Miresele anului 2006 (83)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

am vinit
iar m-au lucrat astia ca pe hotii de cai....la intalnire fu ok, ca am obtinut o reducere substantiala (50%) intr-un contract..apoi,iar, calare pe mailuri, furnizori, tratative, cereri, telefoane...etc..nu spui mai multe, ca nu vreau ca sa ma "desconspirez"....dar, las ca mai e un pik si vine vikendu si plecam la muntic...cu prietenii nostri gravidutzi...sii..maine vine si mosu' ...

asa...cu filmu'......nu stiu cum sa facem.....daca ne tin curelele pe ym sa descarcam 70 de mb..ceea ce nu prea cred...daca nu...hm....va fac un cd si vi-l arunc la posta ...si ete ca v-am dat si cadou de mos cracila ...ce ziceti? [I]


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

vroiam sa zic..700 de mega...nu 70 ...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio e superrrr scump...
inteleg de ce merg toti in Ro...cu pretul de la o coroana de portelan aici...acolo iti faci 5...asa ca sa iti dai seama de diferenta
eu am insa o asigurare privata de sanatate (internationala) si platesc doar 20%(coroane, implanturi)...iar mdicamentele prescrise si consultatiile sunt acoperite 100%

pai de exemplu sinuzita aici m-a costat 100 euro

Kreliutz da de unde-l luasi? ca poate reusesc sa il pescuiesc si eu!
felicitari pt realizarile in munca 50% inseamna o negociere foarte buna...vezi ca te faci cu o prima de Mos!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

ia intra matalutza dincolo...sa parlim..ca aici...pot fi acuzata de frauda ..sau de incurajare a pirateriei
..prima....vezi sa nu...kiar azi am avut un mini-shukar ...pe care sper sa-l aplanez maine...

quote:
Originally posted by ooana

Kreliutz da de unde-l luasi? ca poate reusesc sa il pescuiesc si eu!
felicitari pt realizarile in munca 50% inseamna o negociere foarte buna...vezi ca te faci cu o prima de Mos!



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by krelia

ia intra matalutza dincolo...sa parlim..ca aici...pot fi acuzata de frauda ..sau de incurajare a pirateriei
..prima....vezi sa nu...kiar azi am avut un mini-shukar ...pe care sper sa-l aplanez maine...

quote:
Originally posted by ooana

Kreliutz da de unde-l luasi? ca poate reusesc sa il pescuiesc si eu!
felicitari pt realizarile in munca 50% inseamna o negociere foarte buna...vezi ca te faci cu o prima de Mos!



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.



as intra cu mare placere dar la munci n-are fata mess-uri si alte skipeuri


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by ooana

as intra cu mare placere dar la munci n-are fata mess-uri si alte skipeuri


alooooo...workohooolicoooo ....du-te mama acasa..ce naiba faci la ora 9 la serviciu?
..sau te pomenesti ca ravnesti la prima de craciun ...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

pai nu ziceam ca vreau sa merg la schiat
glumesc...ce naiba de prima...poate una de nu o sa o pot duce!
da stii tu...trebe sa recuperez...luni am stat acasa...si saptamana urmatoare joia si vinerea imi iau liber sa merg acasa sa il astept pe Mosu' asa ca tre sa trag tare....

hai ca plec si ne auzim de acasa


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

am venit, am venit!
eu-s cu un ochi la meciul Stelei, mai ales ca a dat Badea un gol...
zapada nu mai am... s-a dus, ca a fost soare. Dar speram sa mai vina. Am apucat sa fac dimineata vreo 2-3 poze. Le voi pune pe net cand le descarc.
Kreliutz, saru'mana de intentie. Daca nu rezolv altfel, trebuie sa apelez la tine :) Da' am fost cuminti de vine mosulica la noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

hai, pleaca ....si vorbim maine ...ca ma duc sa ma uit la grey's anatomy ...

somnik pufos...in caz ca nu ne mai auzim


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

bey!!!!!!!!!!!!! m-ati lasat singurica???

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput