Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Ralu merci de coffee. Si da, bem azi pentru sotziorul meu, care azi isi sarbatoreste ziua de nume (si cumnata pe langa el) .

Nici eu nu pot spune ca a fost un an rau anul asta. Doar ca nu se compara cu anul trecut, cand am facut nunta, ne-am terminat de amenajat casutza (ma rog, mare parte din ea) si amandoi am fost promovati, deci cumva toate au mers struna. Anul asta a fost unul de stagnare cumva, acum sunt si baiurile de la job, plus artroza asta nenorocita care a inceput sa ma chinuie cumplit... Asta e, cateodata vezi numai partea goala a paharului.

Kitzy uitasem sa spun ca ati ales nume frumoase pentru pitic/a.

Oana, Gio (Gio, ma inscriu si eu la o portie de cioco de casa.)


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly la multi ani sotzului si cumnatei!!!
Sa iti traiasca multi ani fericiti!!!!!

16 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Alynutza, la multi ani sarbatoritilor tai, sa-ti traiasca si sa fie sanatosi!

La cioco de casa puteti sa va inscrieti, dar nu cred ca mai gasiti ceva, pentru ca am fost eu azi-noapte si am terminat tot pe acolo, la Gio!


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Mersi de urari, fetelor.

Ralu vezi ca dai in diabet


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralu prapadito!!!!!

16 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata si de la mine!
La Multi Ani! pentru toti sarbatoritii/sarbatoritele!
...si fratele meu isi sarbatoreste ziua de nume azi!
un pupic la fetite


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Ralu prapadito!!!!!


pai v-am zis ca la cioco de casa nu rezist...

Oana, la multi ani si fratelui tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana la multi ani si fratelui tau!!!!!
Si mie imi place foarte mult ciocolata de casa, ar fi o idee sa fac in weekend.

16 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Saru'mana de urari fetelor
...sunt intr-o dispozitie excelenta azi, nu stiu ce se intampla...am o gramada de treaba dar imi place sa muncesc...nu mi-a priit sa stau acasa(cred ca obisnuita muncii la greu e de vina)

am primit si o veste importanta...numele colegul care o sa ma inlocuiasca la anul...sunt foarte bucuroasa pentru reusita lui!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

tuturor celor care poarta numele de Mihail si gavril si derivate ale acestora!!!
Tata e Mihai, sora Mihaela, bunicul Gavril. iar am tel. de dat, asa am tinut-o toata sapt., numai sarbatoriti am avut.


haideti la o portie de cioco, nu s-a intarit de tot, dar e super buna.
eu am umblat prin oras, am schimbat valuat sa mai platesc din apartament. In viata mea nu am avut atatia bani in geanta, doamne ce frica mi-a fost.
acum suntem cam ...of si cate cheltuieli mai vin...le scoatem noi la capat.
ceva dragut:
http://family.webshots.com/album/561357902ashPDc
si o zi buna la toate.

azi merg cu marco la tuns, si pe urma cautam din nou ghete pt. el. sper sa gasesc, ca suntem de comedie.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput