Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

Singuratatea in doi nu-i de noi

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 22
tonsis
tonsis

177 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tonsis un Mesaj Privat
gabi.....tot ce e posibil......
eu ajung destul de des pe acolo,mai precis la felix...am fost si in august...elyda....ne combinam odata la un drum?
eu le am cu plimbatul prin tara cu masina.......
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
poate asa imi fac si eu curaj sa conduc ,ca am carnet de 12 ani si am condus 200 de KM.dupa cate vad eu ai devenit vesela si zburdalnica ,ca o vrabiuta !!!de la cafele ti se trage!

dana
Mergi la inceput
tonsis
tonsis

177 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tonsis un Mesaj Privat
elyda....eu dau cu cafeaua dar eu nici nu beau cafea..au baut doar musafirii...eu beau un carcalete compus din un pic de ness,capucino si lapte. dar cu masina ...le am....acum m-as urca si as pleca oriunde din bucuresti.le am cu drumurile si am asa un dor de duca....eu sunt vesela cand mi se umple casa de prieteni,ca asa sunt obisnuita.cred ca din cauza depresiei...cand sunt singura nu am elan...
Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Ahaaaaaa, deci ne intalnim in Felix ?
Moama ce mi-ar mai placea, poate as iesi si eu din starea asta de kko

Elle_seb

2261 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Elle_seb  Trimite mesaj yahoo luiElle_seb Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elle_seb un Mesaj Privat
Buna fetelor!
Am fost ieri la Danutza care ne-a tratat cu o cafea delicioasa, este o tipa super dragutza si are doua fetitze absolut minunate (pe care din pacate le-am vazut doar in poze).
Fetelor, ca o mica barfa, ashea, ca intre fete, Tonsis are un talent exceptional la creatie vestimentara
Trebuie sa reeditam intalneala, neaparat

Elle_seb
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
gataaaaa...haideti la felix!!!Elle_seb ...ne faci in ciuda???!!!

dana
Mergi la inceput

Elle_seb

2261 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Elle_seb  Trimite mesaj yahoo luiElle_seb Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elle_seb un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by elyda

gataaaaa...haideti la felix!!!Elle_seb ...ne faci in ciuda???!!!

dana

Ahhaaa.. deci urmatoarea intalneala e la Felix?

Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
FETELE...ELLE_SEB BATE SAUA SA PRICEAPA...LUMEA!mai...ele_seb noi venim dar cand ajungem ce te faci cu noi? ca suntem tinere si nelinistite!!!

dana
Mergi la inceput

Elle_seb

2261 Mesaje
quote:
Originally posted by elyda

FETELE...ELLE_SEB BATE SAUA SA PRICEAPA...LUMEA!mai...ele_seb noi venim dar cand ajungem ce te faci cu noi? ca suntem tinere si nelinistite!!!

dana

Da' ce te face sa crezi ca io-s vreo baba?
Vrei sa vedem care danseaza mai abititr pe mese?

Elle_seb
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
stai mai ca n-a zis nimeni ca esti baba ,am zis ca poate fetele se dezlantuie-n distractii si trebuie sa fie si cineva minte limpede!cat o sa o tineti numa-n cafelute ?aaaaa ...stai ca parca Tonsis zicea ceva de niste vin...

dana
Mergi la inceput
Pag. din 22 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com