumva cat costa formele? ca banuiesc ca se gasesc peste tot...vreau sa compar putin cu ce e pe aici...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
eu inca sunt in pat....am trimis copil cu Clau la gradi...eu azi hibernez si vad ce mai fac prin casa. nu am masina...asa ca nu ies....e si frig...0 grade...brrrrr...dar nu avem zapada.
Oana dar tu platesti asigurarea?sau firma ti-a facut-o?
Clau are doar asig. de viata, destul de costoasa, avem pe apartament si bunuri, mai vrem sa-i facem piticului pt. studii.
sa sti ca trebuie sa ma interesez si de asta de sanatate, era ceva si pt. , dar nu trebuia sa fi insarcinata cand o faceai. eu eram asa ca....poate in viitor....
Aly, Kitzy fain ca aveti zapada. la noi ne trFICUL PARALIZAT SI FARA ZAPADA, cand va fi...daca va fi...nu stiu cum vom circula...

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Mai, nu m-am uitat la formele de muffins, dar o forma de tarta/tort se invarte undeva pe la 20 si ceva de lei, ma gandesc ca si forma de muffins ar trebui sa fie tot intre 20-30 de lei. Si mai trebuie si hartie din aia speciala, care nu stiu cat costa.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput