Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio jaba, ca-s intr-o pasa proasta si momentan nu-mi gasesc motivatia/puterea sa ies din ea. M-am cam saturat de toate, inclusiv de interviuri de 2 bani si oameni care au impresia ca dorinta unui om este sa involueze in cariera, nu sa evolueze. Cred ca o las moarta, anul asta vad ca nu mi-au iesit pasentele, poate anul viitor va fi mai bine.
Craciunul nu mi se pare o sarbatoare trista, insa ma deranjeaza aspectul comercial excesiv din ultimii ani. Ma enerveaza imbulzeala din magazine si cumparaturile de parca se fac provizii pentru un atac extraterestru.

Ralu tot cu munca, bat-o vina.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralu chiar foarte repede ne-am hotarat la nume, cu Diana a fost ideea lui Alin ca o cheme ( daca e fata) ca si pe mine pt ca al doilea nume al meu e Diana si nu ne incurcam pt ca nimeni nu ma striga asa si Alex a fost ideea la amandoi pt ca asta ne-a placut cel mai mult si intr-o zi le-am dat de capat la ambele nume
Va pup, ma pregatesc s-o intind si eu la servici!

15+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ralu si tie.
Kitzy dar super repede v-ati hotarat si ati cazut de acord.la noi Clau a ales numele de baiat, eu il aveam pe cel de fata,,,,si Eduard, doar ca nu i-a placut bebeului meu, misca doar cand il strigam marco. asa ca ...pot zice ca el l-a ales.
Aly poate vei avea succes in noul an, doamne ajuta ca si eu tot impart CV-uri pe net de m-am saturat.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio tare bine te inteleg. Sa dea DD sa fie bine pentru amandoua, cat de curand.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

iaca a trecut si dimineata...tare m-am mai plictisit...asa e cand esti obisnuit la foc continuu
noroc ca a sosit navigatia care am comandat-o si am mai butonat la ea!
acu ma duc sa cumpar ceva de papa...si poate fac si tema la germana ca un elev exemplar ce sunt
Kitzy sunteti rapizi nu gluma Spor la munca!...si tie Ralu! Grija incerc sa am de mine, ca nu pot boli asa acasa, trebe sa ma pun pe picioare!
Gio il stiu si imi place si ala clasic..dar parfumul meu preferat ramane Organza de la Givenchy.
Aly, Gio Doamne ajuta ca anul ce vine sa fie unul mai bun...ca nici mie nu mi-a mers grozav anul asta din pacate
dar stiti voi ca speranta moare ultima asa ca....


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu nu ma pot plange, ca am avut un an bogat, cu multe realizari, dar nu pe plan profesional.
Oricum eu sunt constienta ca sunt cea care se sacrifica pt. familie. e destul unul care aduce grosul si face cariera, eu nu mai pot. Poate daca erau parintii langa noi, puteam sa caut si eu un job bun, cu orara lung. dar asa....am un copil si o casa de intretinut.
Oana nu stiu cum miroase ala. trebuie sa intru la o parfumerie sa vad.ce navigatie ti-a sosit? GPS pt. masina sau ce?

am facut cioco de casa . marco a lins vasul, ne-am batuit pe el. acum abia astept sa se intareasca.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

da Gio mi-a sosit GPS-ul.

mai nici pentru noi nu a fost un an rau...am castigat bine,asa ca material si profesional a fost foarte bine pentru amandoi...dar a murit bunicu, am avut probleme cu apartamentul, probleme de sanatate...

cioco...uauuuu ce pofta mi-ai facut


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, cioco de casa??????????????????????? wowwwwwwwwwww
acum decolezzzzzzzzz! imi amintesc cand eram mici si facea mama aproape la fiecare sfarsit de sapatamana. Doamne, ce bunatate! N-as da-o pe nici un alt dulce din lumea asta... Dar acum, cine sa-mi faca? :( Oare soacra-mea nu ar vrea sa faca? Ia sa ii fac o propunere in viitorul apropiat :) Nu se stie de unde sare iepurele.

Kitzy, mie imi plac ambele nume, sa stii. La Alex ma gandesc si eu pentru nume de baiat, fiindca pe tatal meu in cheama asa. :)

Pai... eu tot cu munca, dupa cum va ziceam... Am ajuns si acasa, in cele din urma.
Si pentru ca maine eu si sotiorul implinim 5 ani jumatate de cand ne cunoastem si 5 ani de cand suntem impreuna, si pentru ca am fost cuminte, am primit cadou un parfumel si o crema Celine Dion :) si acum sunt tare bucuroasa! :) sper sa ma intelegeti... :)
noapte buna!
ne auzim maine!


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

V-am zis mai devreme noapte buna. Acum va zic buna dimineata si va pregatesc cate o cafeluta si un ceiut fierbinte, sa le gasiti aici dimineata.
Eu am sarbatorit in avans, cu sotul, pentru cei 5 anisori de cand suntem noi impreuna :) si acum ne ducem la somnic, ca deja e foarte tarziu...
Aici bem azi pentru cineva???
Oricum, la multi ani sarbatoritelor si sarbatoritilor de azi!


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Ralu merci de ceai si va urez si La multi ani fericiti si plini de impliniri!!!!!
Si sa subscriu la ce-ati spus ieri ca m-am hotarat repede, intr-adevar de obicei ma hotarasc repede la o alegere, la fel de repede m-am hotarat si cand mi-am luat rochia de mireasa, am intat in primul magazin, am vazut-o pe manechin, am probat-o si-am cumparat-o, fara sa ma uit la alte rochii
Asa ca sunt foarte rapida
Ma duc sa-mi fac o supica de salata, intru un pic mai tarziu.

16 cu posibil

Mergi la inceput