Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

Singuratatea in doi nu-i de noi

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 22

Elle_seb

2261 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Elle_seb  Trimite mesaj yahoo luiElle_seb Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elle_seb un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by elyda

stai mai ca n-a zis nimeni ca esti baba ,am zis ca poate fetele se dezlantuie-n distractii si trebuie sa fie si cineva minte limpede!cat o sa o tineti numa-n cafelute ?aaaaa ...stai ca parca Tonsis zicea ceva de niste vin...

dana

Pai daca-i de dezlantuit in distractii, acolo-i de mine!
La treaba cu mintea limpede, nu contati pe mine.

Elle_seb
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
Daaaaa...contati pe mine ca eu ma tratez cu cafea si coniac pentru dureri de cap de 3 zile! si am o minte limpedeeeee....

dana
Mergi la inceput
tonsis
tonsis

177 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tonsis un Mesaj Privat
elyda...ti-au inlocuit apendicul cu vreun motoras ceva?
voi faceti planuri ca eu vin....
elle_seb nu degeaba e sefa noastra aici...e o fata extraordinara..
dar ca sa iasa cu dansuri pe mese trebuie sa fim mai multe(multi)..acum e prea frig ca va invitam la mine la tara aproape de bucuresti.
mamagiuliei...din partea mea...eu stiu drumul pana la felix...poate ne vedem pe acolo
Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Of, merge DC aiurea ...
Am scris un msg dar nu apare.
Elyda, tot asa nasol e si azi ???
Si io vin la destrabalat !!! Da` io vreau Baccardi cu Cola

elyda

1318 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
Noooooo...azi e bine,bine ca ma tratez de dureri de cap de 3-4 zile (cafelute ,coniacuri) traiasca doctorii care stiu ce tratament sa-mi dea!!!!!!sunt gata pregatita de distractii!!!Tonsis, eu stau in pat de o saptamana si am acumulat energie .daca mai stau mult in casa o iau razna si cred ca cei de la DC imi ridica bust pentru numar record de mesaje!!!MAINE SCOT FIRELE SI POATE INCEP SI EU SA MA MISC...DIN BURIC!!!

dana
Mergi la inceput

Elle_seb

2261 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Elle_seb  Trimite mesaj yahoo luiElle_seb Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elle_seb un Mesaj Privat
Elyda, pare-se ca am citit din doi in doi si mai mult pe diagonala. Ce-ai facut, te-ai operat? Sa stii ca tuica fiarta face bine dupa operatie.
Merg sa dau paginile inapoi sa citesc....

Elle_seb

Editat de - Elle_seb on 15/10/2007 13:25:42
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
voi va bateti joc de mine??!! ca din cauza ca ma doare capul si nu-mi trece cu medicamente sunt in stare sa-mi administrez orice tratament .acu...tuica fiarta!!!coniac...tuica fiarta ...VA ASTEPT LA UN NOU SUBIECT :CUM AM DEVENIT ALCOOLICA LA SFATURILE MEDICULUI SI PRIETENILOR SI CE SA FAC SA -MI TREACA!!!

dana
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
quote:
Originally posted by Elle_seb

Elyda, pare-se ca am citit din doi in doi si mai mult pe diagonala. Ce-ai facut, te-ai operat? Sa stii ca tuica fiarta face bine dupa operatie.

Elle_seb

eLLE)SEB ,da am un subiect pe la clinica virtuala,m-am operat de apendicita ,marti.

dana
Mergi la inceput

Elle_seb

2261 Mesaje
quote:
Originally posted by elyda

quote:
Originally posted by Elle_seb

Elle_seb

eLLE)SEB ,da am un subiect pe la clinica virtuala,m-am operat de apendicita ,marti.

dana

Dana, sanatate multa
Sa te faci bine repejor, ca avem treaba

Elle_seb
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat
deci punem de un chef maaare?:)

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze

Totul despre alaptat!

Mergi la inceput
Pag. din 22 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com