Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia
de fapt, pupi pt toate![/font=Comic Sans MS][/purple]



... si eu... tot pe toate...
Sunt pe fuga, ca de obicei aproape
Ne mai auzim noi... Sa fiti cuminti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Coana mare spor la trebile cele multe!

Ralu tu tot pe fuga.

Kitzy se pare ca am dat portie dubla de cafea azi. Lasa ca a prins bine vad ca. Bine macar ca a iesit putin soarele, ca tare mohorat era de dimineata.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

uite ca ocupatele subiectului. la amandoua si spor la munci, poate mai terminati cu ele si ne auzim mai des.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

La mine am colege in concediu pana pe la sfarsit de noiembrie, deci... cand sa mai scap de treburi? Sunt destul de obosita si, de cele mai multe ori, nici nu prea mai apuc sa fac ceva in casa.
Dar intru si eu in concediu de pe 3 decembrie, sa-l astept pe Mos Neculai cumintica, acasa... Poate primesc ceva...
Si... poate va fi si zapada atunci, sa fugim 2-3 zile la Vatra Dornei, daca permite bugetul. Mai vedem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

aici sunt 10 grade...barrr
Krelitz, pacat io credeam ca esti in concediu

si io sunt ocupata tare...am 2 proiecte care trebuie terminate pana maine...ca joi merg acasa si daca vreau sa am un weekend lunggg trebuie sa termin tot!

Aly merci de cafea, chiar era mare nevoie!
Gio, sa stii ca preturile sunt destul de mari din pacate ...si daca vrei nu stiu cate dotari optionale...ajungi vorba ta la pretul unui passat
Ralu...spor la munca!

Un la toate...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Merci, Oana!
La fel si tie! Si sa ai un week-end super reusit!
Si pe aici e racoare, dar macar se vede un pic soarele. Chiar daca are niste dintisori... Cel putin nu mai ploua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu am fost cu marco la dr. are plin gatul de afte si una pe limba, care o vazusem si eu aseara. din cauza asta a urlat al meu copil cand a baut suc de porto si sampanie aseara. nu e de mirare ca nu vrea sa manance. acum ne-a dat tratament, sper sa treaca cat mai repede, ca sa pape si el ceva.
aici au fost 20 grade, asa ca marco m-a alergat cu moto a lui prin oras. toata transpirata am fost.
cam astea sunt vestile de la timisoara.
, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

ups, iar are probleme Marco? :(
pupici de la Iasi, sa se faca bine repejor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Iar se anunta o zi mohorata la Cluj, desi ieri pe la amiaz a iesit soarele si a fost chiar placut. Poate poate s-o face vreme cat de cat bunutza si azi.
Gio sanatate lui Marcolino, of Doamne copilasii astia. Cu toate astea vad ca a fost suficient de vioi cat sa scoata sufletul din tine .
la toata lumea, si haideti la si ceiucul de dimineata!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly multumesc de ceiuc! Azi am auzit ca se anunta ploi
Ma duc sa pun supica la foc si haine la spalat si ma intorc la calculator.
Gio multa sanatate la Marcolino!!!
Krelia, Oana, Ralu

14+ cu posibil

Mergi la inceput