Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

In sfarsit trec si eu prima pe aici ,
sa va las o cafeluta de dimineata inainte sa plec la aeroport.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Oana merci de cafelutza! Sa ai drum bun si timp frumos (a se citi 'quality time') acasa!
E drept ca a trecut vara, asta e, o astept cu drag pe urmatoarea.
A, sa nu uit ce m-ai intrebat: noi am stat la www.pension5haus.at/" target="_blank">Funfhaus. Am platit 56 de euro pe noapte, cu mic dejun continental. Parcarea se putea face pe strada gratuit, pentru ca este la cateva stradutze de 'marginea' centrului, dar am vazut ca aveau cateva locuri de parcare si in curte (probabil acelea se plateau).

Iar e super naspa la Cluj (ce nasol cand ploua de Luminatie) si eu taman azi m-am gasit sa-mi fac programare la coafor. Ma gandesc si sa o tai mai repejor ca sa ajung inainte sa iau cadou pentru iubi, sa nu ma las pe ultima suta.

si o zi frumoasa la toata lumea, indiferent de vremea de afara.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!!
Oana mersi de si zbor placut.
Aly daca esti cu masina de ce-ti faci probl. in privinta parului?
aici ploua de ieri, nici nu ma mai enervez, ca n-are rost.

ati vazut-o la "oral" pe Columbica?

merg sa spal perdelutza din bucatarie si sa sterg geamul. le-am luat pe rand, dupa care a venit ploaia, dar tot se vad ca sunt curate.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Pai nu sunt cu masina, ca e la sotz. M-a adus doar de dimineata, iar eu spre coafor iau 2-ul . Probleme nu-mi fac de par, ca ma duc doar ca sa-mi taie varfurile (cum m-a mancat sa ma tund in scari, acuma nu o mai pot ruga pe mama sa faca operatiunea), deci nimic special. Pur si simplu mi-e sila ca o sa trebuiasca sa umblu prin oras pe vremea asta.
Tu iar esti harnicutza, te-ai apucat de geamuri. Mie nu-mi vine sa fac nimic cu vremea asta, sunt super pleostita.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Am ajuns si eu acasa de la lucru, am dat o raita prin piata si in sfarsit acasa!!! E urat afara, noroc ca nu-i frig.

14+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mi-am terminat si eu treaba. am schimbat patul si am calcat cearceaful direct pe pat.
Aly am inteles.
Kitzy .

pe maine gagici, imediat plec dupa flacaul meu.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Vad ca pana la ora asta n-a dat nimeni cafelutza de vineri, asa ca o dau eu. Si un ceai pentru Kitzy.
M-am tuns ieri, si am reusit sa cumpar si cadouri pentru sotz, chiar sub nasul lui .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata de acasa
Aly buna cafeaua acasa ...merci de info cu cazarea...mai ramane sa aflu si ceva la Berlin si apoi sa ne hotaram unde ne oprim...
cum a fost la coafor? si eu ar trebui sa ma duc sa imi tai varfurile, si eu tot in scari sunt tunsa
cadouri?...ce frumos, povesteste-ne....
ieri am condus putin, iti dai seama dupa 2 ani ...mai usor asa ca si bunicu ...dar a fost bine(m-am gandit la tine)
mai am azi si maine zile de "repetitie"...peste 2 saptamani drumul spre De si apoi raman singura pe situatie

fetele pe unde s-au ascuns? sau poate e prea devreme

plec imdeiat la pantofar la schimbat de flecuri ca in De pt o pereche de pantofi am platit 10,50 euro ...trebuie sa ma mai rog si de pantofar sa imi termine pana maine, da si daca platesc taxa de urgenta ies mai bine
si apoi la medicul de familie, ca am facut o infectie in gat firar-sa-fie.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
marco e mai bine, a papat si a redevenit copilul energic care scoate untul din parinti.
a dormit la el in camera, toata noaptea, de am crezut ca a patit ceva.
Incercam sa renuntam la pampers, ieri am schimbat 3 randuri de haine, dar alaltaieri am avut un real succes. a facut de fiecare data cand l-am pus la olita/wc.

Aly ma bucur ca ai reusit sa iei cadou(vrem detalii) si ca te-ai tuns.
Oana spor la treaba si sper sa treaca infecita din gat cat mai repede.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

m-am intors de la pantofar...acu astept sa vad cand ma primeste doctorita.

ce ma bucur ca Marco e mai bine...io stiu ca aftele astea sunt pacatoase si pisca de numa....si oricum lui nu ii sta bine sa fie un copil linistit(ma gandesc eu )
iar treaba cu panparsurile daca da rezultat e super...copilul nasilor nostrii nu a facut la olita pana la 3 ani


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput