Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

dar unde il facem?
eu va invit si la mine la tara ...desi nu e loc prea mult,dar facem focul in soba si dam masa la o parte si avem loc de un dans ...
dar voi bihorencelor,pitestencelor....etc...veniti?
ca imediat aranjam ceva cu gasca din bucuresti
nu ne puneti la incercare ca ne apucam de treaba!
elyda,gabi,mamagiuliei??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

stati mai fetelor sa-mi mai revin si eu ca asa...beteaga ce sa fac eu la chef??!!acu' v-a venit ideea cand a venit frigaraia?

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

elyda...te asteptam cateva saptamani sa iti revii.
la tara am si sobe si e cald....tuica fiarta,vin fiert,visinata........hmmmmmmmmmmmmmmmm
ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

nuuuu, ca acu' daca mi-a trecut durerea de cap m-am lasat de sportul asta!oi fi crezand ca sunt vreo dependenta de ma inbii numai cu tarii! daca ai sti tu ce fata cuminte sunt eu...si abia am inceput sa ma cumintesc!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

elyda...iar am ramas singure pe aici?fetele astea cred ca au petrecut prea mult.(si baietii)acum trebuie sa nu mai folosesc femininul daca avem si un barbat cu noi!
am intrat doar sa va salut,mi-e frig...chiar ca ar merge o tuica fiarta!
pe 27 ma duc la o nunta,i-am cerut invoire exului ...sa imi lase fetele...voi care cum mai aveti infatisari?ca sa mai scriem si la subiect........ane...ce faci?nu ai mai scris....cu incognito ce o fi?nu a mai scris de atata timp........
hai sa ne facem o lista cu gasca noastra ,care cum suntem divortati,cu cati copii...sau fara...sa vedem ce gasca avem ca eu mereu ma incurc in nume ,la cele ce scriu mai rar.
paaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

singure zici?pai eu ce sunt?

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

espiritu...ti s-a cam simtit lipsa mai! ce mai faci? nicio noutate? feteleeee... ce faceti?nimicuta... tonsis ,dupa cate vad eu ti s-a cam facut pofta de tuici...fierte si nici n-a venit frigul bine !mai dar cu incognito ce se intampla ca sut muuuulte zile decand nu mai stiu nimic de ea??!!tonsis ...am o problema...eu nu sunt divortata...si nici n-am de gand...ca e bine maritata...asta inseamna ca ma ...expulzati din gasca voastra??!!!faceti voi o sedinta si hotarati ...dar sa stiti ca eu sunt fata cumsecade...

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Elyda, cum sa te excludem???? Nici nu se pune problema! Chiar ma bucur ca mai exista oameni cu canicii reusite:)
Tonsis, ma inscriu pe lista: divortata in decembrie 2006 (atunci am avut ultima infatisare) cu 2 copii- vezi la semnatura:)

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

GABISARU'MANA.savedem si ceilalti ce zic...ca nu vreau sa se supere nimeni pe mine.

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !
Semnez si eu condica.
Tot casatorita sunt ... inca ... si detin una bucata cupila cu okii verzi


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput