Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata si de la mine!
eu inca pe acasa...beau o cafea de la Aly si apoi fug la banca ...dupa care la birou.

Of Gio...tocmai am avut si eu una si stiu ce naspa e...tin pumnii sa treaca repede!

va pup pe toate


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
In afara ca e mai marait, ca nu mananca orice, e ok copilul. aaa...si tratamentul e naspa, adica nici siropul nu-l vrea si nic cu glicerina nu ma lasa sa-l fac in guritza. ce sa mai zic de gat...acolo never nu ajung.
am auzit ca sunt naspa si dureroase. sper sa-i treaca cat mai repede si sa nu ajungem la antibiotic. Ce e mai naspa, e ca nu are voie lapte, macar ala il bea dim. si seara, dar asa....va slabi mult copilul meu.
aseara am pus o supa la foc pt. el, macar aia a papat-o. azi ii fac spanac, acum ca e putin lapte in el, asta e.....
Aly mersi de .
Kitzy spor la treaba.
Ralu spor la munca.
Oana inca pe-acasa? voi sunteti in urma cu o ora.si cum ai masina....ajungi repejor.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio si eu am avut din astea si is super nasoale, ustura k naiba, abia le suportam eu , da un copil saracul. In gat n-am avut, dar cred ca e aiurea senzatia. Mie imi treceau cam int-o saptamana cu solutie.

14+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata, frumoaselor!
Vad ca sunteti in forma azi! Cel putin asa se vede de la mine!
Eu, ca de obicei, ma pregatesc sa plec la munca.
Dar nu puteam pleca fara a servi o cafeluta de-a voastra!
V-am pupat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova
Oana inca pe-acasa? voi sunteti in urma cu o ora.si cum ai masina....ajungi repejor.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)



Gio eu incep munca la 9 (asta inseamna 10 in Ro) si o termin pe la 7/8(adica 8/9 in Ro)...iar masinutza e in Ro la inmatriculat, numai in 2 saptamani o aduc aici...pana atunci ma plimb cu metroul/autobuzul
da lasa ca imi scot eu parleala dupa aia...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana deci acum se da marius cu ea, si pe urma e numai a ta, pana vi in tara.
Ralu ma bucur ca ai intrat, chiar si pt. o cafelutza.

pe cat de frumoas a fost ieri, pe atat de urat e azi....
Nu mai scapam de noroaiele astea.....
cand am vazut la tv stirea despre noroiul din zonele rezidentiale bucurestene, m-am gandit la noi...exact la fel e si aici. Cizme de cauciuc si un Jeepan ne trebuie.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio si la Cluj in noile zone rezidentiale e tot asa. Eu nu comentez ca anul asta e primul in care am scapat de noroi, ca dupa 50 de ani s-au indurat sa ne asfalteze si noua strada.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...da asa e Gio, se da Marius cu ea
pai in zonele rezidentiale, zonele de pe langa blocuri se aranjeaza la sfarsit...asa e si in Mures, cartierul e frumos numai cu case...si acnd iesi cu masina de acolo(am fost eu o data la o prietena)m-a intrebat lumea daca am fost la tara la cat noroi aveam pe masina!

Aly
, gata vara, gata timpul frumos...io ma consolez ca vine Craciunul!
...acu trebe sa ma ajuti, sa imi spui unde ai stat in Viena si cat a costat...ca as vrea mult de tot sa dtam 1-2 zile atunci cand venim cu masina in De


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...nu mai e nimeni pe aici

In cazul asta, eu va ...si va doresc un sfarsit de saptamana placut de pe acum!
Ne auzim luni! (sau poate mai intru de acasa daca am timp!)


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana si eu ma consolez ca vine Craciunul. abia astept sarbastorile de iarna.
drum bun si weekend fain sa ai acasa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput