Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Astazi seara e nuntasi asa nu-mi plac nuntile de noapte si n-am nici un chef sa mergDaca era maine la amiaz era foarte bine, dar la localul la care au vrut ei n-au gasit in weekend si mireasa are multe neamuri din Moldova si a zis ca sa apuce sa stea o zi sa se odihneasca dupa nunta inainte sa plece la drum. Ieri au avut casatoria civila si cea religioasa, eu n-am fost, dar a fost Alin si-a zis ca tipa era imbracata in mireasaJoi imbracata in mireasa? Sincer n-am mai vazut pana acuma.

14 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Kitzy nunta vinerea?

fetele ati auzit de pitica Lianei Stanciu? Nu are 2 anisori si are cancer . Uitati aici:
http://www.libertatea.ro/index.php?section=articole&screen=stire&sid=190136
am ramas cand am auzit aseara. doamne ce e in sufletul parintilor!!!

eu am iesit cu prietenele la o pizza, Clau pe post de bona. s-au descurcat de minune amandoi, ca de obicei.

merg sa strang de prin casa, caci la ora 12.30 plecam la Alba.
si o zi faina si scurta.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata si de la mine!
Ce urat mi=am inceput ziua!
Am sarit speriata din pat!
Am deschis brusc tv-ul, nu stiu ce mi-a venit. Si posturile de stiri anunta moartea fotbalistului Nicolae Dobrin.
Vin aici si citesc ce ai zis tu, Giova. Acum aud prima oara... Desi link-ul... dat de tine prezinta niste poze de-ale tale...
Va doresc, totusi, week-end placut! Kitzy, distractie placuta la nunta!
Si, eventual, putin soare, macar maine!
V-am pupat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fetele!

iar am avut niste zile pline, cu delegatii cu "alea alea" , asa ca nu am putut intra la voi...

pe aici e cam urat afara..ieri dimineata a fost ceata, apoi, spre 12 s-a ma inseninat...azi iar e asa, o atmosfera apastoare..cica ar ajunge la 18 grade..mira-m-as....

felicitri pentru hainutele achizitionate, Gio & kitzy ..


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio asa ochi am facut si eu cand am auzit prima data. Asta este, musai sa mergem.
E super nasol ce s-a intamplat cu piticutza, cancer la 2 ani? Doamne fereste!!! Nici nu vreau sa ma gandesc ce e in sufletul parintilor. Of, viata asta! Pe unii ne incearca de la varste prea fragede. Sa dea bunul Dumnezeu sa se vindece gagalicea.
Ralu am auzit si eu azi ca a murit, ieri citeam in ziar ca l-au internat de urgenta, a avut ceva tumora la plamani parca. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

14 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ce de vesti triste . Sa speram totusi ca operatia ii va fi de ajutor micutei si va putea sa traiasca o viata normala. Cat despre Dobrin, Dumnezeu sa-l odihneasca!

Kitzy chiar ca-i ciudat nunta vineri si de noapte. Macar sa va distrati cat de cat. Unde e nunta?

Gio dar de nunta in ajunul Craciunului ai mai auzit? Au avut la iubi la restaurant una, acum 2 ani parca, nu mai retin exact daca a fost in 23 sau in 24 decembrie. Cica mirii lucrau in Spania sau Italia si au venit repede in tara sa faca nunta. Ma rog, fiecare face cum crede.
Sa aveti drum bun spre Alba si weekend fain!

Krelia si la noi s-au anuntat 17 grade maxima la pranz, dar nici eu nu cred ca ajungem la atat. Nu cu ceata asta.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

http://www.libertatea.ro/index.php?section=articole&screen=stire&sid=190136
aici este. cica s-au strans deja 70.000 euro.
nu stiu ce naiba am facut de am pus linkul ala.

am auzit si de Dobrin...habar n-aveam cine e. D-zeu sa-l ierte.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz merci! La noi parca s-a mai luminat un pic, poate pana spre amiaz se ridica ceata asta, oricum e frig afara. Azi cred ca numai pana la alimentara merg.
Aly nunta e pe Calea Turzii la Sala Orizont. Pare fain acolo. Dar n-o sa stam toata noaptea pt ca nu rezist, si nici nu prea sunt multe persoane pe care sa le cunosc asa ca o sa fie cam plicti. Am zis ca stam pana pe la 2 noaptea si venim acasa. Acuma sa vedem cat de somn o sa ne fie si care o sa fie atmosfera pe acolo. Numai ca avand in vedere ca ne-am trezit azi la 7 si ceva sigur o sa ne fie somnic ca la noi ora de culcare e 11

14 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy n-am fost niciodata acolo la nunta, te astept pe tine cu impresii. Cred ca nici eu n-as rezista prea mult, am imbatranit si eu si nu mai rezist toata noaptea, trebuie sa-mi fac 'somnicul de frumusete'.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

la noi e soare cu dinti.

fete va , weekend fain va doresc si sa ne auzim pe luni, cu bine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput