Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly nu itra in depresie, hai ca va veni si timp frumos...peste cateva luni.
Oana mie imi place DKNy-ul cel clasic.
e nasol ca nu poti rezolva nimic in weekendla noi. Incearca totusi si acolo, poate sunt medici chiar mai buni.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Am fost azi la eco, bb e bine, a crescut, corespunde la cate saptamani am, sarcina decurge normal, dar din pacate n-am aflat inca ce e pt ca statea prapadiul cu picioarele incrucisate
Peste o luna sper sa aflu detalii. Azi a fost ceva mai linistit, n-a mai facut atata gimnastica...incet incet i se strange lui locul de joaca

15+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy ma bucur ca bb e ok. e smecher din burtica, nu vrea sa vedeti ce este. sper ca la 20 sapt. sa stea intr-o pozitie mai comoda pt. voi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza gagici!
Haideti c-am facut cafelutza!

Gio ce fain ma incurajezi tu . O sa-mi treaca si lipsa asta totala de chef, doamne feri s-o tin asa pana la primavara.

Kitzy ma bucur ca-i bine bebele. Acuma, daca n-a vrut sa se expuna, asta e, e si el micutz si pudic .

Oana ai mare grija cu medicamentele astea, ca multe mai rau fac decat bine. Tot ar trebui sa gasesti o clinica deschisa si sambata, ca banui ca la particular te duci. Sau in cel mai rau caz, mergi in Germania, ce sa faci, stii tu cum e, sanatatea pe primul plan.

la fete si o zi cat mai buna sa aveti!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata si de la noi!
Azi iar ma simt cu capul in nori si cu un pic de greata. Pe cand ma bucuram c-am trecut de perioada asta, dar parca vine mai in forta decat la inceput. Dar asta e bine, inseamna ca bb se dezvolta.
Ne-am hotarat si la nume: Diana daca e fetitza si Alex daca e baiat
Of, si mai este o luna pana la urmatorul eco, nu mai am rabdare


15+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!
Kitzy, asa a stat si nepotica mea o gramada de timp pana s-a indurat de noi sa ne arate ca e fetita
Gio, ala clasic e asa lunguiet cu muchii, ca un paralelipiped?
Aly, da asa e sanatatea e pe primul loc
...dar cand ma duc acasa incerc sa merg si eu la doctorii care sunt buni...nu la cei care au program sambata
oricum am fost ieri aici, e clar am sinuzita, mi-a schimbat medicamentele....azi sunt in conediu medical...din pacate doar 1 zi pot sa stau, si pentru asta joi o sa lucrez pe rupte pt ca vineri dimineata trebuie sa predau un proiect.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana imi pare rau, sper sa te insanatosesti cat mai repede.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
e un frig aici....de dim. era soare...acum....nori.
Kitzy lasa ca trece repede luna asta, roaga-te sa nu mai fie pudic si sa desfaca picioarele alea.
Hai Aly gandeste-te la Craciun daca nu. Pt. al meu barbat Craciunul e o sarbatoare trista, si nu inteleg de ce....asa simte el...
Da Oana eu ala il am si-mi place, sticla aia lunga......
cred ca e cel clasic, ca asta a fost singurul, acum vreo 5 ani, cand mi-am luat. pe urma au aparut cu fel de fel de mirosuri/arome.

azi mi-am dedicat ziua pt. mani si pedi. dar le fac euu, ca mi-e lene sa merg la un salon.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Nici la Alin nu-i place Craciunul, nu-i place agitatia in care se transforma tot orasul, mie tocamai asta imi place de Craciun ca e agitatie si abia astept sa fac bradul si prajituri si toate cele.

15+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy
Ne-am hotarat si la nume: Diana daca e fetitza si Alex daca e baiat


imi place, imi place!
Dar cum ati reusit sa va decideti?


A... scuzati... buna dimineata! Iar m-am luat cu vorba si am uitat...
Mai vreti cafeluta fierbinte Jacobs si frig de Iasi?
Eu m-am trezit nu de foarte mult timp, recunosc...
Si acusi plec la munca. Evident, ca de obicei... Nu s-a schimbat nimic...

Oana, ai grija multa de tine! (eu vorbesc... )

Pe restul, v-am pupacit din zbor! Sunt pe pista de decolare aproape


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput