Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralu merci de ceai! Ai grija cu raceala asta ca nu-i de joaca.
Gio probabil o sa fac si eu la fel dupa ce nasc, o sa sterg praful de pe carte, dar pana atunci o sa o rasfoiesc sa vad ce ma asteapta

14 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly merci si tie de ceai! Chiar am baut unul de dimineata
Zicea azi la meteo ca o sa fie soare cu nori si 15 grade. Lux....

14 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy Doamne-ar da, insa deocamdata eu tot numai nori cenusii vad, asa ca... inca sunt sceptica.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pe aici s-a inseninat in mare parte si-a iesit soarele. Ce dor mi-a fost de el...

14 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

din banat!!!
eu am umblat teleleu la o expo de toale. Mi-am luat niste blugi, o camasa si ciorapi la Clau. pe urma la real la cumparaturi si acum am ajuns la casa mea cea cu in sus.

ieri am terminat doar camera lui Marco, in rest mai am de dat cu mopul si sters praful. maine la pranz plecam la Alba, cred ca pana luni. ce e misto ca ai afacerea ta, poti sta cat vrei in deplasare.

curse Timisoara-Viena de la 30 euro bliletul. cine vine la shopping inainte de Craciun?
rectific: dus -intors 30 euro

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gata! Am rezolvat si cu hainele dupa ce-am umblat mai bine de 4 ore in oras. Ma dor picioarele de mor, nu alta. Mi-am luat o bluzita cu maneca scurta si cu guler bej-galbui cu picatele maro si are atasata o vestuta bej si cu curelusa de lac in talie si peste se pune ceva cu maneca lunga tot maro care se petrece si o fusta maro de catifea si margele in ton cu nuantele din haine. Dar am umblat dupa ele de numa ca nu le-am gasit pe toate intr-un loc.

14 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy sa porti sanatoasa hainele si distractie faina la nunta.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Merci Gio!

14 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Vad ca n-a dat nimeni cafea inca, asa ca o dau eu de data asta si un ceai pt cine vrea
Urata vreme azi, ceata, frig...brrr!

14 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!

Kitzy merci de cafea. Intr-adevar la Cluj e o vreme demna de Jack Spintecatorul . Asa nu m-as fi dat jos din pat azi dimineata... Bine macar ca e vineri.
Sa-ti porti sanatoasa hainutzele! La nunta cand mergeti? Chiar ma gandeam ca singura nunta la care am fost in toamna a fost a unui verisor, in septembrie, n-am fost niciodata la o nunta asa de tarziu toamna.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput