Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

heiiii,gata ati si baut cafeaua???pai ...eu trebuie sa beau cafea ca sa nu ma mai doara capul...deci ...am nevoie de medicamente!!!! asa mi-a zis medicul sa beau cafea si putin coniac in ea ca sa nu ma mai doara capul de la anestezia rahidiana.sa tot faci operatii ca apoi drojdesti conoiacul si spui ca te doare capul .Gabi ,am facut operatie de apendicita si ma simt rau de la anestezia rahidiana dar nici asa nu ma simteam prea bine ca nu pot sa fac nimic. vreu si eu cafea cu fetele la bucuresti ca ma simt de 80 de ani stand numai in pat!!!Tonsis...ma doare de-o cafea de nu mai pot!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Dana, nu stiam... cand ai fost operata? si de atunci te tot doare capul??? ca doar nu vei incepe fiecare zi cu cafea si coniac?:)

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

m-am operat marti si ma doare capul de joi.cand am vazut ca nu ma doare marti si miercuri am crezut ca am scapat si joi ...m-a lovit. toata chestia asta are si o parte buna ca sa vezi ce ma mai doare capul de acum incolo si-mi trece cu cate o cafeluta si-un coniac fin!!! o tigara n-o fi buna ,cel putin s-a m-apuc de ...de toate!!!feteleeee nimic,nicio miscare doar eu si gabi??? sunt la cafele si suete!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

muuulta sanatate!!! si ai grija cu sa nu te obisnuiesti!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Dana, se pare ca sntem numai noi doua singurele, bucurestencele stau la cafelutze si povesti, iar mamagiuliei n-are net acasa...:(((

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

ha ha ha....nu sunteti singure.......
am venit
dupa ce am baut cafeaua...... fara tine elyda....am plecat intr-o vizita la o prietena,am luat intai fetele de la tac-su...si cu ele am balalait pana la acum o ora .
ce nasol cu operatia...ai grija de tine si nu mai bea coniac fara mine,ca in vizita unde am fost eu fetele s-au cinstit cu vin si coniac,iar eu cu suc pt ca eram cu masina.
gabi,chiar vroiam sa te intreb de mamagiuliei.transmite-i salutari.
va pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

vad ca ati inceput sa va cam faceti de cap...fara mine???!!!inteleg ca v-ati distrat voi ...cafegioaicele! bravo mai asta e treaba unii cu distractia altii cu...dureri de cap.la pitesti la o cafea cu coniac cand veniti?

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

elyda....buna dimineata!
cand ne inviti? venim ...ne urcam in masina si venim!
la noi la cafea a fost dragut si ma bucur ca suntem prietene (si prieteni)
o saptamana buna va doresc tuturor!
dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Tonsis, daca ajungeti la Pitesti, o luati si pe elyda cu voi si veniti pana-n Oradea, o.k.?:)

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

o sa facem un turneu prin tara al bautorilor de cafea de pe D C. sa vezi atunci distractie!!!pana atunci bucurestencele se intalnesc la cafelute si noi provincia ...le citim povestile despre intalniri .nici astea prea ...pe larg ,nu vezi mai Gabi ce laconica e Tonsis?

dana

Mergi la inceput